25 Nisan 2018 Çarşamba 15:05
 
  • 4,093 TL

  • 4,989 TL

  • 174,33 TL

  • 108.723

Öncekiler Sonrakiler

MİLLETVEKİLİ KATIRCIOĞLU VE BAŞKAN ÜZÜLMEZ'DEN UMRE ZİYARETİ

Milletvekili Katırcıoğlu ve Başkan Üzülmez'den Umre ziyareti
02 Nisan 2018 Pazartesi 10:09

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Alo Evlat ekibiyle Umre’ye giden Havva Kara’yı evinde ziyaret ettiler.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü ve örnek projelerinden olan Alo Evlat Kartepeli büyüklerine evlat sıcaklığı ile hizmet veriyor. Kartepe Suadiye Karadere Mahallesi’nde iki torunuyla ikamet eden Havva Kara’nın (77) en büyük hayali olan Umre’ye gitme isteği geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanı Üzülmez tarafından yerine getirildi. Alo Evlat ekibiyle birlikte Umre’ye giden Havva teyzenin, evinde döndüğünde bitmiş olan tadilat ile sevinci ikiye katlandı. 

KAPIDA KARŞILADI
Umre görevini yerine getiren Havva Kara’yı evinde Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı / AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ziyaret etti. Ziyarete AK Parti Kartepe İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Özdemir’de katıldı. Misafirlerini kapıda karşılayan Havva teyze kendisine ve ailesine verilen hizmetlerden dolayı başta Belediye Başkanı Üzülmez, Alo Evlat ekibine ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.    

İKRAMDA BULUNDU
Havva Kara misafirlerine Hurma ve Zemzem suyu ikram ederken, Belediye Başkanı Üzülmez’in ödüllü projesi Alo Evlat ekibi sayesinde hayallerinin gerçek olduğunu belirtti. Umre’de olduğu dönemde evinde yapılan tadilat kendisini ve ailesini çok sevindirdiğini belirten Havva teyze, Kartepe Belediyesi’nin sosyal belediyecilik alanında yaptıklarının herkese örnek olmasını dileğinde bulundu.

ÖRNEK HİZMET
Alo Evlat ekibi tarafından verilen hizmetlerden söz eden Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Kartepeli büyüklerimiz bizlerin baş tacıdır. Onların huzurlu ve rahat yaşamaları bizlerin en büyük dileğidir. Büyüklerimizin isteği olan Umre görevlerinin yerine getirilmesinin mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı. Milletvekili Katırcıoğlu ise “Kartepe Belediyemizin sosyal belediyecilik hizmetleri ülke genelinde örnek olmaktadır. Memnuniyetle ve takdirle izliyorum. Hayatımız boyunca önemli olan gök kubbede hoş bir seda bırakmaktır” şeklinde konuştu.     
Bu haber 295 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP İl SKM Gökhan Ercan'a emanet

CHP İl SKM Gökhan Ercan'a emanet

Cumhuriyet Halk Partisi İl Yönetim Kurulu, il başkanı Av. Cengiz Sarıbay başkanlığında haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

'CHP Hazır, Kocaeli Hazır, Hodri Meydan'

'CHP Hazır, Kocaeli Hazır, Hodri Meydan'

Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kocaeli İlçe Örgütlerinin TBMM ziyareti ile ilgili basın açıklamasında bulundu.

Ahmet Yeşil, Milletvekilliği Adaylığına Hazırlanıyor!

Ahmet Yeşil, Milletvekilliği Adaylığına Hazırlanıyor!

İyi Parti’de 24 Haziran erken seçim hareketliliği yaşanıyor.

Oy namustur. Şereftir, haysiyettir

Oy namustur. Şereftir, haysiyettir

.

CHP'de aday olacak başkanlara soğuk duş

CHP'de aday olacak başkanlara soğuk duş

.

Başkan Ayaz; 'Tek Derdimiz Var Oda Güçlü Türkiye, Güçlü Başiskele'

Başkan Ayaz; 'Tek Derdimiz Var Oda Güçlü Türkiye, Güçlü Başiskele'

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz aylık muhtarlar toplantısında mahalle muhtarları ile buluştu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ