• 5,358 TL

  • 6,110 TL

  • 221,44 TL

  • 98.147

Öncekiler Sonrakiler

MİLLETVEKİLİ KATIRCIOĞLU VE BAŞKAN ÜZÜLMEZ'DEN UMRE ZİYARETİ

Milletvekili Katırcıoğlu ve Başkan Üzülmez'den Umre ziyareti
02 Nisan 2018 Pazartesi 10:09

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Alo Evlat ekibiyle Umre’ye giden Havva Kara’yı evinde ziyaret ettiler.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü ve örnek projelerinden olan Alo Evlat Kartepeli büyüklerine evlat sıcaklığı ile hizmet veriyor. Kartepe Suadiye Karadere Mahallesi’nde iki torunuyla ikamet eden Havva Kara’nın (77) en büyük hayali olan Umre’ye gitme isteği geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanı Üzülmez tarafından yerine getirildi. Alo Evlat ekibiyle birlikte Umre’ye giden Havva teyzenin, evinde döndüğünde bitmiş olan tadilat ile sevinci ikiye katlandı. 

KAPIDA KARŞILADI
Umre görevini yerine getiren Havva Kara’yı evinde Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı / AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ziyaret etti. Ziyarete AK Parti Kartepe İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Özdemir’de katıldı. Misafirlerini kapıda karşılayan Havva teyze kendisine ve ailesine verilen hizmetlerden dolayı başta Belediye Başkanı Üzülmez, Alo Evlat ekibine ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.    

İKRAMDA BULUNDU
Havva Kara misafirlerine Hurma ve Zemzem suyu ikram ederken, Belediye Başkanı Üzülmez’in ödüllü projesi Alo Evlat ekibi sayesinde hayallerinin gerçek olduğunu belirtti. Umre’de olduğu dönemde evinde yapılan tadilat kendisini ve ailesini çok sevindirdiğini belirten Havva teyze, Kartepe Belediyesi’nin sosyal belediyecilik alanında yaptıklarının herkese örnek olmasını dileğinde bulundu.

ÖRNEK HİZMET
Alo Evlat ekibi tarafından verilen hizmetlerden söz eden Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Kartepeli büyüklerimiz bizlerin baş tacıdır. Onların huzurlu ve rahat yaşamaları bizlerin en büyük dileğidir. Büyüklerimizin isteği olan Umre görevlerinin yerine getirilmesinin mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı. Milletvekili Katırcıoğlu ise “Kartepe Belediyemizin sosyal belediyecilik hizmetleri ülke genelinde örnek olmaktadır. Memnuniyetle ve takdirle izliyorum. Hayatımız boyunca önemli olan gök kubbede hoş bir seda bırakmaktır” şeklinde konuştu.     
Bu haber 392 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hürriyet meslek odalarını ziyaret etti

 Hürriyet meslek odalarını ziyaret etti

.

Sezer, hemşehri derneklerini ziyaret etti

Sezer, hemşehri derneklerini ziyaret etti

AK Parti Gölcük Belediye Başkanı adayı Av. Ali Yıldırım Sezer, ilçede hizmet veren hemşehri dernekleriyle buluştu

Partinin ne önemi var!

Partinin ne önemi var!

Ercan Dalkılıç bu sefer Saadet diyecek

'Gençleri geleceğin dünyasına hazırlayacağız'

'Gençleri geleceğin dünyasına hazırlayacağız'

Dünyanın teknoloji alanında büyük bir değişim geçirdiğini belirten Büyükakın, “Gençleri geleceğin dünyasına hazırlayacağız” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ