23 Mart 2019 Cumartesi 20:35
 
Öncekiler Sonrakiler

SAADET PARTİSİ'NİN KONFERANSINA YOĞUN İLGİ

Saadet Partisi'nin konferansına yoğun ilgi
02 Nisan 2018 Pazartesi 13:14

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın Gölcük’e geldi. Partisinin Gölcük İlçe Teşkilatının düzenlediği “Türkiyenin Meseleleri ve Çözüm Yolları” adlı Konferansa katılım yoğun oldu.

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Nihat Yıldız, Saadet Partisi Gölcük İlçe Başkanı Yaşar İsmail Yıldız, Saadet Partisi ilçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Bay’ın yanı sıra  ilçenin önde gelen Dernek Başkanları ile siyasi parti temsilcilri de katılım sağladı.

İLÇE BAŞKANI YILDIZ: ÜLKEMİZİN ÜZERİNDEKİ KARABULUTLARIN DAĞILMASI YAKIN!

Saadet Partisi’nin önemli konferansında açılış konuşmasını; Saadet Partisi Gölcük İlçe Başkanı Yaşar Yıldız yaptı. Başkan Yıldız yaptığı konuşmada, Türkiye’de seçimlerde başarı göstereceklerine olan inancını dile getirdi ve şunları söyledi: “Öncelikle bugünkü konferansımıza katıldığınızdan ötürü teşekkür ediyorum. Saadet Partimiz 20 Temmuz 2001 yılında kuruldu. Rahmetli kurucumuz Necmettin Erbakan Hoca’mızı minnetle anıyoruz. Merhum Hoca’mızın  3 Kasım 2002’deki seçimler öncesinde yaptığı konuşmasını hatırlayalım. Hoca’mız o zamanlar ülkenin üzerine kara bulutların gelebileceğini ifade ederek; Biz Milli Görüşçülere çalışmamız gerektiğini telkin ediyordu. Hoca’mızın o gün gösterdiği karabulutlar bugün üzerimizde. İnşaallah çok yakında dağılacaklar.  Bizler seçimler için çalışan teşkilatlar değiliz. Gelecek için çalışan teşkilatlarız. Saadet Partisi ülkemizde iktidar olacaktır. Büyük  ve  güzel bir ülke için, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum” dedi.

İL BAŞKAN YARDIMCISI YILDIZ: SAADET PARTİSİ TÜRKİYE’Yİ YÖNETMEK İÇİN HAZIRDIR!

Kürsüye, Saadet Partisi Göcük İlçe Başkanı Yaşar Yıldız’dan sonra çıkan Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Nihat Yıldız da şu konuşmayı yaptı: “Bu akşam burada Saadet Partimizin Gölcük İlçe Teşkilatının programındayız. Allah’ın iziniyle Saadet Partimiz Türkiye’yi yönetmek için hazır ve emrinizdedir. Bunun için çok çalışan il ve ilçe temsilcilerimize teşekkür ediyorum. Bugün seçim sathı haline girmiş olarak, ilçe kongrelerimizi yapıyoruz. Ben hemen şunu ifade etmek istiyorum. İktidarın baskın seçim yapabileceği üzerinde duruluyor. Ne yaparlarsa yapsınlar! Önümüzdeki pazar seçim olsa da Türkiye’yi yönetmek için partimiz hazırdır.” dedi.

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AYDIN: ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE SAADET PARTİSİNİN İKTİDARINA KAVUŞACAĞIZ.

En son konferans için kürsüye gelen Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın, şunları söyledi: “Bu konferansın düzenlenmesinde emeği geçen Gölcük İlçe Teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Kocaeli’nin her ilçesinde Saadet Partimizin önemli çalışmaları var. Bizler bugün Ankara’dan geliyoruz. Yargıtay’ın verilerine göre  teşkilatlarını tamamlayan bir AK Parti bir de Saadet Partisi var. AK Parti neden teşkilatını tamamlamış? Çünkü parası var, medyası var. Saadet Partisi neden teşkilatlarını tamamlamış? Çünkü imanı var, inancı var. Saadet Partililer güçlerini paradan, birilerinden değil, milletinden ve inancından alıyor. Bizler inancımızın gereği çalışmaya mecburuz. Bugün coğrafyamızda bu kadar acı varken, açlık, sefalet, savaş varken; bizler çalışmadan duramayız. Kendim için istediğimi komşum için de istemeye mecburum. Hiçbir şey yokmuş gibi davranamam. Biz bu inancımızdan dolayı yarım asırdır bu topraklarda kirlenmeden ve kirletmeden kalabildik.. İşte bu aşkla ve gayretle dünyada adaletin vuku bulması için Saadet Partisi çalışmalarını hakkıyla sürdürmektedir. Milli Görüş kendisine uygulanan baskılara rağmen, kimsenin yörüngesine girmemiştir. İnşallah önümüzdeki günlerde Saadet Partisinin iktidarına kavuşacağız. Özlenen günlere geri döneceğiz. Saadet Partisinin hedefi ne Recep Tayyip Erdoğan’ı bitirmek, ne  AK Partiyi yıkmak,ne de diğer Partileri yıkmaktır. Hedefimiz herkesin mutluluğu için çalışmalar yapmaktır.”


BİZİM MÜCADELEMİZ DÜZENİN KENDİSİYLEDİR!
Konuşmasının devamında çarpık düzenle mücadele edilmesi gerektiğini ifade eden Aydın;

“Bizim mücadelemiz şahıslarla değil, bizim mücadelemiz düzenin kendisiyledir. Biz bu sömürü  düzenini yok etmek için çalışıyoruz. Tezgah bozuk olduktan sonra, millet açlığa işsizliğe ve bankalara mecbur olduktan sonra düzenin başındaki insan güzel Kur’an okusa ne olur? Namaz kılsa ne olur? İşte Saadet Partisi olarak bu düzenin mücadelesini veriyoruz. Rahmetli Hoca’mız Türkiye’de adil bir düzenin kurulmasını çok istiyordu. Ülkemizde adil düzenin kurulmasını istemeyenler geçmişte Çanakkale’ye dayanmıştır. Kahraman ecdadımız onların hedeflerine izin vermediler. Bu millet yüreğini ortaya koydu. Gelen ateşe yüreğini siper etti. Ama onlara  izin vermedi. Ülkemizin bölünmesini isteyenler; bizi kültürümüzden, dinimizden, ahlakımızdan uzaklaştırmaya çalıştılar. Milleti bankaların kölesi durumuna getirmek istediler ve bu gaye ile doğrudan çalışmaya başladılar. Bunların oyunlarını -Allah kendisinden razı olsun- rahmetli Erbakan Hoca’mız gelerek bozdu. Partimizin iktidar döneminde bu oyunları bozmak için gerekli çalışmalar yapıldı. İnşaallah iktidarımız döneminde yine bu çalışmaları yapacak ve adil düzeni tesis edeceğiz.” dedi.Bu haber 487 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ