18 Ağustos 2018 Cumartesi 17:44
 
  • 6,019 TL

  • 6,907 TL

  • 228,40 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

MHP ESNAFTAN DESTEK İSTEDİ

MHP esnaftan destek istedi
21 Haziran 2018 Perşembe 11:00

Seçime sayılı günler kala son çalışmalarını yapan siyasi partiler, esnaf ve vatandaşlarla olan buluşma programlarına hız verdi.

Bu kapsamda Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ve 27’inci Dönem Milletvekili Adayları bugün Kapanönü Çarşısı’nda esnafla kahvaltıda buluştu. Gerçekleştirilen buluşmaya İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, MHP Milletvekili adayları Saffet Sancaklı, Alperen Şakacı, partililer ve çarşı esnaf katıldı.


Kahvaltıda kısa bir konuşma yapan Aydın Ünlü, “Buranın esnafı sıcakkanlıdır. Bu bölgeye giren herkese sahip çıkan bir esnaf vardır. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bizim cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Mecliste de Devlet Bahçeli’dir. Bu bölgenin esnafından Devlet Bahçeli’ye destek istiyoruz. Önümüzde yerel seçimler var. Sizi unutmak gibi de bir şansımız yok. Yine bir araya geleceğiz. Size vaat vermek gibi de bir şansımız yok. Ben inanıyorum vatandaş olarak sizler, Cumhur İttifakı’ndaki göstermiş olduğumuz hassasiyete sağduyulu olacaksınız. Elimizde seçim beyannamemiz var. Vatandaşların problemlerini anlayan, esnafın sorunlarına çözüm odaklı baktığımız beyannamemiz var. Bu seçimlerin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu noktada Cumhur İttifakı’na hepinizden destek bekliyoruz” dedi.“15 Temmuz’u unutmayın”

Alperen Şakacı da yaptığı konuşmada 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişimini hatırlatarak, 24 Haziran seçimlerinde sandığa gidecek olan vatandaşların o günü unutmaması gerektiğine vurgu yaptı.“Güçlü olmamız gerekiyor”
Saffet Sancaklı ise, “24 Haziran seçimlerine 3 gün kaldı. Oy için değil, Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası için bu seçimlerde Cumhur İttifakı’na olan desteği istiyoruz. Cumhur ittifakı’nın kurulma sebebi PKK’yı ve FETÖ’yü temizlemek içindir. Birinci turdaki amacımız Cumhurbaşkanı olarak Recep Tayyip Erdoğan’ı seçmek, mecliste de güçlü bir meclis için Devlet Bahçeli’yi seçmemiz gerekiyor. Türkiye için ikisinin güçlü olması gerekiyor” ifadelerine yer verdi.
Bu haber 455 defa okundu

DİĞER HABERLER

Erdoğan yeniden Genel Başkan

Erdoğan yeniden Genel Başkan

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nde delegelere dağıtılan oy pusulasına göre parti Genel Başkanlığı için Recep Tayyip Erdoğan aday gösterildi.

A takımında Kocaeli gururu

A takımında Kocaeli gururu

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti'nin 6. Olağan Kongresi tamamlandı

İşte Erdoğan’ın A takımı

İşte Erdoğan’ın A takımı

AK Parti’nin 6. Olağan Kongresi'nde MKYK üyeleri değişti.

AK Kocaeliler'den görsel şov

AK Kocaeliler'den görsel şov

.

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Ak Parti'nin 6. olağan kongresinde vatandaşlar son günlerde değeri oldukça azalan Türk Lirası'na destek verdiklerini göstermek için, üzerinde TL sembolü olan tişörtler giydi.

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter adresinden 17 Ağustos depremine ilişkin bir mesaj yayınladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ