19 Aralık 2018 Çarşamba 03:21
 
  • 5,341 TL

  • 6,079 TL

  • 214,73 TL

  • 91.074

Öncekiler Sonrakiler

SAADET İKTİDARINDA KADINLAR RAHAT EDECEK

Saadet iktidarında kadınlar rahat edecek
10 Haziran 2018 Pazar 12:40

.

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili adayı Sevil Ertatar çalışmalarına Karamürsel’de devam etti. Gerçekleştirdiği ziyaretler esnasında bazı açıklamalarda bulundu

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala, çalışmalarını yoğunlaştıran Saadet Partisi, milletvekili adaylarıyla da sahada koşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün de Karamürsel’de ev ve esnaf ziyaretlerinde bulunan Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili adayı Sevil Ertatar, partisinin kadınlara yönelik uygulayacağı politikaları anlatarak, destek sözü aldı. Ziyaretleri esnasında zor şartlarda çalışmak zorunda bırakılan kadınların sorunlarına değinen Ertatar, “Bugün Türkiye’de birçok bayan ağır koşullarda, düşük ücretlere çalıştırılarak sömürülüyor. Hiçbir kadına güneşten daha fazla mesai yaptırılamaz. Kadınların fıtrat özellikleri ve aileleri ile geçirmesi gereken vakit göz ardı edilemez. Aksi halde zulmetmiş olursunuz” dedi.KADINA DEĞER, TÜRKİYE’YE HUZUR
Günümüzde en temel sorunlardan birinin, kadının toplumsal konumu ve hakları olduğunu vurgulayan Ertatar, “Bir yerde cinsiyet ayrımından ötürü ayrıştırma, aşağılama veya şiddet varsa, orada insanlık sorunu var demektir. Saadet Partililer olarak, kadına yönelik fiziksel, psikolojik, ekonomik her türlü şiddetin karşısında duracak ve bu konuda asla taviz vermeyeceğiz. Kadına verilen değer, Türkiye’deki huzurun teminatıdır” dedi.

Bu haber 449 defa okundu

DİĞER HABERLER

Tarhan, Kasada damadın oturduğu bütçeden,Vatandaşa hayır yok

Tarhan, Kasada damadın oturduğu bütçeden,Vatandaşa hayır yok

.

Memur-Sen ziyaretlerine devam ediyor

Memur-Sen ziyaretlerine devam ediyor

Memur-Sen Hizmet Kollarının Şube başkanları, Şahin YAŞLIK Başkanlığında Ziyaretlerinin 2.Haftasında Bem Bir-Sen Kocaeli Şubesiyle devam ediyor.

Hürriyet, Taşeron sistemin sorumlusu AKP

Hürriyet, Taşeron sistemin sorumlusu AKP

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet mecliste yaptığı basın açıklamasında kadroya alınmayan taşeron işçilerin sorunlarını dile getirdi.

ORUÇ, Meclisimizin İlk gündemi Tam teşekküllü DEVLET HASTANESİ

ORUÇ, Meclisimizin İlk gündemi Tam teşekküllü DEVLET HASTANESİ

.

Cumhur ittifakı biraraya geldi

 Cumhur ittifakı biraraya geldi

Ak Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın,MHP Kocaeli İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

KTO'dan özel proje

KTO'dan özel proje

Körfez Ticaret Odası’nın özel öğrencilere yönelik projesi devam ediyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ