• 5,623 TL

  • 6,450 TL

  • 218,94 TL

  • 97.454

Öncekiler Sonrakiler

OMURCA, 'HADDİNİZİ BİLİN'

Omurca, 'Haddinizi bilin'
25 Nisan 2018 Çarşamba 18:11

.

Cumhuriyet Halk Partisi STK’lardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Suca Omurca, Eğitim Bir Sen 1 Nolu Kocaeli Şube Başkanı Şahin Yaşlık’ın sosyal medyada Milletvekili Av. Fatma Kaplan Hürriyet hakkında yazdığı yazı üzerine basın açıklaması yaptı. Omurca, “AKP’yi arkanıza alarak sendikacılık yapıyor olabilirsiniz, ancak yağcılık, yalakalık yaparak partimize ve milletvekilimize söz söyleyecek seviyede değilsiniz, haddinizi bilin “ dedi.

AKP’Yİ ARKANIZA ALARAK SENDİKACILIK YAPIYORSUNUZ
23 Nisan’da yandaş sendikanın Kocaeli Şube Başkanı Şahin Yaşlık’ın 15 Milletvekilimizin demokrasi adına attıkları adıma sosyal medyadan yaptığı saldırı eğitimciler açısından, kamu çalışanları açısından, sendikacılık açısından, hatta insanlık açısından utanç verici bir durumdur diyerek açıklamasına başlayan CHP STK’lardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Suca Omurca, “İktidarın yandaşlığını, yalakalığını yaparak sendika olduklarını sananlar temsil ettiği kamu çalışanlarını her toplu sözleşme döneminde satmış, kamu çalışanlarının ekonomik özlük ve sosyal haklarında kayıplara neden oldukları yetmiyormuş gibi utanmadan adını ve izini ülkemizin her yerinden silmeye çalıştıkları M. Kemal Atatürk’ü ağzına alarak partimizin milletvekillerini hedef alan paylaşımlar yapmaktadır. Siz AKP’yi arkanıza alarak sendikacılık yapıyor gibi davranabilirsiniz. Ancak yağcılık, yalakalık yaparak hakkınız olmayan makamlara getirilmiş olsanız da partimize ve milletvekillerimize söz söyleyecek seviyede olamazsınız. Haddinizi bilin” ifadelerini kullandı.

Bu haber 5262 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Ayaz;Muhtarlarımızın maaşı 16 yılda 18 kat arttı

Başkan Ayaz;Muhtarlarımızın maaşı 16 yılda 18 kat arttı

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, 19 Ekim ''Muhtarlar Günü'' nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Ak kadınlardan Kadın Muhtarlar ziyaret

Ak kadınlardan  Kadın Muhtarlar ziyaret

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, 19 Ekim Türkiye Muhtarlar Günü dolayısıyla İzmit’li kadın muhtarları ziyaret etti.

MHP Körfez’den KTO’ya Ziyaret

MHP Körfez’den KTO’ya Ziyaret

.

Karaosmanoğlu, Başsavcı Korkmaz’ı konuk etti

Karaosmanoğlu, Başsavcı Korkmaz’ı konuk etti

Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habip Korkmaz’ı makamında konuk etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET