22 Mayıs 2019 Çarşamba 09:18
 
Öncekiler Sonrakiler

KOOPERATİF BAŞKANLARINDAN MHP'YE TEŞEKKÜR

Kooperatif başkanlarından MHP'ye teşekkür
19 Haziran 2018 Salı 11:03

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Tramvay Kafe’de kooperatif başkanları ve üyelerini kahvaltıda ağırladı.

Şoförlerin sorunlarının yüzde60’ını çözdüklerini ifade eden Ünlü, 24 Haziran’da kendilerinden destekbeklediklerini açıkladı. Kendilerinin sorunlarına çözüm bulan MHP Teşkilatı'na teşekkür etti. 


MHP Milletvekili Saffet Sancaklı’ veMilletvekili Adayı Alperen Şakacı’nın da eşlik ettiği kahvaltıya SS 152 NoluSıra Söğütler Mot. Taş. Koop. Gebze Başkanı Ahmet Çolak, SS 44 Nolu YeniköyKoop. Başkanı Niyazi Kamış, SS Yarımca Mot. Taş. Koop. Başkanı Veysel Şenol,Uzunçiftlik Koop. Başkanı Aydın Mertyürek,  Sumotaş Kooperatifi BaşkanıMarika Mehmet Top, Yarımca 73 Koop. Başkanı Ercan Ayvaz, Arstaş Koop. BaşkanıZeki Batu, Köse Köyü Koop. Başkanı Ramazan Nemli, Köseköy Loj. Taş. Koop. KenanBirgül, SS 4 Nolu Goodyear Taş Koop. Muhtar İsmail Özkar, Sezar Soydaş, SS 33Nolu Derince Damperli Koop Başkanı Nezvat Çimen, SS 18 Nolu Derince LojistikKoop. Başkanı Yılmaz Kaynak, SS 18 Nolu Derince Lojistik Koop Başkan YardımcısıMustafa Emin, SS 46 Nolu İhsaniye OTOB  ve Min. Koop. Başkanı ÖzcanKarakoç, SS 53 Nolu Derince Halk Otob. ve Min. Karayolu Taşıma Koop. BaşkanıTevfik Özkara Aslan, SS 2 Nolu Karamürsel Küçük Oto. Koop. Başkanı Ahmet Utaş,SS 2 Nolu Karamürsel Koop. Hasan Gündüz, SS 128 Nolu Gölcük Şehir içi Koop.Başkanı Halil İbrahim Çelik katıldı.


“Sorunları çözmeyedevam edeceğiz”

Kahvaltı sonrası konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Şoförarkadaşlarımızın problemleri noktasında fikir alışverişi yapıyoruz. Şoförarkadaşlarımızın geçiş yollarında yaşadığı sıkıntıları giderme anlamında birdizi rapor hazırladık bu raporları Milliyetçi Hareket Partisi genel merkezimizeilettik. Seçim beyannamesinde olması gerektiğini belirttik. Seçim beyannamesiçıkmadan bağlantı yollarında sıkıntı yaşayan sorunların yüzde 60’ınıngiderildiğini hep beraber gördük. Sizlerle daha sık görüşmek ne yapmakistediğinizi öğrenmek istiyoruz. Yük ve yolcu taşımacılığı yapan esnafımızıvergisiz yakıt verilmesi gerekiyor. Bu süreçte bu birlik ve beraberlik içerisindehem ticaret hem siyaset yapanlar olarak 24 Haziran’da daha iyi konumageleceğiz” dedi.

‘Destek bekliyoruz’

Ünlü sözlerinin devamında “MHP Kocaeli il başkanlığı olarakbizler arabalarımızda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğraflarınıastık. İnandığımız için Recep Tayyip Erdoğan diyoruz. MHP’nin mecliste güçlüolması lazım. Bu yüzden sizlerin desteğinize ihtiyacımız var. 15 Temmuzgecesini düşündüğümüzde bir daha böyle günlerin yaşanmaması içim Cumhurittifakına destek istiyoruz. Hem çocuklarınızın hem ticaretinizin geleceği içinönemli bir seçim. Eskisi gibi saygın bir meslek olması için seçimlereMilliyetçi Hareket Partisi’ne oy vermenizi istiyorum. Davetimize icabetettiğiniz için teşekkür ediyorum. 15 Temmuz’da darbenin şekil değiştirmesinin nekadar önem arz ettiğini gördük” şeklinde konuştu.


‘Artık konu partimeselesinden çıktı’

Ünlü’nün ardından söz alan MHP Milletvekili Saffet Sancaklı“Dertlerinizi, sıkıntılarınızı biliyoruz. Çözüm noktasında elimizden geleniyapıyoruz. Mecliste ne kadar güçlü olursak o kadar sorun çözeriz. 33 vekilimizde15 Temmuz sürecinden sonra genel başkanın hamleleriyle neler yaptığımızıgördünüz. 24’ündeki seçim diğer seçimlerden daha önemli bir seçim. Türkiye’ningeleceği, 50-100 senesinin yönünün çizileceği bir seçim. Cumhur İttifakı oyiçin kurulmadı. Bu ittifakın kurulma sebebi Türkiye Cumhuriyeti’nin bekasınındevam etmesidir. Artık konu parti meselesinden çıktı. Birinci turda ortakadayımız Recep Tayyip Erdoğan seçilmek zorunda ve MHP mecliste çok güçlü olmakzorunda” ifadelerini kullandı.

 


Bu haber 1822 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ