14 Kasım 2018 Çarşamba 15:18
 
  • 5,467 TL

  • 6,163 TL

  • 211,30 TL

  • 93.501

Öncekiler Sonrakiler

KTO’DA SEÇİM ÖNCESİ SON MECLİS

KTO’da seçim öncesi son meclis
30 Mart 2018 Cuma 15:22

.

Dönemin son meclis toplantısını yoğun bir katılımla gerçekleştiren Körfez Ticaret Odası(KTO) meclis üyeleri, Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Moralı ve Meclis Başkanı Güngör Ayhan’ın başkanlığında toplandı.


Gerçekleştirilen toplantıda dönemi değerlendiren KTO Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Moralı, göreve geldiği süreci anlatarak, “Dönemimizin son meclis toplantısını yapıyoruz. Şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki,  göreve geldiğim günden bu yana elimden geldiğince odamıza katkıda bulunmaya çalıştım. Taşın altına elini koymayı bilenlerden oldum. Görev ve sorumluluk bilinciyle odamız ve ilçemize katkı sunmak için yönetim kurulum ve personelimle birlikte var gücümle çalıştım. Ve aldığım tepkilerle de doğru işler yaptığımı görmüş oldum” dedi.


Konuşmasının ardından görevde olduğu süreçte gerçekleştirdikleri eğitimler, üye ziyaretleri, sosyal sorumluluk projeleri, kentlilik çalıştayları, müşterek komite toplantıları, basın istatistikleri, denetimler, toplantılar ve Körfez Ticaret Odası’nın hizmet kalitesinin artırılması ile ilgili istatistiksel verilerden oluşan sunumu paylaştı.

Teşekkür

Seçimlerle ilgili olarak konuşan Moralı “Son olarak 5 Nisan’da gerçekleştireceğimiz oda organ seçimimizin odamıza, üyelerimize ilçemize hayırlar getirmesini temenni ediyor. Bu süreçte yanımızda olan yönetim kurulumuza meclis üyelerimize komite başkan ve üyelerimize ve personelimize teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.


“Yeni bir dönem başlayacak”
Dönemin son meclis konuşmasını gerçekleştiren KTO Meclis Başkanı Güngör Ayhan da , “Biliyorsunuz 5 Nisan Perşembe günü odamız organ seçimlerini yapacağız ve yeni bir dönem başlayacak. Gerçekleştireceğimiz seçim sürecimizin üyelerimiz ile birlikte odamıza yakışır, adil ve centilmence geçmesini temenni ediyorum. Aynı durum seçim sonrası için de geçerli. Sonuçlar ne olursa olsun seçim yarışı bir kenara bırakılmalı; odamızın, kentimizin bekası ve başarısı için birlik ve beraberlik içerisinde çalışılmalıdır, İlimizin en büyük sivil toplum kuruluşları arasında yer Odamızın gücüne güç katmak hepimizin ortak temennisi ve görevidir. Odamız köklü bir kuruluş ve Bu çatı altında görev yapmanın ayrı bir onur ve sorumluluk gerektirdiğine inanıyorum Yeni seçilecek arkadaşlarımıza şimdiden başarılar diliyorum. Geçirdiğimiz dönemde ve Görev aldığımız süre boyunca Yönetim Kurulumuz, Meclisimiz, komitelerimiz ve personelimizle her zaman ortak ve faydalı çalışmalar yapmaya ve kalite çıtasını yükseltmeye gayret ettik” açıklamasında bulundu.


Bu haber 901 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET