17 Temmuz 2018 Salı 07:20
 
  • 4,847 TL

  • 5,681 TL

  • 193,24 TL

  • 89.744

Öncekiler Sonrakiler

MHP KARTEPE, 24 HAZİRAN’A HAZIR

MHP Kartepe, 24 Haziran’a Hazır
09 Mayıs 2018 Çarşamba 17:02

Milliyetçi Hareket Partisi Kartepe İlçe teşkilatı 24 Haziran erken seçimleri için sandık görevlileri toplantısı gerçekleştirdi.

MHP Kartepe İlçe Başkanı Murat Kalender, 24 Haziran seçimlerine Kartepe’nin hazır olduğunu söyledi.
Milliyetçi Hareket Partisi Kartepe teşkilatları 24 Haziran seçimlerine kitlendi.  Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde düzenlenen sandık görevlileri toplantısına partililerin yoğun ilgisi dikkat çekerken MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Milletvekili Aday Adayları İbrahim İnanç Çakıroğlu, Alperen Şakacı ve Gamze Can katıldı.
MHP’DE SÖZ HAKKI TEŞKİLATLARINDIR
Toplantının açılışı konuşmasını yapan MHP Kartepe İlçe Başkanı Murat Kalender, teşkilat vurgusu yaptı. Kalender, “Son üç yıldır yaşadıklarımız MHP’nin Türkiye için ne kadar önemli olduğunu daha net gösterdi. Bugün vatandaşımız bizi gördüğünde liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nden dolayı “Allah razı olsun” diyor. Bizde diyoruz ki bütün kumpas ve kurgulardan oyunları bozarak çıkan MHP’yi çökertme planı bozan liderimizden Allah razı olsun. Ama bir Allah razı olsun da sizlere etmem lazım. Bütün algılara karşı en zor zamanda dik durduğunuz, Kartepe’den Türkiye’ye biz buradayız dediğiniz için hepinizden Allah razı olsun. MHP içerisinde en kıymetli olan sizler teşkilatlardır” ifadelerini kullandı.
MHP KARTEPE 24 HAZİRAN’A HAZIR
“Bizim için teşkilatı yok sayanlar, ülkücüye tepeden bakanlar, kendini bir halt sananlar, parasına güvenip hava atanlar hükümsüzdür, hiçtir” cümleleri ile partiye emek veren isimlere dikkat çeken Başkan Kalender, 24 Haziran seçimlerinin önemine değindi. Kalender, “Bugün MHP bir hedefe kitlendi. Hedefin adı 24 Haziran seçimleri. Liderimize söz verdik. Kartepe’de sandıklar cumhur ittifak demeli. Sizden ricam Cumhur İttifakının anlatmadığımız Kartepe’de kimse kalmasın. Ödevimiz belli defterlerimizi seçmen listelerimiz hazır. Kartepe hazır” ifadelerini kullandı.
24 HAZİRAN’IN ÖNEMİNİ ASLA UNUTMAYIN
MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, ise Cumhur İttifakı’nın önemine dikkat çekti. Ünlü, “Benim eğilmeyen, bükülmeyen asla partisinden ödün vermeyen dava arkadaşlarım. Sizler bu partinin temel dinamiği, il başkanlığı için en değerli olanlarsınız. Birileri gelir, gider ama siz sokağınızın, caddenizin, mahallenizin sancağınız. İl Başkanlığı olarak tam destekle arkanızdayız. Sizi anlayan, sizin ne demek istediğini bilen bir il başkanıyım. 7/24 şahsıma ulaşın, ne yapılması gerekiyorsa yapalım. 24 Haziran’ın Cumhur İttifakının ülkemiz için çok önemli olduğunu asla unutmayın” cümleleri ile seçime dikkat çekti. 

Bu haber 504 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hasan Ayaz'dan Musa Yılmaz'a ağır sözler

Hasan Ayaz'dan Musa Yılmaz'a ağır sözler

Feto kimliğini gizlemeden 15 Temmuz Şehidlerimizi alçakça aşağılayan Musa Yılmaz denilen CHP Gebze İlçe başkanı! Haddini bil!!!.

OHAL sonrası için 27 maddelik düzenleme

OHAL sonrası için 27 maddelik düzenleme

OHAL sonrası için yeni düzenleme ile ilgili teklif Meclis Başkanlığı'na sunuldu.

Polise niyet, vekile kısmet

Polise niyet, vekile kısmet

Emekli polisler yine hüsrana uğradı.

Derince 15 Temmuz’da Tek Yürek Oldu

Derince 15 Temmuz’da Tek Yürek Oldu

Derince’de 15 Temmuz hain darbe girişiminin 2. yıldönümünde Kent Meydanı’nda düzenlenen Vatan Nöbeti ve Şehitlerimizi Anma Programı’na vatandaşlar yoğun katılım gösterdi.

CHP Darıca Bayramoğlu mahalle başkanını belirledi

CHP Darıca Bayramoğlu mahalle başkanını belirledi

Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanlığı genel seçimlerin hemen ardından mahalle çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ