16 Ağustos 2018 Perşembe 16:54
 
  • 5,813 TL

  • 6,630 TL

  • 216,71 TL

  • 88.697

Öncekiler Sonrakiler

KTO'DA TEMMUZ AYI MECLİSİ YİNE DOLU DOLU GEÇTİ

KTO'da Temmuz Ayı Meclisi Yine Dolu Dolu Geçti
26 Temmuz 2018 Perşembe 11:41

.

Körfez Ticaret Odası Temmuz Ayı meclis toplantısı meclis başkanı Güngör Ayhan başkanlığında toplandı. Gerçekleştirilen meclis toplantısının gündemi yine çok yoğundu.

Körfez Ticaret Odası Temmuz Ayı meclis toplantısı meclis başkanı Güngör Ayhan başkanlığında toplandı. Gerçekleştirilen meclis toplantısının gündemi yine çok yoğundu. Ay içinde gerçekleştirilen faaliyetlerden bahseden KTO Başkanı Recep Öztürk ekonomik verilere de değindi.

Geçmiş Dönem Görev Alan Yöneticilere Plaket Takdimi Devam Ediyor

Körfez Ticaret Odası meclis toplantılarında geçmiş dönemlerde oda yönetimi ve meclisinde görec alan isimlere plaket takdimi yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda Temmuz Ayı meclis toplantısında 2000-2012 yılları arasında yönetim kurulunda görev yapan Ali Akova’ya, 2000-2009 yılları arasında yönetim kurulunda görev yapan Hakkı Öner’e2005-2009 yılları arasında yönetim kurulunda görev yapan Ali Rıza Aydın’a ve 2000-2009 yılları arasında yönetim kurulu üyeliği yapan Hakkı Özkan’a plaket takdiminde bulunuldu. Plaket takdimi sırasında söz alan eski yöneticiler ‘’Körfez Ticaret Odası yönetimine teşekkür ederek hatırlanmak ve onurlandırılmak bizleri son derece mutlu etmiştir bu yönetim anlayışı ile odanın çok iyi yerlere geleceğine inancımız tamdır’’ dediler.

Komite Sunumları tüm hızıyla devam ediyor

13. komite üyesi İdris Cömert 1 Temmuz'da yürürlüğe giren sürücü kursları yönetmeliği ile ilgili Yine 13. Komite Üyesi Fatih Uykun odamızda Kocaeli Ticaret Odası ve Gebze Ticaret Odası müşterek toplantısı sonuç raporu ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdiler.

Firmalar kendilerini tanıtmaya devam ediyor

Körfez Tcaret Odası’nın üyelerinin kendilerini tanıtma fırsatı ve üyeler arası işbirliğini güçlendirmek amacıyla meclis toplantılarında gerçekleştirdiği firma tanıtımlarında bu ay 11. Komite başkanı Hasan Yılmaz Güncel Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi'nin tanıtımını ve 12. komite başkanı Ayhan Karataş Özel İş Kar Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Eğitim Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi tanıtımını gerçekleştirdiler.

Ticari Uyuşmazlıklarda Arabuluculuk Anlatıldı
Körfez Ticaret Odası Temmuz Ayı meclis toplantısında Avukat Hüseyin Toksöz tarafından Ticari Uyuşmazlıklarda Arabuluculuk ile ilgili sunum gerçekleştirdi. Sunumda arabuluculuk sisteminin iş dünyasına faydaları anlatılırken Avukat Hüseyin Toksöz ‘’Vatandaşlarımızda, öncelikle arabulucuya giderek sorunları çözme yetisini geliştirmemiz lazım. Kendilerinin çözeceği ve kendi kararlarını kendilerinin vereceği bu sitemleri teşvik etmeliyiz’’ dediBu haber 500 defa okundu

DİĞER HABERLER

A takımına eklenen yeni isimler oldu

A takımına eklenen yeni isimler oldu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener A Takımını belirledi.

Bahçeli’ye CHP’den destek geldi

Bahçeli’ye CHP’den destek geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli'nin köprü ve tüneller için ödenen garanti araç geçiş ücreti için dolar ödenmesine yönelik eleştirilerine bir destek de Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) geldi.

ABD’den flaş Brunson açıklaması!

ABD’den flaş Brunson açıklaması!

Beyaz Saray Sözcüsü Sanders, Erdoğan ve Türkiye'nin Rahip Brunson konusunda haksız davrandığını söyledi.

Kent Konseyi'nden birlik çağrısı

Kent Konseyi'nden birlik çağrısı

Kocaeli Kent Konseyi Yürütme Kurulu, Türkiye’ye yönelik yapılan emperyalist ve finansal saldırılar ile ilgili yazılı açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Alınan tedbirlerle iyiye doğru gidiş başladı. Türkiye kimseyle bir ekonomik savaştan yana değildir. Fakat kendisine yönelik saldırı olduğunda da buna tepkisiz kalması beklenemez" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ