24 Mayıs 2018 Perşembe 12:49
 
  • 4,672 TL

  • 5,493 TL

  • 193,69 TL

  • 103.494

Öncekiler Sonrakiler

MANAVLAR’DAN SEZER’E TAM DESTEK

Manavlar’dan Sezer’e Tam Destek
15 Mayıs 2018 Salı 13:10

CHP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Cevdet SEZER’e hemşerilerinden tam destek geldi.

Kocaeli Manav Türkleri Birlik Platformu dernek başkanları ile ile bir araya gelen CHP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Cevdet SEZER’e platforma üye 11 dernekten tam destek aldı. 

SEZER yaptığı konuşmada; kendisinin Kocaeli Kandıra doğumlu olduğunu ve Kandıra’nın yerel halkından olduğunu, köklerinin 1700’lü yıllara kadar; Kandıra Köseli ve Akçakese bölgesine dayandığını, Kocaeli’deki aday adayları içerisinde manav oğlu manav adayı olduğunu ve Manav ve yerel halkın TBMM’de mutlak temsil edilip, yerel halkın daha aktif rollerde hizmet etmesi gerektiğini, bu gerekçe ile de aday adayı olduğunu belirtti. 

Toplantıya katılan 11 dernek başkanı; Kandıralı ve Manav bir hemşerimizin seçilebilir bir yerde aday gösterilmesi durumunda tereddütsüz destek olacaklarını, çalışmalara kesintisiz destek vereceklerini ekleyerek, bölgemizden yerel halkın evlatlarının aktif siyasette yer almaları bizleri onura etmekte ve Manavların artık etkin bir şekilde varlıklarının kabul edilmesinin yolunu açmaktadır. Yerel Manav halkının bir birlerine desteğinin kesintisiz devam edeceğini ve aday olması durumunda destek vereceklerini söylediler. 

Toplantıya; Kandıra Ahmethacılar Köyü Yard. Derneği, Kulmahmut Horozum Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği, Tavşantepe Birlik Beraberlik Yardımlaşma Derneği, İzmit Bekirpaşa Sosyal Yardımlaşma Derneği, Kocaeli Taşköprülüler Derneği, İzmit Kandıra Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Gebze Kandıralılar Derneği, Kaynarca Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği, Çoban Köy Derneği, Şahinler Divanı Derneği başkan ve üyeleri katıldı. 

Bu haber 902 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kanko'ya yoğun ilgi

Kanko'ya yoğun ilgi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili Adayı Prof. Dr. Muhip Kanko, seçim çalışmaları kapsamında Kartepe İlçe Örgütü’nün programına katıldı.

MHP oy patlaması yapacak

MHP oy patlaması yapacak

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, parti binasında düzenledikleri basın toplantısında seçim süreci ve çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“Umudu gençler yeşertecek!”

“Umudu gençler yeşertecek!”

Erken seçimde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin Kocaeli’deki en genç adayı olan Avukat Orkun Utkubaş, Körfez’de vatandaşlarla ve esnafla bir araya geldi.

CHP'lilerden İnce'ye destek kampanyası

CHP'lilerden İnce'ye destek kampanyası

.

Yılmaz “AKP’nin DİLOVASI’nda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

Yılmaz “AKP’nin DİLOVASI’nda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

Dilovası İYİ PARTİ İlçe Başkanı Emin Yılmaz “AKP’nin Dilovasnda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET