17 Temmuz 2018 Salı 18:35
 
  • 4,812 TL

  • 5,626 TL

  • 191,03 TL

  • 91.063

Öncekiler Sonrakiler

MİLLETVEKİLİ KATIRCIOĞLU VE BAŞKAN ÜZÜLMEZ'DEN UMRE ZİYARETİ

Milletvekili Katırcıoğlu ve Başkan Üzülmez'den Umre ziyareti
02 Nisan 2018 Pazartesi 10:09

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Alo Evlat ekibiyle Umre’ye giden Havva Kara’yı evinde ziyaret ettiler.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü ve örnek projelerinden olan Alo Evlat Kartepeli büyüklerine evlat sıcaklığı ile hizmet veriyor. Kartepe Suadiye Karadere Mahallesi’nde iki torunuyla ikamet eden Havva Kara’nın (77) en büyük hayali olan Umre’ye gitme isteği geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanı Üzülmez tarafından yerine getirildi. Alo Evlat ekibiyle birlikte Umre’ye giden Havva teyzenin, evinde döndüğünde bitmiş olan tadilat ile sevinci ikiye katlandı. 

KAPIDA KARŞILADI
Umre görevini yerine getiren Havva Kara’yı evinde Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı / AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ziyaret etti. Ziyarete AK Parti Kartepe İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Özdemir’de katıldı. Misafirlerini kapıda karşılayan Havva teyze kendisine ve ailesine verilen hizmetlerden dolayı başta Belediye Başkanı Üzülmez, Alo Evlat ekibine ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.    

İKRAMDA BULUNDU
Havva Kara misafirlerine Hurma ve Zemzem suyu ikram ederken, Belediye Başkanı Üzülmez’in ödüllü projesi Alo Evlat ekibi sayesinde hayallerinin gerçek olduğunu belirtti. Umre’de olduğu dönemde evinde yapılan tadilat kendisini ve ailesini çok sevindirdiğini belirten Havva teyze, Kartepe Belediyesi’nin sosyal belediyecilik alanında yaptıklarının herkese örnek olmasını dileğinde bulundu.

ÖRNEK HİZMET
Alo Evlat ekibi tarafından verilen hizmetlerden söz eden Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Kartepeli büyüklerimiz bizlerin baş tacıdır. Onların huzurlu ve rahat yaşamaları bizlerin en büyük dileğidir. Büyüklerimizin isteği olan Umre görevlerinin yerine getirilmesinin mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı. Milletvekili Katırcıoğlu ise “Kartepe Belediyemizin sosyal belediyecilik hizmetleri ülke genelinde örnek olmaktadır. Memnuniyetle ve takdirle izliyorum. Hayatımız boyunca önemli olan gök kubbede hoş bir seda bırakmaktır” şeklinde konuştu.     
Bu haber 331 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Yazıcı, mahalle başkanlarını ağırladı

Başkan Yazıcı, mahalle başkanlarını ağırladı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, kadın kolları mahalle başkanları ile teşekkür programında bir araya geldi

Meslekten ihraç edilen üsteğmen yaşadıklarını anlattı

Meslekten ihraç edilen üsteğmen yaşadıklarını anlattı

.

Hasan Ayaz'dan Musa Yılmaz'a ağır sözler

Hasan Ayaz'dan Musa Yılmaz'a ağır sözler

Feto kimliğini gizlemeden 15 Temmuz Şehidlerimizi alçakça aşağılayan Musa Yılmaz denilen CHP Gebze İlçe başkanı! Haddini bil!!!.

OHAL sonrası için 27 maddelik düzenleme

OHAL sonrası için 27 maddelik düzenleme

OHAL sonrası için yeni düzenleme ile ilgili teklif Meclis Başkanlığı'na sunuldu.

Polise niyet, vekile kısmet

Polise niyet, vekile kısmet

Emekli polisler yine hüsrana uğradı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ