21 Mayıs 2019 Salı 16:55
 
Öncekiler Sonrakiler

SAADET İLK İFTARI KARARGAHTA YAPTI

Saadet ilk iftarı karargahta yaptı
18 Mayıs 2018 Cuma 14:38

Saadet Partisi Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan’ın ilk günü iftarda buluştu.

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarından taviz vermeyen Saadet Partisi, Ramazan’ın ilk günü iftarda buluşarak çalışmalarını değerlendirdi.


ÇELİK: İFTARIMIZI TEŞKİLAT ÇALIŞMASINA DÖNÜŞTÜRDÜK

İlçe başkanlarının da katıldığı programda konuşan Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik, 24 Haziran’daki seçimlere yönelik açıklamalarda bulundu. Bu seçimin büyük bir kurtuluşa gebe olduğunu belirten Çelik: “ Saadet Partililer olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Ramazan-ı Şerif’in ilk iftarını teşkilat çalışmamıza dönüştürdük. 24 Haziran büyük bir kurtuluşa gebedir. Allah’ın izniyle bu kurtuluşu Saadet Partisinin tüm teşkilatlarıyla büyük bir coşku ile karşılayacağız.” dedi.


ÇAKMAK: BÜYÜK BİR MİTİNG TERTİP EDECEĞİZ
Çelik’ten sonra konuşmaya başlayan Saadet Partisi Kocaeli İl Karargâh Başkanı Alaattin Çakmak, 24 Haziran’a kadar Saadet Partisinin Kocaeli il ve ilçe teşkilatlarının yapacağı çalışmalara değindi. Teşkilatlara bazı hedefler veren Çakmak: “ Baskın seçim yaparak bizi hazırlıksız yakalamak istediler. Fakat bizler en başından beri baskın seçimi gündemimizden düşürmemiştik. Bu seçimlere en iyi hazırlanan parti Saadet Partisidir. İnşallah ilerleyen günlerde Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Temel Karamollaoğlu Bey Kocaeli’mize gelecekler. Büyük bir miting tertip ederek heyecanımızı tüm Kocaeli ’ye göstereceğiz.” dedi.

Bu haber 581 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ