23 Mart 2019 Cumartesi 20:42
 
Öncekiler Sonrakiler

KTO’DAN KAYMAKAM VE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ’NE ZİYARET

KTO’dan Kaymakam ve İlçe Emniyet Müdürü’ne Ziyaret
24 Nisan 2018 Salı 16:11

Körfez Ticaret Odası gerçekleştirilen seçimlerden sonra bir yandan misafirlerini ağırlamaya bir yandan da ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda son olarak Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can ve Körfez İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Aydın’a Ziyaret gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen ziyarette Körfez İlçe’nin büyük kurumlarının birlik ve beraberlik için çalışmaları gerekliği vurgulandı. İlk olarak Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can’a yapılan ziyarette Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can Recep Öztürk ve ekibine hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyerette konuşan Can ‘’ şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonrada Körfez Ticaret Odamızla işbirliği içinde çalışacağız’’ dedi


Aydın ‘’Körfez Ticaret Odası İlçemiz İçin Çok Önemli Bir Kurumdur
Körfez Kaymakamlığı’nın ardından Körfez İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Aydın’a bir ziyaret gerçekleştiren Körfez Ticaret Odası ekibi İlçe emniyeti ile ilgili bilgiler aldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aydın ‘’ İlçemizin en önemli kurumlarından biri olan Körfez Ticaret Odası ilçemiz için önemli bir değerdir ve pek çok önemli çalışmalara adım atmıştır. Yeni yönetime görevlerinde başarılar diliyorum’’ dedi.

 

Bu haber 643 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ