01 Haziran 2020 Pazartesi 07:34

MUHİP KANKO: ARA VERMEDEN ÇALIŞMALIYIZ!

Muhip Kanko: Ara vermeden çalışmalıyız!
09 Haziran 2018 Cumartesi 16:09

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Muhip Kanko İzmit ve Kartepe’de vatandaşlarla buluştu.

Kanko, “24 Haziran bir kader seçimi. Geleceğimize çok büyük etkisi olacak. Ara vermeden çalışmalıyız” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili Adayı Prof.Dr. Muhip Kanko 24 Haziren erken seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor. Önceki gün İzmit ve Kartepe’de mahalle ziyaretleri yapan Kanko, İzmit’te Ayazma Kapalı Pazarı’nda esnafla, Tavşantepe Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. İzmit Topçular Mahalle Muhtarı Nazhanım Kara’yı ziyert eden Kanko Kartepe’de de Life Cafe’de bölge sakinleriyle bir araya geldi. İlçe başkanları Hakan Çakar ve Cumhur Karakadılar’la birlikte ilçe yöneticilerinin eşlik ettiği Muhip Kanko, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

KARANLIK GİRDAP
Prof.Dr. Muhip Kanko açıklamalarında şu ifadeleri kullandı; “16 yıldır ülkeyi yöneten AKP, ekonomik, sağlık ve eğitim alanlarında ülkeyi neredeyse 50 yıl geriye götürdü. Her seçim döneminde sil baştan yeni politika üreten AKP başarısızlığını her yeni politikasıyla biraz daha perçinledi. Ülkedeki üretim tesislerinin neredeyse tamamını satan iktidar partisi yeni bir proje ortaya koyamadığı için kıraathane açmayı bir proje olarak vatandaşlara anlatıyor. Üretimden, ekonominin nasıl düzeleceğinden, yükselen faizlerden bahseden yok. Karanlık bir girdap var yakınımızda ve AKP hepimizi bu girdaba doğru sürüklüyor.

ŞATAFATTAN KAÇINMAK
24 Haziran’da yeni bir sisteme geçilecek. Başkanlık sistemi. Bu sistem bir tek adam rejimi demek. Bu sistemle birlikte denetimden, yasamaya her şey tek bir elde toplanacak. 6 cumhurbaşkanı adayı var. Bu adaylardan yalnızca Recep Tayyip Erdoğan bu sistemle devam edeceğini söylüyor. Diğer adaylar parlamenter sisteme döneceklerini beyan ettiler. Biz CHP olarak Türkiye için iyi olan ne ise onu hayata geçirmek istiyoruz. İşçinin, emekçinin hakkını baş tacı yapacağız. Eğitimde bilimselliği temel alacak, ekonomiyi yeniden ayakları üstüne kaldıracağız. Bunların hepsini yapmak mümkün. Bunlar için yapılması gereken tek şey, devlet kurumlarında, makamlarda lüksten ve şatafattan kaçınmak.

KAPI KAPI DOLAŞACAĞIZ
Partimiz, genel merkez yöneticilerimiz 24 Haziran sonrası yapacaklarını seçim beyannamesinde ortaya koydu. Bizler 24 Haziran’a kadar seçim beyannamemizde yer alan vaatleri kapı kapı dolaşıp anlatacağız. 24 Haziran bir kader seçimi. Geleceğimize çok büyük etkisi olacak. Bu sebeple ara vermeden çalışmalıyız. Sadece CHP’liler değil, Türkiye2de aydınlık yarınların özlemiyle dolu olan herkes seçimler için çalışmalı. 24 Haziran’da oy kullanacağız. Hepinizden tek ricam sandıklarınızın başından ayrılmamanız. Oy kullanın, oy kullandıktan sonra da oyunuza sahip çıkın.”

Bu haber 1070 defa okundu

DİĞER HABERLER

Korkmaz’dan Kocaeli Büyükşehir ve Gebze Belediyesine tepki

Korkmaz’dan Kocaeli Büyükşehir ve Gebze Belediyesine tepki

Hünkâr Çayırı mı, Beton çayırı mı?

Katıroğlu'nun iddiasına Türkkan'dan çok sert açıklama

Katıroğlu'nun iddiasına Türkkan'dan çok sert açıklama

'Gerçekler yüzüne vurulunca sıkıntıya düşmüş'

MHP Dilovası İlçe Başkanı Ayaz’dan çok sert kınama

MHP Dilovası İlçe Başkanı Ayaz’dan çok sert kınama

Kahpece şerefsizce yapılan hain saldırıyı nefretle kınıyorum

Havaalanımız var uçak inmez

Havaalanımız var uçak inmez

Tren istasyonumuz var tren durmaz…

MİLLETE 100 MİLYONLUK BAYRAM FATURASI

MİLLETE 100 MİLYONLUK BAYRAM FATURASI

EVDEN ÇIKMADIK AMA KÖPRÜLERİ KULLANDIK

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ