kbb 15 temmuz
bil anakolej
13 Temmuz 2020 Pazartesi 02:00

NORMALLEŞME SÜRECİMİZ ÜLKEMİZE VE KOCAELİ’MİZE HAYIRLI OLSUN

NORMALLEŞME SÜRECİMİZ ÜLKEMİZE VE KOCAELİ’MİZE HAYIRLI OLSUN
01 Haziran 2020 Pazartesi 11:50

KURALLARA UYALIM

İYİPartiKocaeliİl Başkanı Şanbaz Yıldız, normalleşme sürecinde kurallara uyalım çağrısı yaptı. Yıldız yaptığı açıklamada;

 

Tüm dünyada olduğu gibi yaklaşık 2,5 aydır ülkemizde de sağlık ve ekonomik açıdan büyük sorunlar meydana getiren Covid-19 salgınında 1 Haziran bugün itibariyle normalleşme sürecine başlıyoruz.

Korona virüs salgınından vatandaşlarımızın korunması, salgının yayılmasının önlenmesi amacıyla Bilim Kurulunun önerileri doğrultusunda alınan koruyucu önlemler kapsamında bazı iş yerlerinin faaliyetlerine geçici bir süre ara verilmiş, bazı iş yerlerinin çalışmaları kısıtlanmıştı. Şimdi normalleşme zamanı... İYİ Parti Kocaeli İl ve ilçe teşkilatları olarak bugüne kadar vatandaşımızın, esnafımızın hep yanında olduk, tabii ki bundan sonra da yanında olacağız. Tüm sektörlerimize esnaf ve sanayicimize hayırlı ve bereketli olsun. Pandemi sürecinin başından beri çalışmak zorunda olan tüm işçilerimize, sağlık görevlilerimize şükran ve minnetlerimi sunuyorum.

KURALLARA UYALIM

Faaliyete girecek olan işyerleri, Bilim kurulunun önerdiği sağlık ve hijyen kurallarına uyarak işyerlerini çalıştırmaya devam edecekler. Yeni sürecimiz, Kocaeli'mize ve ülkemize hayırlı olsun. Bizler İYİ Parti Kocaeli İl Başkanlığı olarak bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da tüm vatandaşlarımızın menfaatlerini gözeterek çalışmalarımızı sahada sürdüreceğiz.

Halkımızın maske, sosyal mesafe gibi alınan kararlara riayet etmeleri hem kendi hem de toplum sağlığı için çok önemli. Sağlık tedbirlerine uymaya hem esnaf hem de vatandaş olarak uymaya devam edelim. Sağlık açısından daha az vakalarla karşılaşılan, ekonomik açıdan ise bol kazançlar getiren bir dönem olmasını temenni ediyor, normalleşme sürecinde tüm esnafımıza ve iş yeri sahiplerine hayırlı ve bereketli işler diliyorum.

Bu haber 1814 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ