31 Mart 2020 Salı 21:51

KOCAMAN’DAN ‘VEFA’ ZİYARETLERİ

Kocaman’dan ‘vefa’ ziyaretleri
21 Ocak 2019 Pazartesi 12:32

.

AK Parti Kartepe Belediye Başkan Adayı Mustafa Kocaman, aday adayı olan isimleri tek tek ziyaret etti, “Hep birlikte sahada olacağız, Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği Kartepe’den vereceğiz” dedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Kartepe Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Mustafa Kocaman, saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Mustafa Kocaman, SKM programları kapsamında İlçe Başkanı Sadık Yılmaz ve İlçe SKM Başkanı Niyazi Aydın ile birlikte yerel seçimler öncesinde aday adayı olan Orhan Sarısüleyman, Fahrettin Köksal ve Okşin Beçet Çolak’a ziyaretler gerçekleştirdi.

 

BİZİ DURDURMAYA ÇALIŞTILAR

Ziyaretlerde 31 Mart yerel seçimlerinin önemine değinen Belediye Başkan Adayı Kocaman “Cumhuriyet tarihi boyunca Türkiye ne zaman yükselişe geçse, büyük hedeflere doğru yürümeye başlasa önüne hep tuzaklar döşenmiştir. Ülkemizin kazanımlarının kaybedilmesini isteyenlere izin vermemeliyiz. Bunu sağlamanın yolu da bir ve beraberlik içerisinde olmaktır. O yüzden bu seçimler gerçekten önemlidir” açıklamasında bulundu.

 

BAYRAĞI DALGALANDIRACAĞIZ

Kocaman, “İnşallah 31 Mart'ta da sahip çıkmaya ve AK Parti'nin hizmet bayrağını dalgalandırmaya 2023 hedeflerimiz doğrultusunda koşmaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde aday adaylığı süreci yaşadık. Şimdi önümüzde 31 Mart yerel seçimleri vardır. Buradan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 
...

Bu haber 637 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

"ORTAK AKILLA İLERLEYECEĞİZ"

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

VURDUMDUYMAZLIK YAPMAYIN, EVDE KALIN!

TARHAN 'PAKETİN İÇİ BOŞ ÇIKTI'

TARHAN  'PAKETİN İÇİ BOŞ ÇIKTI'

İŞTEN ÇIKARMALAR ENGELLENMELİ

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ