20 Eylül 2018 Perşembe 02:28
 
  • 6,259 TL

  • 7,319 TL

  • 242,09 TL

  • 96.604

Öncekiler Sonrakiler

KSO MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

KSO  Meclis Üyeleri belli oldu
06 Nisan 2018 Cuma 14:37

KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu 2018-2022 Dönemi Kocaeli Sanayi Odası Meclis Üyelerini açıkladı…

Geçtiğimiz pazartesi günü gerçekleştirilen KSO Meslek Komiteleri seçimlerinden sonra bugün Meslek Komitelerinin Başkan ve Yardımcılarının seçimleri gerçekleştirildi. Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu KSO’nun 2018-2022 Döneminde de güçlü Meclis ile temsil edildiğini belirterek yeni dönemin Meclis Üyelerini açıkladı..

 

KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu KSO Meslek Komiteleri ve Oda Meclisi seçimine yönelik olarak yaptığı açıklamada, “36 sandığın tamamında yönetimimiz tarafından oluşturulan liste kazandı. 72 kişiden oluşan Oda Meclisi’nde Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu içinde yer alan 15 şirketimiz 18 üye ile temsil ediliyor.” dedi.

                                       

Ayhan Zeytinoğlu “KSO Oda Meclisi’nde yer alan bu kuruluşlar 500 Büyük Şirketin toplam cirolarının yüzde 12.8’ini ve ihracatının yüzde 13.7’sini karşılıyor.” açıklamasını yaptı.

 

...

KOCAELİ SANAYİ ODASI 2018-2022 DÖNEMİ MECLİS ÜYE LİSTESİ



1.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


MURAT AYHAN

AYPET AYHANLAR PETROL ÜRÜNLERİ MADENCİLİKSANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


AYHAN ERGENÇ

ER KÖMÜR PAZARLAMA MADENCİLİK DENİZCİLİK TURİZM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-GEBZE ŞUBESİ


2.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


AYHAN ZEYTİNOĞLU

ZEYTİNOĞLU YEM TARIM VE ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


ÖZCAN ALBAK

NAMET GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


3.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


MURAT CAN

ÖZ CAN PİŞMANİYE GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


NECMİ GİDİCİ

SAHAN YEMEK VE TOPTAN GIDA VE İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


4.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


BORA ERGENE

MÜPA TARIM VE GIDA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ


ALPER AYBERK

FRİTO LAY GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İZMİT FABRİKASI


5.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


A. KADİR DECDELİ

LOTEKS TEKSTİL DERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


ERHAN ÖR

HAN HALI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


6.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


OKTAY KABASAKAL

APEL AHŞAP PALET İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


ÖMER YAVUZ

YAVUZLAR AĞAÇ İNŞAAT KANTAR PAZARLAMA TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


7.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


ÇINAR ULUSOY

ULUSOY KAĞIT GIDA TURİZM VE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


HALUK İBER

KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


8.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


İBRAHİM YELMENOĞLU

TÜRKİYE PETROL RAFİNERİLERİ ANONİM ŞİRKETİ TÜPRAŞ


ÜNAL SOYSAL

PETRO YAĞ VE KİMYASALLAR SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


9.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


HASAN ŞEREFHAN

DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GEBZE ŞUBESİ


MELİH KARAKAŞ

TEKNOCOAT BOYA KİMYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


 

 

10.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


MEHMET EMİN BİTLİS

POLİSAN KİMYA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ


FUAT BİÇİCİ

FUTE ITRİYAT GIDA MADDELERİ KİMYASAL MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


11.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


KUBİLAY KIRMAN

ÖZEL KOCAELİ AKADEMİ SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


HAKKI YILDIZ

İGSAŞ İSTANBUL GÜBRE SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ


12.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


İRFAN KANIK

ÖZ KA LASTİK VE KAUÇUK SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


ALBERT SAYDAM

TEKNO KAUÇUK SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GEBZE TOSB ŞUBESİ


13.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


ADNAN NACİ FAYDASIÇOK

HAS ÇELİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-ÇAYIROVA ŞUBESİ


BAHAR BAYKAL

KİMAŞ PLASTİK VE PROMOSYON SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


14.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


MEHMET ESKİYAPAN

NUH BETON ANONİM ŞİRKETİ HEREKE ŞUBESİ


M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU

NUH BETON ANONİM ŞİRKETİ KÖSEKÖY ŞUBESİ


15.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


TURGAY ENER

DİLER DEMİR ÇELİK ENDÜSTRİSİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GEBZE ŞUBESİ


MUSTAFA TÜRKER

ÇOLAKOĞLU METALURJİ ANONİM ŞİRKETİ GEBZE ŞUBESİ


16.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


Ş. KEMAL SARAÇ

YÜCEL BORU VE PROFİL ENDÜSTRİSİ ANONİM ŞİRKETİ


ANIL ÜNAN

KALİBRE BORU SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


17.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


TEKİN URHAN

CRYOCAN BASINÇLI KAPLAR ENDÜSTRİYEL TESİSLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


OSMAN SOYBAŞ

SAMİ SOYBAŞ DEMİR SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


18.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


HAYRETTİN ÇAYCI

SARKUYSAN ELEKTROLİTİK BAKIR SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


HASAN TAHSİN TUĞRUL

ALTAŞ ALÜMİNYUM İMALAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


19.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


BİROL BOZKURT

EVREN ZİNCİR İMALAT MAKİNA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


VAHİT YILDIRIM

ENKA CİVATA İMALAT VE SANAYİ MAMÜLLERİ PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ


 

 

 

20.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


SACİT ERTUĞ

ERTUĞ REKLAM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


SEDAT BABALIK

BİMSER ÇÖZÜM YAZILIM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


21.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


AHMET BAŞARAN

KONDAŞ KONDANSATÖR SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


AHMET BAYRAKTAR

VLE ELEKTRONİK OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


22.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


METİN AKTÜRK

FORM MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


FİLİZ AKKAŞ

MAPSİS METAL HAVACILIK VE SAVUNMA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ


23.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


A.TUNÇ ATIL

HİDROPAR HAREKET KONTROL TEKNOLOJİLERİ MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


SEDAT SİLAHTAROĞLU

TÜRBOSAN TÜRBOMAKİNALAR SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


24.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


HAYDAR YENİGÜN

FORD OTOMOTİV SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ


YUNUS ÇİFTÇİ

ÇİFTEL ELEKTROMEKANİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


25.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


ATALAY KAYA

KOCAELİ KAYA SATIŞ VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ


FATİH HALDIZ

HALDIZ İNŞAAT OTOMOTİV VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İZMİT ŞUBESİ


26.GRUP


ADI -SOYADI

FİRMA ADI


MESUT BAKİ EFE

EFE MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ





 

 

500 BÜYÜK FİRMA İÇERİNDE YER ALAN

“SEKİZİNCİ DÖNEM KSO MECLİS ÜYELERİ”

1

Assan Alüminyum San. ve Tic. A.Ş.

9

Namet Gıda San. ve Tic. A.Ş.

2

Çolakoğlu Metalurji A.Ş.

10

Nuh Beton A.Ş.

3

Diler Demir Çelik Endüstri ve Ticaret A.Ş.

11

Öz-Ka Lastik ve Kauçuk San. Tic. A.Ş.

4

DYO Boya Fabrikaları San. ve Tic. A.Ş.

12

Polisan Kansai Boya San. ve Tic. A.Ş.

5

Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.

13

Sarkuysan Elektrolitik Bakır San. ve Tic. A.Ş.

6

Hasçelik San. ve Tic. A.Ş.

14

TÜPRAŞ-Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş.

7

İGSAŞ-İstanbul Gübre Sanayii A.Ş.

15

Yücel Boru ve Profil Endüstrisi A.Ş.

8

Kartonsan Karton San. ve Tic. A.Ş.


 

 

 

 

Bu haber 671 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP Kocaeli’de büyük buluşma

CHP Kocaeli’de büyük buluşma

.

Bizi takip edin herkesden önce haberiniz olsun

Bizi takip edin herkesden önce haberiniz olsun

.

İYİ partili Lütfü Türkkan turlara edirne'den başladı

İYİ partili Lütfü Türkkan turlara edirne'den başladı

İyi parti mahalli idareler seçimleri için sahaya indi

Aksu;Çayırova bunu haketmiyor!

Aksu;Çayırova bunu haketmiyor!

Saadet Partisi Çayırova ilçe teşkilatı, Ağustos ayı aylık ilçe divan toplantısını gerçekleştirdi.

AK Kadın İcra’da Bayrak Değişimi

AK Kadın İcra’da Bayrak Değişimi

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları yönetimi yaptığı toplantıda icra kurulunda değişikliğe gitti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET