29 Mayıs 2020 Cuma 04:03

KİMSEYE BİR DİYET BORCUMUZ YOK!

Kimseye bir diyet borcumuz yok!
21 Ocak 2019 Pazartesi 12:21

.

Karşıyaka Barbaros Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Başkan Adayı Zafer Mutlu adaylığını bir şahıs ya da grubun desteğine borçlu olmadığını söyledi.


KİMSEYE BİR DİYET BORCUMUZ YOK
Saadet Partisi Başiskele Belediyesi Başkan Adayı Zafer Mutlu seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında Barbaros Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Zafer Mutlu gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Mahalle sakinlerinin kapısını teker teker çalan Mutlu mahalle esnafı ile de bir araya gelerek “derdimiz kendimizi koltuk sahibi yapmak, bir makam elde etmek değil, biz bir anlayışı Başiskele’de iktidar etmenin mücadelesi içerisindeyiz” dedi.
ARKAMDA HERHANGİBİR ŞAHIS YA DA GRUP YOK
“Hiç kimseye bir diyet borcumuz yok” diyen Mutlu, “arkamızda herhangi bir şahıs veya grup yok. Tek derdimiz Başiskele’mizde adaleti esas alacak, liyakati esas alacak, kaynakların israf edilmemesi anlayışını esas alacak bir yönetim anlayışını iktidara getirmek olacak” diye sözlerine devam etti.
KİMSEYLE KAVGA ETMEYECEĞİZ
Yaptığı konuşmada “Bizler asla hiç kimseyi tahkir edecek, geçmişle kavga edecek bir anlayışta olmayacağız” diyen Zafer Mutlu sözlerinin devamında “31 Mart itibariyle bir dönem kapanacak 1 Nisan itibariyle 2024’e kadar bu ilçemizde bu kaynaklarla en güzel hizmet nasıl verilebilir bunun hesabını, bunun anlayışını ortaya koyacağız. İnşallah 5 yıl sonra ortaya öyle bir netice çıkacak ki, Başiskele’de bir belediye yönetiminde bunlar da olabiliyormuş diye hep beraber konuşuyor olacağız” dedi.
Bu haber 902 defa okundu

DİĞER HABERLER

MİLLETE 100 MİLYONLUK BAYRAM FATURASI

MİLLETE 100 MİLYONLUK BAYRAM FATURASI

EVDEN ÇIKMADIK AMA KÖPRÜLERİ KULLANDIK

Yılmaz'dan Türkkan'a çok sert sözler

Yılmaz'dan Türkkan'a çok sert sözler

'YALAN VE İFTİRA'

Meclis ğyesi hakim karşısına çıktı

Meclis ğyesi hakim karşısına çıktı

Ev hapsi cezasına çarptıtıldı

KOCAELİ’NDE HANGİ AK PARTİLİ VEKİL HANGİ BELEDİYELERE ABONE?

KOCAELİ’NDE HANGİ AK PARTİLİ VEKİL HANGİ BELEDİYELERE ABONE?

İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında AK Partili Kocaeli Milletvekillerini eleştirdi.

BU BAYRAM EVLERDEYİZ

BU BAYRAM EVLERDEYİZ

Kapı kapı dolaşıp bayramlarını kutladılar

Lütfü Türkkan'dan hükümete ağır eleştiriler

Lütfü Türkkan'dan hükümete ağır eleştiriler

Vatandaş zaten sokağa çıkamaz hale gelecekti...

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ