20 Haziran 2018 Çarşamba 21:44
 
  • 4,734 TL

  • 5,491 TL

  • 194,62 TL

  • 94.552

Öncekiler Sonrakiler

MUHİP KANKO: ARA VERMEDEN ÇALIŞMALIYIZ!

Muhip Kanko: Ara vermeden çalışmalıyız!
09 Haziran 2018 Cumartesi 16:09

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Muhip Kanko İzmit ve Kartepe’de vatandaşlarla buluştu.

Kanko, “24 Haziran bir kader seçimi. Geleceğimize çok büyük etkisi olacak. Ara vermeden çalışmalıyız” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili Adayı Prof.Dr. Muhip Kanko 24 Haziren erken seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor. Önceki gün İzmit ve Kartepe’de mahalle ziyaretleri yapan Kanko, İzmit’te Ayazma Kapalı Pazarı’nda esnafla, Tavşantepe Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. İzmit Topçular Mahalle Muhtarı Nazhanım Kara’yı ziyert eden Kanko Kartepe’de de Life Cafe’de bölge sakinleriyle bir araya geldi. İlçe başkanları Hakan Çakar ve Cumhur Karakadılar’la birlikte ilçe yöneticilerinin eşlik ettiği Muhip Kanko, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

KARANLIK GİRDAP
Prof.Dr. Muhip Kanko açıklamalarında şu ifadeleri kullandı; “16 yıldır ülkeyi yöneten AKP, ekonomik, sağlık ve eğitim alanlarında ülkeyi neredeyse 50 yıl geriye götürdü. Her seçim döneminde sil baştan yeni politika üreten AKP başarısızlığını her yeni politikasıyla biraz daha perçinledi. Ülkedeki üretim tesislerinin neredeyse tamamını satan iktidar partisi yeni bir proje ortaya koyamadığı için kıraathane açmayı bir proje olarak vatandaşlara anlatıyor. Üretimden, ekonominin nasıl düzeleceğinden, yükselen faizlerden bahseden yok. Karanlık bir girdap var yakınımızda ve AKP hepimizi bu girdaba doğru sürüklüyor.

ŞATAFATTAN KAÇINMAK
24 Haziran’da yeni bir sisteme geçilecek. Başkanlık sistemi. Bu sistem bir tek adam rejimi demek. Bu sistemle birlikte denetimden, yasamaya her şey tek bir elde toplanacak. 6 cumhurbaşkanı adayı var. Bu adaylardan yalnızca Recep Tayyip Erdoğan bu sistemle devam edeceğini söylüyor. Diğer adaylar parlamenter sisteme döneceklerini beyan ettiler. Biz CHP olarak Türkiye için iyi olan ne ise onu hayata geçirmek istiyoruz. İşçinin, emekçinin hakkını baş tacı yapacağız. Eğitimde bilimselliği temel alacak, ekonomiyi yeniden ayakları üstüne kaldıracağız. Bunların hepsini yapmak mümkün. Bunlar için yapılması gereken tek şey, devlet kurumlarında, makamlarda lüksten ve şatafattan kaçınmak.

KAPI KAPI DOLAŞACAĞIZ
Partimiz, genel merkez yöneticilerimiz 24 Haziran sonrası yapacaklarını seçim beyannamesinde ortaya koydu. Bizler 24 Haziran’a kadar seçim beyannamemizde yer alan vaatleri kapı kapı dolaşıp anlatacağız. 24 Haziran bir kader seçimi. Geleceğimize çok büyük etkisi olacak. Bu sebeple ara vermeden çalışmalıyız. Sadece CHP’liler değil, Türkiye2de aydınlık yarınların özlemiyle dolu olan herkes seçimler için çalışmalı. 24 Haziran’da oy kullanacağız. Hepinizden tek ricam sandıklarınızın başından ayrılmamanız. Oy kullanın, oy kullandıktan sonra da oyunuza sahip çıkın.”

Bu haber 751 defa okundu

DİĞER HABERLER

Saadet'ten Türkiye’de bir ilk

Saadet'ten Türkiye’de bir ilk

“Saadet müziklerini canlı çalacaklar”

Sönmez, 'Müslüman oy çalar mı?'

Sönmez, 'Müslüman oy çalar mı?'

İyi Parti milletvekili adayı Ruhittin Sönmez Kullar'da halkla bir araya geldi. Kullar'lıların organize ettiği kahve mitingine katılım yüksek olurken, yine İyi Parti Milletvekili adayları Ayşegül Babacan ve Alper Bircanoğlu'da hazır bulundu.

Siyasiler nerede oy kullanacak?

Siyasiler nerede oy kullanacak?

.

Nevzat Doğan'dan İnce mesaj!

Nevzat Doğan'dan İnce mesaj!

PARTİSİNİN TESLİM EDİLMEDİĞİ KİŞİYE ÜLKEYİ Mİ TESLİM EDECEĞİZ

Fikri Işık, iş kadınlarıyla buluştu

Fikri Işık, iş kadınlarıyla buluştu

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, pazar günü gerçekleştirilecek olan seçime sayılı günler kala Antikkapı Restoran’da Kocaeli’deki esnaf ve iş kadınlarıyla kahvaltıda buluştu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET