bil anakolej
02 Temmuz 2020 Perşembe 11:40

KOCAMAN, ERZURUMLULARLA BULUŞTU

Kocaman, Erzurumlularla buluştu
26 Ocak 2019 Cumartesi 00:00

AK Parti Kartepe Belediye Başkan Adayı Mustafa Kocaman, yerel seçimler çalışmaları kapsamında Kartepe Erzurumlular Derneği tarafından düzenlenen sıra gecesine katıldı

AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman, yerel seçim çalışmaları kapsamında Kartepe Erzurumlular Derneği tarafından dernek binasında düzenlenen sıra gecesine katıldı. Dernek Başkanı Hüseyin Şimşek ve yönetim kurulu ile dernek üyeleri tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan Belediye Başkan adayı Kocaman’a, İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, İlçe SKM Başkanı Niyazi Aydın ve ilçe yöneticileri eşlik etti.

 

HEP BİRLİKTE YOLA ÇIKTIK

Kartepe Erzurumlular Dernek Başkanı Şimşek, AK Parti Belediye Başkan adayı Kocaman’a teşekkür etti. Kendisine gösterilen ilgiye teşekkür eden Kocaman “Ülkesini bu kadar seven, âşık olanlarla bir araya gelmek beni çok sevindirdi. Rabbim nasip ederse, milletimiz teveccüh gösterirse, güzel hizmetler yaparsak o zaman övgüye mazhar oluruz. İnşallah rabbim bu yolda bizleri başarılı kılar. Hizmetleri hep birlikte yapma hedefiyle yola çıktık” dedi.

 

BİZE DÜŞEN SONUNA KADAR ÇALIŞMAK

“Erzurumluluk benim üniversiteden kalma bir sevdamdır” diyen Kocaman “Erzurumlu çok dostumdan destek ve yardım gördüm. Her zaman kardeşlik gördük. Böyle başlayan birliktelik hayat boyu devam etmektedir. Kartepe sevdalısı kardeşinizim. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bize bir görev verdi. Beni sizlere emanet etti. Öncelikli sizlerden isteğim duadır. Seçimi kazanıp kazanmamak rabbimin bileceği iştir. Bize düşen sonuna kadar çalışmaktır” açıklamasında bulundu. Ziyaret sonunda saz eşliğinde türküler söylendi.
Bu haber 1062 defa okundu

DİĞER HABERLER

'Sivas, Çorum, Malatya, Maraş'

'Sivas, Çorum, Malatya, Maraş'

'Hepsi insanlığa karşı işlenmiş en büyük suçtur'

Akar'da kurtuluş mesajı

Akar'da kurtuluş mesajı

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar İzmit'in 99'ncu kurtuluş yıl dönümünü kutladı

CHP'li gençlerden örnek etkinlik

CHP'li gençlerden örnek etkinlik

TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAMALIYIZ

Zakai Kahyaoğlu açıkladı

Zakai Kahyaoğlu açıkladı

''Hiç kimse demesin beni bulmaz'

İşte CHP'nin reçetesi

İşte CHP'nin reçetesi

CHP 'Buhrandan Çıkış’ reçetesini verdi'

Bahçeli açıkladı...

Bahçeli açıkladı...

MHP'de kurultay tarihi belli oldu

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ