bil anakolej
02 Temmuz 2020 Perşembe 11:34

KOCAMAN’DAN ‘VEFA’ ZİYARETLERİ

Kocaman’dan ‘vefa’ ziyaretleri
21 Ocak 2019 Pazartesi 12:32

.

AK Parti Kartepe Belediye Başkan Adayı Mustafa Kocaman, aday adayı olan isimleri tek tek ziyaret etti, “Hep birlikte sahada olacağız, Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği Kartepe’den vereceğiz” dedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Kartepe Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Mustafa Kocaman, saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Mustafa Kocaman, SKM programları kapsamında İlçe Başkanı Sadık Yılmaz ve İlçe SKM Başkanı Niyazi Aydın ile birlikte yerel seçimler öncesinde aday adayı olan Orhan Sarısüleyman, Fahrettin Köksal ve Okşin Beçet Çolak’a ziyaretler gerçekleştirdi.

 

BİZİ DURDURMAYA ÇALIŞTILAR

Ziyaretlerde 31 Mart yerel seçimlerinin önemine değinen Belediye Başkan Adayı Kocaman “Cumhuriyet tarihi boyunca Türkiye ne zaman yükselişe geçse, büyük hedeflere doğru yürümeye başlasa önüne hep tuzaklar döşenmiştir. Ülkemizin kazanımlarının kaybedilmesini isteyenlere izin vermemeliyiz. Bunu sağlamanın yolu da bir ve beraberlik içerisinde olmaktır. O yüzden bu seçimler gerçekten önemlidir” açıklamasında bulundu.

 

BAYRAĞI DALGALANDIRACAĞIZ

Kocaman, “İnşallah 31 Mart'ta da sahip çıkmaya ve AK Parti'nin hizmet bayrağını dalgalandırmaya 2023 hedeflerimiz doğrultusunda koşmaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde aday adaylığı süreci yaşadık. Şimdi önümüzde 31 Mart yerel seçimleri vardır. Buradan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 
...

Bu haber 682 defa okundu

DİĞER HABERLER

'Sivas, Çorum, Malatya, Maraş'

'Sivas, Çorum, Malatya, Maraş'

'Hepsi insanlığa karşı işlenmiş en büyük suçtur'

Akar'da kurtuluş mesajı

Akar'da kurtuluş mesajı

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar İzmit'in 99'ncu kurtuluş yıl dönümünü kutladı

CHP'li gençlerden örnek etkinlik

CHP'li gençlerden örnek etkinlik

TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAMALIYIZ

Zakai Kahyaoğlu açıkladı

Zakai Kahyaoğlu açıkladı

''Hiç kimse demesin beni bulmaz'

İşte CHP'nin reçetesi

İşte CHP'nin reçetesi

CHP 'Buhrandan Çıkış’ reçetesini verdi'

Bahçeli açıkladı...

Bahçeli açıkladı...

MHP'de kurultay tarihi belli oldu

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ