19 Ağustos 2018 Pazar 20:13
 
  • 6,014 TL

  • 6,907 TL

  • 228,40 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

OMURCA, 'HADDİNİZİ BİLİN'

Omurca, 'Haddinizi bilin'
25 Nisan 2018 Çarşamba 18:11

.

Cumhuriyet Halk Partisi STK’lardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Suca Omurca, Eğitim Bir Sen 1 Nolu Kocaeli Şube Başkanı Şahin Yaşlık’ın sosyal medyada Milletvekili Av. Fatma Kaplan Hürriyet hakkında yazdığı yazı üzerine basın açıklaması yaptı. Omurca, “AKP’yi arkanıza alarak sendikacılık yapıyor olabilirsiniz, ancak yağcılık, yalakalık yaparak partimize ve milletvekilimize söz söyleyecek seviyede değilsiniz, haddinizi bilin “ dedi.

AKP’Yİ ARKANIZA ALARAK SENDİKACILIK YAPIYORSUNUZ
23 Nisan’da yandaş sendikanın Kocaeli Şube Başkanı Şahin Yaşlık’ın 15 Milletvekilimizin demokrasi adına attıkları adıma sosyal medyadan yaptığı saldırı eğitimciler açısından, kamu çalışanları açısından, sendikacılık açısından, hatta insanlık açısından utanç verici bir durumdur diyerek açıklamasına başlayan CHP STK’lardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Suca Omurca, “İktidarın yandaşlığını, yalakalığını yaparak sendika olduklarını sananlar temsil ettiği kamu çalışanlarını her toplu sözleşme döneminde satmış, kamu çalışanlarının ekonomik özlük ve sosyal haklarında kayıplara neden oldukları yetmiyormuş gibi utanmadan adını ve izini ülkemizin her yerinden silmeye çalıştıkları M. Kemal Atatürk’ü ağzına alarak partimizin milletvekillerini hedef alan paylaşımlar yapmaktadır. Siz AKP’yi arkanıza alarak sendikacılık yapıyor gibi davranabilirsiniz. Ancak yağcılık, yalakalık yaparak hakkınız olmayan makamlara getirilmiş olsanız da partimize ve milletvekillerimize söz söyleyecek seviyede olamazsınız. Haddinizi bilin” ifadelerini kullandı.

Bu haber 4632 defa okundu

DİĞER HABERLER

Erdoğan yeniden Genel Başkan

Erdoğan yeniden Genel Başkan

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nde delegelere dağıtılan oy pusulasına göre parti Genel Başkanlığı için Recep Tayyip Erdoğan aday gösterildi.

A takımında Kocaeli gururu

A takımında Kocaeli gururu

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti'nin 6. Olağan Kongresi tamamlandı

İşte Erdoğan’ın A takımı

İşte Erdoğan’ın A takımı

AK Parti’nin 6. Olağan Kongresi'nde MKYK üyeleri değişti.

AK Kocaeliler'den görsel şov

AK Kocaeliler'den görsel şov

.

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Ak Parti'nin 6. olağan kongresinde vatandaşlar son günlerde değeri oldukça azalan Türk Lirası'na destek verdiklerini göstermek için, üzerinde TL sembolü olan tişörtler giydi.

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter adresinden 17 Ağustos depremine ilişkin bir mesaj yayınladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ