22 Nisan 2018 Pazar 04:09
 
  • 4,076 TL

  • 5,009 TL

  • 175,11 TL

  • 110.932

Öncekiler Sonrakiler

KOTO SENİN'DE SİGORTACILAR TEK YÜREK

KOTO senin'de sigortacılar tek yürek
20 Mart 2018 Salı 10:42

KOTO’nun yaklaşan seçimleri öncesi KOTO Senin Grubu’nun komite adayları saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

22. Meslek Komitesi’nde yer alan sigortacılar İzmit dâhil tüm ilçelerde tek yürek oldu.

Kocaeli Ticaret Odası’nın 3 Nisan’da yapılacak seçimleri öncesi, mevcut başkan ve başkan adayı Necmi Bulut’un ekipleri çok yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu komitelerden biri de sigortacıların bağlı olduğu 22. Meslek Komitesi. Başkan Necmi Bulut’un da yer aldığı 22. Meslek Komitesi Adayları, KOTO Senin çatısı altında tüm ilçelerde hızla sektör temsilcilerine ulaşıyor. İzmit Merkez, Karamürsel, Gölcük ve Derince’de çalışmalarını sürdüren adaylar, bölgelerindeki sigortacılarla mesleki sorunlarını, çözüm yollarını ve projelerini paylaşıyor.

AKTİF BİR ÇALIŞMA DÖNEMİ GEÇİRDİK

Sigortacıların büyük ilgi ve desteğiyle karşılanan adaylar, Başkan Bulut’un da katılımıyla tüm ilçelerde toplantılar yaptı. Önceki dönemde de komitede görev yapan adaylar, Başkan Bulut’un hem KOTO Başkanı olması, hem de TOBB Sigorta Acenteleri İcra Kurulu’nda yer alması sayesinde çok aktif bir çalışma dönemi geçirdiklerini söyledi. Bu sayede sektör sorunlarını direkt Hazine’ye ve TOBB’a ilettiklerini ifade eden adaylar, “Yoğun çabalarımız sonucu sigortacılık mesleği KOBİ statüsüne alındı ve KOSGEB’in mali desteklerinden yararlanmaya başladı. Yine bakan ve milletvekillerimizle yaptığımız istişarelerde sektöre yön veren girişimlerimiz oldu. Örneğin noterler araç tescil yapmaya başladılar. Meslektaşlarımızla bugüne kadar kurduğumuz sağlam diyalogu, bundan sonra da devam ettireceğiz. Tarafımıza iletilen sıkıntıların ivedilikle çözümü noktasında elimizden geleni yapmayı sürdüreceğiz” dedi.

Bu haber 579 defa okundu

DİĞER HABERLER

SP Gebze ilçe divan toplantısı gerçekleştirildi

SP Gebze ilçe divan toplantısı gerçekleştirildi

Saadet Partisi Gebze İlçe Teşkilatı ilçe divanı toplantısını ilçe binasında gerçekleştirdi.

AK Partili Kadınlardan Sepetçi Çıkarması

AK Partili Kadınlardan Sepetçi Çıkarması

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen program kapsamında Sepetçi Köyü'nde vatandaşlarla bir araya gelindi.

Ayaz, Seçim Startını Tavşantepe’den Verdi

Ayaz, Seçim Startını Tavşantepe’den Verdi

.

Ülkemiz için hayırlı olsun

Ülkemiz için hayırlı olsun

.

Celalettin Yavuz Hoca’nın Tükenmeyen Enerjisi!

Celalettin Yavuz Hoca’nın Tükenmeyen Enerjisi!

Köşe yazarımız, İstanbul Ayvansaray Üniversitesi İİSB V. Dekanı Prof. Dr. Celalettin Yavuz önce “İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Araştırmaları Kulübü”nün daveti üzerine, 17 Nisan öğleden sonrası “Strateji ve Güç Oluşturma” konulu sinevizyon şeklinde bir konuşma yaptı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ