19 Aralık 2018 Çarşamba 03:23
 
  • 5,341 TL

  • 6,079 TL

  • 214,73 TL

  • 91.074

Öncekiler Sonrakiler

MUHİP KANKO KÖYLERDEN ÇIKMIYOR..!

Muhip Kanko köylerden çıkmıyor..!
04 Haziran 2018 Pazartesi 15:51

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Muhip Kanko, gündüz ilçe merkezlerinde çalışıyor.

 Kanko iftar ve iftar sonrası programlarını ise Kocaeli genelindeki köylerde gerçekleştiriyor. Önceki akşam Kandıra’ya giden Kanko Akçaova, Deli Veli ve Tekzen köylerini ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) çalışkan ismi, Kocaeli Milletvekili Adayı Prof.Dr. Muhip Kanko seçim çalışmalarını ikiye ayırdı. Gündüz ilçe merkezlerinde semt pazarlarını ve esnafları ziyaret eden Kanko, iftar ve sonrasını ise köylerde geçiriyor. Her akşam başka bir ilçede, başka bir köyde iftar sofrasına konuk olan Kanko önceki gün de Kandıra’daydı. Kandıra’da Akçaova köyünde iftar sofrasına konuk olan Muhip Kanko iftar sonrasında Deli Veli ve Tekzen köylerine gitti. Kanko’ya Kandıra ilçe başkanı Gülay Eyisabuncular, ilçe yöneticileri, milletvekili adayı Anıl Acurman ve çok sayıda partili de eşlik etti.

BU DÜZENİ DEĞİŞTİRELİM
Köy halkıyla sohbet eden Kanko, “2002 yılında iktidara gelen AKP köylülere adeta üvey evlat muamelesi yaptı. Pek çok programda yaşadığı ekonomik sıkıntıları dile getiren köylüler aşağılandı, hakaret edildi. Köylülerle ilgili verilen sözlerin hiçbiri tutulmadı. Şu an lüks yatlarda mazottan alınan vergi yüzde 1. Ancak köylünün traktörü hala mazotu 5 liranın üzerinde bir fiyata satın alıyor. İcra müdürlüklerinde, adliyelerde sürekli satılık tarım arazileri var. Köylü geçinemiyor. Geçinemediği için tarlalarını, arazilerini satıyor. Çok zor ama eğer iş bulabilirse fabrikalarda asgari ücrete çalışmak zorunda bırakılıyor. Size sabredin demeyeceğim, mücadele edin. Ayağa kalkın, karşı çıkın. CHP’ye destek verin. 24 Haziran’da köylü düşmanı bu düzeni değiştirelim.”

Bu haber 456 defa okundu

DİĞER HABERLER

Tarhan, Kasada damadın oturduğu bütçeden,Vatandaşa hayır yok

Tarhan, Kasada damadın oturduğu bütçeden,Vatandaşa hayır yok

.

Memur-Sen ziyaretlerine devam ediyor

Memur-Sen ziyaretlerine devam ediyor

Memur-Sen Hizmet Kollarının Şube başkanları, Şahin YAŞLIK Başkanlığında Ziyaretlerinin 2.Haftasında Bem Bir-Sen Kocaeli Şubesiyle devam ediyor.

Hürriyet, Taşeron sistemin sorumlusu AKP

Hürriyet, Taşeron sistemin sorumlusu AKP

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet mecliste yaptığı basın açıklamasında kadroya alınmayan taşeron işçilerin sorunlarını dile getirdi.

ORUÇ, Meclisimizin İlk gündemi Tam teşekküllü DEVLET HASTANESİ

ORUÇ, Meclisimizin İlk gündemi Tam teşekküllü DEVLET HASTANESİ

.

Cumhur ittifakı biraraya geldi

 Cumhur ittifakı biraraya geldi

Ak Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın,MHP Kocaeli İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

KTO'dan özel proje

KTO'dan özel proje

Körfez Ticaret Odası’nın özel öğrencilere yönelik projesi devam ediyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ