26 Şubat 2020 Çarşamba 13:28

KİMSEYE BİR DİYET BORCUMUZ YOK!

Kimseye bir diyet borcumuz yok!
21 Ocak 2019 Pazartesi 12:21

.

Karşıyaka Barbaros Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Başkan Adayı Zafer Mutlu adaylığını bir şahıs ya da grubun desteğine borçlu olmadığını söyledi.


KİMSEYE BİR DİYET BORCUMUZ YOK
Saadet Partisi Başiskele Belediyesi Başkan Adayı Zafer Mutlu seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında Barbaros Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Zafer Mutlu gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Mahalle sakinlerinin kapısını teker teker çalan Mutlu mahalle esnafı ile de bir araya gelerek “derdimiz kendimizi koltuk sahibi yapmak, bir makam elde etmek değil, biz bir anlayışı Başiskele’de iktidar etmenin mücadelesi içerisindeyiz” dedi.
ARKAMDA HERHANGİBİR ŞAHIS YA DA GRUP YOK
“Hiç kimseye bir diyet borcumuz yok” diyen Mutlu, “arkamızda herhangi bir şahıs veya grup yok. Tek derdimiz Başiskele’mizde adaleti esas alacak, liyakati esas alacak, kaynakların israf edilmemesi anlayışını esas alacak bir yönetim anlayışını iktidara getirmek olacak” diye sözlerine devam etti.
KİMSEYLE KAVGA ETMEYECEĞİZ
Yaptığı konuşmada “Bizler asla hiç kimseyi tahkir edecek, geçmişle kavga edecek bir anlayışta olmayacağız” diyen Zafer Mutlu sözlerinin devamında “31 Mart itibariyle bir dönem kapanacak 1 Nisan itibariyle 2024’e kadar bu ilçemizde bu kaynaklarla en güzel hizmet nasıl verilebilir bunun hesabını, bunun anlayışını ortaya koyacağız. İnşallah 5 yıl sonra ortaya öyle bir netice çıkacak ki, Başiskele’de bir belediye yönetiminde bunlar da olabiliyormuş diye hep beraber konuşuyor olacağız” dedi.
Bu haber 850 defa okundu

DİĞER HABERLER

AKAR, TRENİN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

AKAR, TRENİN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

DERBENT VE KÖSEKÖY DURAKLARI AÇILMALI

'Bak bu son'

'Bak bu son'

Mehmet Nazım Gençtürk 'İl başkanlığı emeklilik makamı mı?'

YILDIZLI: SENDİKALARLA OMUZ OMUZA OLACAĞIZ

YILDIZLI: SENDİKALARLA OMUZ OMUZA OLACAĞIZ

BİRLİKTE YOL YÜRÜMELİYİZ

TÜNELİN UCU KARANLIK

TÜNELİN UCU KARANLIK

2020 YILINDA FATURA 2 KAT ARTACAK

Taşdemir:Alçakça bir saldırı!

Taşdemir:Alçakça bir saldırı!

MADDİ ZARARA UĞRADIM

Saadet, Lastik-İş'e gitti

Saadet, Lastik-İş'e gitti

Saadet Partisi, Lastik İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı’yı ziyaret etti

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ