06 Haziran 2020 Cumartesi 05:24

NEVZAT DOĞAN'DAN OY İSTEDİ!

Nevzat Doğan'dan oy istedi!
07 Şubat 2019 Perşembe 09:10

.

Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan adayı Ahmet Özen, bir basın kuruluşunun 5. Yıl resepsiyonunda İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ile karşılaştı. Doğan ile Özen arasında ilginç diyalog yaşandı.

Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan adayı Ahmet Özen, geçtiğimiz perşembe akşamı Luxor Garden Otel’de basın toplantısı düzenlemişti. Burada gerçekleştirilen toplantıda bir gazetecinin, "Karşınızdaki iki bayan rakibin partileri ittifakla seçime giriyorken sizin partiniz tek başına seçime giriyor. İzmit’i kazanmanız için diğer partilerin de oyunu almanız lazım, bunu nasıl başaracaksınız?” sorusuna verdiği cevapta “Yerel seçimler partilerin değil, adayların öne çıktığı seçimlerdir. Biz de bu düşünceden hareketle partisi, düşüncesi ne olursa olsun;  tüm İzmitlilere ulaşacak onlarla diyalog, iletişim kuracak ve oylarına talip olacağız. Benim bu Şehirde diyalog kuramayacağım kimse yok. Nevzat Doğan'ın da gidip oyunu isteyeceğim .” demişti.“Koltuğuma Talip Olmuşsun”Geçtiğimiz pazartesi günü bir basın kuruluşunun resepsiyonunda Ahmet Özen ile karşılaşan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Özen’e esprili bir şekilde o sözlerini hatırlattı. Bir basın kuruluşunun 5. Yıl resepsiyonunda karşısında Ahmet Özen’i gören Nevzat Doğan, Özen’in basın açıklamasına atıfta bulunarak; “Koltuğuma talip olmuşsun, oyumu da istiyormuşsun.” dedi. Bu diyaloğu sosyal medya hesabında paylaşan Özen, “Ben de yakın zamanda kendisini makamında ziyaret edip oyunu isteyeceğim.” ifadelerine yer verdi.
Siyasette kutuplaştırıcı söylemler üzerinden oy hesapları yapıldığı seçim dönemlerinde, ikili arasında böyle hoş bir diyalog geçmesi vatandaşlar tarafından umut verici olarak ifade edildi.

Bu haber 838 defa okundu

DİĞER HABERLER

YILDIZLI'dan sert açıklama

YILDIZLI'dan sert açıklama

millet iradesine yapılan siyasi darbe

Dün tutuklandı bugün ev hapsine çıktı

Dün tutuklandı bugün ev hapsine çıktı

CHP'li eski vekil serbest kaldı

TARHAN: 'MÜLKİYET HAKKI TEHLİKE ALTINDA'

TARHAN: 'MÜLKİYET HAKKI TEHLİKE ALTINDA'

48 günlük aranın ardından çalışmalarına başlayan TBMM’de ilk Komisyon gündemi olarak getirilen Rekabetin Korunması Hakkında Kanun Teklifi muhalefetin yoğun tepkisine neden oldu.

Türkkan, 'Sindirmek istiyorlar'

Türkkan, 'Sindirmek istiyorlar'

Devletin sırtına yapışmış keneleri ifaş etmeye devam edeceğim

AKP REKABETİ HALK FELAKETİ YAŞIYOR

AKP REKABETİ HALK FELAKETİ YAŞIYOR

MECLİSİN ASIL GÜNDEMİ HALKIN SORUNLARI OLMALI

LÜTFÜ TÜRKKAN’A YAPILAN SİYASİ VE KARALAMA KAMPANYASIDIR

LÜTFÜ TÜRKKAN’A YAPILAN SİYASİ VE KARALAMA KAMPANYASIDIR

Türkkan, İktidar partisinin yaptığı tüm yanlışları, haksızlıkları, hukuksuzlukları çekinmeden en sert şekilde ifade eden, soru önergesi veren ve halkı bilgilendiren bir milletvekilidir.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ