izmit belediye 15 temmuz
16 Temmuz 2020 Perşembe 19:03

MUTLU'DAN MUM IŞIĞINDA SEÇİM ÇALIŞMASI

Mutlu'dan Mum ışığında seçim çalışması
10 Ocak 2019 Perşembe 12:02

.


Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu sahadaki çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Başiskele’de mahalle mahalle dolaşarak  vatandaşlarla sohbet eden Mutlu’nun önceki akşam yaptığı ziyaret, elektriklerin kesilmesi üzerine mum ışığında gerçekleşti. Mum ışığında projelerini
anlatmaya devam eden Mutlu, “Eğer seçilirsek hiçbir sorunu ‘bu bizim sorumluluğumuzda değil’ diyerek geçiştirmeyeceğiz.” dedi.

MUM IŞIĞINDA SEÇİM ÇALIŞMASI
Geçtiğimiz gün Başiskele Kullar Mahallesi’nde ziyaretler yapan Belediye başkan Adayı Av. Zafer Mutlu vatandaşlarla hasbihal ederken elektrikler kesildi. Seçim çalışmalarına mum ışığı ile devam eden Mutlu’nun, vatandaşla mum ışığında oturup sohbet ettiği kareler sosyal medyada da yoğun ilgi gördü.

SORUNLARA BÜTÜNCÜL YAKLAŞACAK, İŞİ BAŞIMIZDAN ATMAYA ÇALIŞMAYACAĞIZ!
Çalışma yaptığı esnada kesilen elektriğe de deyinen Mutlu. “Hiçbir problemi ‘Ya bu ufak bir şey’ diyerek göz ardı edemeyiz. Eğer problemse yetkililer tarafından mutlaka çözülmelidir. Başiskele’de yaşayan bir vatandaş olarak da biliyorum ki, ilçe halkımız bu elektrik kesintilerinden dolayı ciddi
mağduriyetler yaşıyor. Özellikle kış aylarında kar yağışı ile beraber yoğun elektrik kesintileri yaşanıyor. 2019 yılındayız. Gelişmiş ülkelerin uzay teknolojileri ile robot sistemleri ile uğraştığı bir devirde bizim hala elektrik kesintilerini konuşuyor olmamız çok üzücü. Yerel yetkililer bu sorunun çözümü için SEDAŞ’ı işaret ederek kurtulamazlar. Bu güne kadar ellerini taşın altına koyup bu sorunu çözmeleri gerekirdi. İnşaallah biz meselelere bütüncül yaklaşarak halkımızı layık olduğu kaliteli bir ilçeye kavuşturacağız. Bu bizim sorumluluğumuzda değil diyerek işi başımızdan atmaya çalışmayacağız.” dedi.

ÇÖZÜM ODAKLI YÖNETİM ANLAYIŞI İLE HAREKET EDECEĞİZ
İlçe halkının kendilerine başkanlık etme fırsatı vermesi halinde çözüm odaklı siyaset anlayışı ile hareket edeceklerini de vurgulayan Mutlu; vatandaşın mağdur olduğu bir konu ile karşılaştıklarında, “Bu ilçe belediyesinin konusu değil, büyükşehir ilgilenmesi gerekli” gibi günü kurtaracak bahaneler ile hareket etmeyeceklerinin ve çözüme odaklanacaklarının sözünü verdi.

BİLİYORUZ Kİ SELAMIMIZI YERDE BIRAKMAYACAKLAR
Başiskele halkına güvendiklerini de ifade eden Mutlu, “Kar, kış, karanlık demeden gece gündüz çalışacağız. Biz halkımızın ferasetine güveniyoruz. Üzerimize düşeni yapıp tüm kapıları çaldığımız takdirde biliyoruz ki bizim selamımızı yerde bırakmayacaklar ve Başiskele’nin geleceği için gerekeni
yapacaklar.” dedi.
Bu haber 817 defa okundu

DİĞER HABERLER

Baba Türkkan, kızına sahip çıktı

Baba Türkkan, kızına sahip çıktı

'Yetişirm' diyen kızının sürücülüğünü yapmış

SP'li Uslu'dan AKP'ye çok sert sözler

SP'li Uslu'dan AKP'ye çok sert sözler

'Bu şerefli geceye leke düşürdünüz'

Akşener'in yakın korumasında korona çıktı

Akşener'in yakın korumasında korona çıktı

Akşener proğrama katılmaktan vaz geçti

İstinaf bozdu, Mahkeme ödesin dedi

İstinaf bozdu, Mahkeme ödesin dedi

Kılıçdaroğlu, Man adası davasında tazminata mahkum oldu

Darbeler ve darbeleri lütuf sayanlar biter halk kazanır

Darbeler ve darbeleri lütuf sayanlar biter halk kazanır

EMEP, 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümü vesilesiyle açıklama yapt

Başkan Yıldızlı '15 Temmuz’un siyasi ayağı araştırılmadıkça, tehlike geçmiş değildir'

Başkan Yıldızlı '15 Temmuz’un siyasi ayağı araştırılmadıkça, tehlike geçmiş değildir'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. yıldönümü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ