kbb 15 temmuz
bil anakolej
13 Temmuz 2020 Pazartesi 15:12

OY VERECEĞİNİZ BAŞKANI GÖRÜN DİYE GELDİM

OY VERECEĞİNİZ BAŞKANI GÖRÜN DİYE GELDİM
08 Mart 2019 Cuma 10:15

.

Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan Adayı Ahmet Özen 8 Mart Cuma saat 19.30'da (bu akşam) meclis üyelerinin tanıtımının yapılacağı ve projelerini açıklayacağı Aday Tanıtım Programı'na tüm çarşı esnafını tek tek gezerek davet etti. Çarşı esnafının Özen'in ziyaretlerinden oldukça memnun kaldığı görülürken Özen esnafla tek tek muhabbet ederek her birinin halini hatrını sordu.
 
OY VERECEĞİNİZ BAŞKANI GÖRÜN DİYE GELDİM
 
Tüm meclis üyeleri ve teşkilat mensuplarının hazır olduğu ziyarette Özen'in esnafla şakalaşması da yüzleri güldürdü. Girdiği dükkanlarda güleryüzle karşılanan Özen "Oy vereceğiniz başkanı görün diye geldim" diyerek oy istedi. 'Hem kalbimizi hem oyumuzu kazandın' cevabını alan Özen esnafın tek tek dertlerini dinledi.
 
"İnsanımız kendisine rahatlıkla sarılabildiği, yüzüne içtenlikle gülümseyebildiği, dertlerini tek tek anlatabildiği bir başkan istiyor.
 
Biz de bugün meclis üyelerimizle İzmit Çarşı esnafımızı İzmit'te tüm dengeleri değiştireceğimiz aday tanıtım toplantımıza davet ettik.
 
Hep birlikte 8 Mart cuma akşamı saat 19.30'da, Dolphin Yunus Emre Kültür Merkezi'ndeyiz.
 
KIZIMIZI VERİRKEN GÖSTERDİĞİMİZ HASSASİYETİ ŞEHRİMİZİ EMANET EDERKEN DE GÖSTERELİM
 
Ben her birine şunu ifade ettim: Hepimizin evladı var. Evlatlarımızı evlendirirken nasıl 'bir araştıralım, soruşturalım' diyorsak şehrimizi vereceğimiz başkanı da araştırmamız, soruşturmamız, en azından bir dinlememiz lazım. Kızımızı arkadaşımızın oğlu bile istese damadı üç gün araştırıyorsak bu şehre beş yıl başkan seçeceğimiz adamı da en azından bir kez dinlememiz lazım. Çünkü evet kızımız bizim için ne kadar kıymetliyse bu şehir de bir o kadar kıymetlidir. Nasıl ki bir ailenin heba olmaması için titizlik gösteriyorsak bu şehri baştan aşağı her şeyiyle etkileyecek bir başkan seçerken de daha fazla ince elememiz gerekiyor. Çünkü balık baştan kokar demiş atalarımız. Başkan nasıl olursa çocuklarımız da o ruh üzere olur. Başkanın kuracağı şehirden hepimiz etkileneceğiz. Bu sebepten her bir İzmitli'nin Cuma akşamı saat 19.30'da Dolphin'de düzenleyeceğimiz programımıza gelmesini bekliyoruz."
Bu haber 807 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ