25 Mart 2018 Pazar 06:16
 
  • 3,984 TL

  • 4,923 TL

  • 171,86 TL

  • 116.603

Öncekiler Sonrakiler

PENSİLVANYA’NIN YOLUNU AYGÜN İYİ BİLİR

PENSİLVANYA’NIN YOLUNU AYGÜN İYİ BİLİR
13 Temmuz 2017 Perşembe 10:30

.

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, AKP Milletvekili Zeki Aygün'ün Adalet yürüyüşü hakkında 'bu yürüyüş Pensilvanya yürüyüşü' sözlerine zehir zemberek bir açıklama ile cevap verdi.


İŞTE O AÇIKLAMAÖncelikle Milyonlarca insanın Maltepe de Adalet ve Hukuk arayışı içinde birlikte olması AKP’nin korkusu olmuşa benziyor. Miting sonrası panikle peş peşe açıklamalar yapıp katılım sayısını küçültmeye çalışıyorlar.25 gün Adalet diyerek Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde başlayan yürüyüşe ilişkin her türlü hakaret provokasyon yapan AKP’den Zeki Aygün dahil biri de çıkıp diyemedi ki bu ülkede Adalet var…Bunu diyemeyip ne dediler; Terör örgütleri ile yürüyorlar… Pensilvanya için yürüyorlar gibi akla mantığa uymayan ancak kendileri ile birebir örtüşen şeyleri sıraladılar.
Bugün yüzü kızarmadan çıkıp açıklama yapan Zeki Aygün bu yürüyüş Pensilvanya yürüyüşü deme hadsizliğini gösterebiliyor.
Kendisine hatırlatmak isterim. Biz CHP olarak Mecliste şimdinin FETÖ’suna geçmişte F tipi, Feto diye bahsedip konuşurken Zeki Aygün Hoca efendi diyerek Pensilvanya’yı aşındırarak Hocasının burnunu sildiği mendille gözyaşlarını siliyordu.
 2012 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin Amerika'nın Maryland eyaletine yapmış olduğu ziyareti yerel basınımızın köşe yazarlarının notlarında görmek mümkün… Zannedersiniz ki mübarek Kabe kapısı… Sayın Aygün’ün Sayın Şeker’in ve birçok AKP Büyükşehir Belediyesi çalışanının bu bir haftalık ziyarette ilk iş olarak yüz sürmeye, el etek öpmeye koştukları Hoca efendilerine biz koşmadık, biz yürüdük ayaklarımızın altı patlayıp tırnaklarımız dökülürcesine yürüdük…
Ben memleketim için Kocaeli’m için 80 milyon vatandaşım için yürüdüm. Sen nereye yürüdün Zeki Aygün Amerika’ya, Pensilvaya’ya yürüdün… Sormak lazım Sayın Zeki Aygün sizi ABD’de kimler ağırladı... Lüks araçlarla orada kimlerle nereye gittiniz…
Bugün gazetecilik yaptığı için tutuklanan Enis Berberoğlu’na ülkenin sırlarını sattı diyecek kadar küçülen Aygün sen ve senin ağababaların ülkemizin tüm kurumlarının anahtarını kendi ellerinizle altın tepside bizzat FETÖ denen vatan hainine güle oynaya teslim ettiniz… Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yediniz. Emniyete, Kışlaya, HSYK’ya yerleştirdiğiniz o yapı bugün 15 Temmuz’un yaşanmasına sebep olmuştur.
 

Bugün Adalet diyerek 457 km yolu yürüyenler sizin gibi ihaleler peşinde koşup milletin malını yürütmediler. 80 Milyon için Adalet istiyoruz dediler.
Üç dönemdir Kocaeli Milletvekili olan Zeki Aygün bu kent için ne yaptın, Mecliste bu kentin hangi sorununa sahip çıkıp konuşma yaptın. Rantın, peşkeşin, yandaşlar için çıkardığınız kanunların altına imza atarken milletin sorununa ve yararına olan bir tek yasanın altına imza attınız mı? FETÖ’nün önünde ceketini ilikleyen Zeki Aygün’ün bugün çıkıp Kocaeli halkından özür dilemesi gerekirken utanmadan sıkılmadan Adalet yürüyüşünde onurlu bir duruş gösterenlere suçlama yapması 13 yıl hizmet ettikleri FETÖ suçunun telaşından kaynaklanmaktadır.
 Kurdele kesmek için koştuğunuz Bank Asya’ya sadece kirasını yatırdı diye insanları kurumlardan atıp açığa alacaksınız ama sizler hesap vermeyeceksiniz.
Son olarak 15 yıldır Adalet, Hak ve Hukuk tanımadan yönettiğiniz bu ülke de Adalet tecelli edene kadar mücadele göstereceğimizin de Aygün ve zihniyetinin bilmesini isterim.

Bu haber 1781 defa okundu

DİĞER HABERLER

Dilovası İYİ PARTİ Açılışa Hazırlanıyor

Dilovası İYİ PARTİ Açılışa Hazırlanıyor

,

Doğan, CHP'lere kentsel dönüşümü anlattı

Doğan, CHP'lere kentsel dönüşümü anlattı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, CHP’lilere Cedit Mahallesi’ndeki kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

CHP’liler İYİ Partiyi ziyaret etti

CHP’liler İYİ Partiyi ziyaret etti

Sarıbay, 'Birbirimizi yıpratmadan siyaset yapmamız önemli'

AK Parti İl Kadın Kolları’ndan ‘7’den 70’e Huzur’ Projesi

 AK Parti İl Kadın Kolları’ndan ‘7’den 70’e Huzur’ Projesi

AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları ‘’7’den 70’e Huzur’’ Projesi kapsamında çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı.

Halkevi kapatıldı, 13 üyesi gözaltına alındı

Halkevi kapatıldı, 13 üyesi gözaltına alındı

Körfez ilçesinde bulunan Halkevi, yaz aylarında düzenlenen izinsiz kurslar nedeniyle valiliğin kararı ile kapatıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ