06 Haziran 2020 Cumartesi 01:25

MÜMİN KOZAN İSTİFA ETTİ

Mümin Kozan istifa etti
13 Haziran 2019 Perşembe 17:08

İYİ Parti'den belediye başkan adayı olan Mümin Kozan partriden istifa etti.

Kozan, yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi:“1. Olağan Kongresi ile üyesi ve il yöneticisi olduğum, ilerleyen aylarda da partimizin ve şehrimizin kanaat sahipleri ile yaptığım istişareler neticesinde İzmit Belediye Başkan Aday Adayı olduğum İYİ Parti’den; Liyakat ve demokrasinin kademeli olarak: ortadan kaldırılması, fikre değil, şahsa önem verilmesi, sorgusuz biat beklenmesi. Demokratik siyaset onamının kalmaması sebepleri nedeniyle idari ve manevi tüm ilişkilerimi bitirerek istifa ettiğimi duyururum. Siyaset ortamında tanışma fırsatı bulduğum şehrimizin değerli insanları ile dostluk ve kardeşliğimin baki olduğunu, bugüne kadar biz ve bizim gibi siyaset güden insanların her zaman yanında duran değerli parti üyelerine ve Kocaeli halkına, Siyasi dönem içerisinde tarafsız haber yapın kıymetli basın mensuplarını şükranlarımı sunduğumu belirtirim.  Bu milletin ihtiyaç duyduğu her vakit içinden birilerini lider yapma ve birlikte hareket etme kabiliyetine sahip olduğunu siyasi aktörelere hatırlatır; Herhangi bir siyasi partiye geçmediğimi ve geçmeyi de düşünmediğimi, milliyetçi ve muhafazakar biri olarak, halkın belirleyeceği yerde olacağımı kamuoyuna duyururum””

Bu haber 2385 defa okundu

DİĞER HABERLER

YILDIZLI'dan sert açıklama

YILDIZLI'dan sert açıklama

millet iradesine yapılan siyasi darbe

Dün tutuklandı bugün ev hapsine çıktı

Dün tutuklandı bugün ev hapsine çıktı

CHP'li eski vekil serbest kaldı

TARHAN: 'MÜLKİYET HAKKI TEHLİKE ALTINDA'

TARHAN: 'MÜLKİYET HAKKI TEHLİKE ALTINDA'

48 günlük aranın ardından çalışmalarına başlayan TBMM’de ilk Komisyon gündemi olarak getirilen Rekabetin Korunması Hakkında Kanun Teklifi muhalefetin yoğun tepkisine neden oldu.

Türkkan, 'Sindirmek istiyorlar'

Türkkan, 'Sindirmek istiyorlar'

Devletin sırtına yapışmış keneleri ifaş etmeye devam edeceğim

AKP REKABETİ HALK FELAKETİ YAŞIYOR

AKP REKABETİ HALK FELAKETİ YAŞIYOR

MECLİSİN ASIL GÜNDEMİ HALKIN SORUNLARI OLMALI

LÜTFÜ TÜRKKAN’A YAPILAN SİYASİ VE KARALAMA KAMPANYASIDIR

LÜTFÜ TÜRKKAN’A YAPILAN SİYASİ VE KARALAMA KAMPANYASIDIR

Türkkan, İktidar partisinin yaptığı tüm yanlışları, haksızlıkları, hukuksuzlukları çekinmeden en sert şekilde ifade eden, soru önergesi veren ve halkı bilgilendiren bir milletvekilidir.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ