20 Ocak 2019 Pazar 15:11
 
  • 5,322 TL

  • 6,048 TL

  • 220,47 TL

  • 98.455

Öncekiler Sonrakiler

KÖRFEZ TİCARET ODASI’NDAN BARAN’A ZİYARET

Körfez Ticaret Odası’ndan Baran’a Ziyaret
24 Nisan 2018 Salı 13:35

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep ÖZTÜRK, Yönetim Kurulu ve meclis üyeleri Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ı makamında ziyaret ettiler.

Baran ‘’Odamızı Layığıyla temsil edeceğinize inancımız tam’’
Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep ÖZTÜRK, Yönetim Kurulu ve meclis üyeleri Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ı makamında ziyaret ettiler. Kalabalık bir grup ve Sohbet ortamı içinde gerçekleşen ziyaret sırasında, Körfez Ticaret Odası’nın ve Körfez Belediyesi’nin ortak projeleri ve Körfez ilçe sorunları konuşuldu. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ‘’ Yeni görevinizde başarılar dilerim. Ticaret odasını ilçemizde, ilimizde ve ülkemizde layıkıyla temsil edeceğinize inancım tam. Önemli ve meşakkatli bir görev üstlendiniz Körfez Ticaret Odası ilçemizin en etkili sivil toplum kuruluşlarından biridir. Körfez ilçelimizin gelişmesi ve kalkınması için ortak çalışmalarda bulunmaya hazırız’’ dedi. Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk’te Baran’a iyi dileklerinden dolayı teşekkür etti. 

Bu haber 359 defa okundu

DİĞER HABERLER

Türkkan soruyor

Türkkan soruyor

Bu hain kim?

Hürriyet, Muhtarlarımızın sözü bizim için emirdir

Hürriyet, Muhtarlarımızın sözü bizim için emirdir

İzmitli muhtarlarla KYÖD’te düzenlenen kahvaltıda bir araya gelen CHP İzmit Belediye Başkanı Hürriyet, “Muhtarlarımızın sözü bizim için emirdir” dedi

'Kocaeli belediyeciliğin kitabını yazdı'

'Kocaeli belediyeciliğin kitabını yazdı'

DEĞİŞİMİ BİZ BAŞLATTIK

Hürriyet’ten TMMOB İKK’ya ziyaret

Hürriyet’ten TMMOB İKK’ya ziyaret

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ