20 Ağustos 2018 Pazartesi 19:30
 
  • 6,135 TL

  • 7,022 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

MUHİP KANKO KÖYLERDEN ÇIKMIYOR..!

Muhip Kanko köylerden çıkmıyor..!
04 Haziran 2018 Pazartesi 15:51

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Muhip Kanko, gündüz ilçe merkezlerinde çalışıyor.

 Kanko iftar ve iftar sonrası programlarını ise Kocaeli genelindeki köylerde gerçekleştiriyor. Önceki akşam Kandıra’ya giden Kanko Akçaova, Deli Veli ve Tekzen köylerini ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) çalışkan ismi, Kocaeli Milletvekili Adayı Prof.Dr. Muhip Kanko seçim çalışmalarını ikiye ayırdı. Gündüz ilçe merkezlerinde semt pazarlarını ve esnafları ziyaret eden Kanko, iftar ve sonrasını ise köylerde geçiriyor. Her akşam başka bir ilçede, başka bir köyde iftar sofrasına konuk olan Kanko önceki gün de Kandıra’daydı. Kandıra’da Akçaova köyünde iftar sofrasına konuk olan Muhip Kanko iftar sonrasında Deli Veli ve Tekzen köylerine gitti. Kanko’ya Kandıra ilçe başkanı Gülay Eyisabuncular, ilçe yöneticileri, milletvekili adayı Anıl Acurman ve çok sayıda partili de eşlik etti.

BU DÜZENİ DEĞİŞTİRELİM
Köy halkıyla sohbet eden Kanko, “2002 yılında iktidara gelen AKP köylülere adeta üvey evlat muamelesi yaptı. Pek çok programda yaşadığı ekonomik sıkıntıları dile getiren köylüler aşağılandı, hakaret edildi. Köylülerle ilgili verilen sözlerin hiçbiri tutulmadı. Şu an lüks yatlarda mazottan alınan vergi yüzde 1. Ancak köylünün traktörü hala mazotu 5 liranın üzerinde bir fiyata satın alıyor. İcra müdürlüklerinde, adliyelerde sürekli satılık tarım arazileri var. Köylü geçinemiyor. Geçinemediği için tarlalarını, arazilerini satıyor. Çok zor ama eğer iş bulabilirse fabrikalarda asgari ücrete çalışmak zorunda bırakılıyor. Size sabredin demeyeceğim, mücadele edin. Ayağa kalkın, karşı çıkın. CHP’ye destek verin. 24 Haziran’da köylü düşmanı bu düzeni değiştirelim.”

Bu haber 404 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkanvekilleri Çetin ve Yıldızlı’dan bayram mesajı

Başkanvekilleri Çetin ve Yıldızlı’dan bayram mesajı

.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla, görüntülü bayram mesajı yayımladı.

Erdoğan yeniden Genel Başkan

Erdoğan yeniden Genel Başkan

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nde delegelere dağıtılan oy pusulasına göre parti Genel Başkanlığı için Recep Tayyip Erdoğan aday gösterildi.

A takımında Kocaeli gururu

A takımında Kocaeli gururu

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti'nin 6. Olağan Kongresi tamamlandı

İşte Erdoğan’ın A takımı

İşte Erdoğan’ın A takımı

AK Parti’nin 6. Olağan Kongresi'nde MKYK üyeleri değişti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ