Öncekiler Sonrakiler

KTO’DA SEÇİM ÖNCESİ SON MECLİS

KTO’da seçim öncesi son meclis
30 Mart 2018 Cuma 15:22

.

Dönemin son meclis toplantısını yoğun bir katılımla gerçekleştiren Körfez Ticaret Odası(KTO) meclis üyeleri, Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Moralı ve Meclis Başkanı Güngör Ayhan’ın başkanlığında toplandı.


Gerçekleştirilen toplantıda dönemi değerlendiren KTO Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Moralı, göreve geldiği süreci anlatarak, “Dönemimizin son meclis toplantısını yapıyoruz. Şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki,  göreve geldiğim günden bu yana elimden geldiğince odamıza katkıda bulunmaya çalıştım. Taşın altına elini koymayı bilenlerden oldum. Görev ve sorumluluk bilinciyle odamız ve ilçemize katkı sunmak için yönetim kurulum ve personelimle birlikte var gücümle çalıştım. Ve aldığım tepkilerle de doğru işler yaptığımı görmüş oldum” dedi.


Konuşmasının ardından görevde olduğu süreçte gerçekleştirdikleri eğitimler, üye ziyaretleri, sosyal sorumluluk projeleri, kentlilik çalıştayları, müşterek komite toplantıları, basın istatistikleri, denetimler, toplantılar ve Körfez Ticaret Odası’nın hizmet kalitesinin artırılması ile ilgili istatistiksel verilerden oluşan sunumu paylaştı.

Bu haber 953 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ