bil anakolej
07 Temmuz 2020 Salı 09:37

PARTİZANLIK DEĞİL İNSANİ DEĞERLER ÖNEMLİ

PARTİZANLIK DEĞİL İNSANİ DEĞERLER ÖNEMLİ
28 Şubat 2019 Perşembe 10:02

İzmit Belediyesi’nin tüm birimlerini geliştireceğiz


İZKANDER’i ziyaret eden İzmit Belediyesi Başkan adayı Hürriyet, “Belediyenin tüm birimlerini geliştireceğiz”

Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit Kandıra Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İZKANDER) Başkanı Ömer Özkan ve yönetimiyle bir araya geldi. Programda Başkan adayı Hürriyet’e, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, il Başkan yardımcısı Hüseyin Acurman, İzmit İlçe Başkan vekili Dalistan Filiz, Meclis üyesi adayları Mehmet Baştürk, Süreyya Koşar, Tuncay Aşkın, Ertuğrul Malçok, Necat Çakır, Bülent Afacan, Ali Kurt, Mehmet Kut, Ali Kurt, SKM Yöneticisi İsmet Kanık eşlik etti.PARTİZANLIK DEĞİL İNSANİ DEĞERLER ÖNEMLİ

İZKANDER Başkanı Ömer Özkan programda yaptığı konuşmada İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet’in ziyaretinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İzmit Belediye Başkan adayı Hürriyet ise yaptığı konuşmada; “Değil makam kapımı evimin kapısını dahi kapatmadım. Bu yüzden benle görüşmek için kimse aracı aramasın. Sizin muhatabınız olarak direkt ben varım. Ben bu kenti yönetmeye talibim, iktidar olmaya kararlıyım. Projeler üretecek ve ortak akılla yöneteceğimiz anlayışı geliştireceğimiz, parmakla gösterilecek bir kent haline getirmek için meclis üyelerimizde teknik insanlara yer verdik. Niyetimiz birlikte yönetmekse herkese her şey yeter. Bu kentin ekmeğini bu kentin çocukları yiyecek. Partizanlık üzerine değil insani değerler üzerine bir yönetim anlayışı kuracağız. Biz bir şey yapacaksak danışma meclisi kurup o bölgenin ihtiyacı için birlikte kafa yoracağız. Değerini de birlikte paylaşacağız” dedi.
BELEDİYENİN TÜM BİRİMLERİ GELİŞECEK
Konuşmasına devam eden Hürriyet, “Köylerde üretimi destekleyecek projelerimiz olacak. 15 yılda bir tane büyük proje yapmadılar. Bu kadar kaynağımız var ama kullanamıyoruz. 5 yıl sonra sadece kaldırım taşı döşemekle övünen bir belediye başkanı olmayacağım. Halkımız hizmetten o kadar uzaklaşmışlar ki, hayallerini küçültmüşler. Mahallelere gittiğimizde gençler top sahası istiyor, ama spor kompleksi istemiyor. İnsanları artık küçük düşündürüyorlar. Bu kentin vizyonunu, marka değerini arttırmaktan bahsediyorum. Kaldırım taşları yapılır, düğün salonları inşa edilir, ama önemli olan bu kentin vizyonunu geliştirmek, değer katmak. Belediyenin tüm kurumlarını geliştireceğiz. Koca İzmit Belediyesi bir tane kreş açamadı. Bakın bizim belediyelerimize; kadınların iş gücüne katılımı için her mahallede kreşler var. Ben vekilliğimde rüştümü ispat ettim. Daha güzel, huzurlu ve mutlu İzmit mümkün” dedi.

Bu haber 1233 defa okundu

#GülümseİzmitHürriyetGeliyor

Nesrin Uçar
28 Şubat 2019 Perşembe 21:04

Maşallah başkanıma herkesten İZMİT için en doğru seçim olduğunuzu duyuyorum

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KARTEPE BELEDİYESİNDE ÇALIŞMADAN MAAŞ ALAN PERSONEL VAR MI?

KARTEPE BELEDİYESİNDE ÇALIŞMADAN MAAŞ ALAN PERSONEL VAR MI?

.

Devlet bugüne kadar neden önlem almadı?

Devlet bugüne kadar neden önlem almadı?

'İŞÇİLERİN CANININ KIYMETİ YOK!'

Genç Parti 5. Olağan Kongresi yapıldı

Genç Parti 5. Olağan Kongresi yapıldı

Cem Uzan'ın imzası logoya eklendi

Şanbaz Yıldız 'A' takımını belirledi

Şanbaz Yıldız 'A' takımını belirledi

İYİ Parti İl Divanı belli oldu!

İYİ PARTİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

İYİ PARTİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

AKP'Lİ MECLİSÜYESİ İÇİN YARGIYA GİDECEKLER

Temel Karamollaoğlu'na sordu

Temel Karamollaoğlu'na sordu

'Madımak sizi utandırmıyor mu?

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ