21 Şubat 2020 Cuma 18:44

SAADET PARTİSİ, AK PARTİ'Lİ AYAR'A 'AYAR'VERDİ

Saadet partisi, Ak parti'li Ayar'a 'ayar'verdi
24 Ocak 2019 Perşembe 14:28

.

Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz, önceki gün gönül belediyeciliği yapacaklarını söyleyen AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar’a ayar verdi


“SEÇİMLERE YENİ Mİ GİRİYORSUNUZ”


Gebze’yi sanki bundan önceki üç dönemde başka bir parti yönetmiş gibi AK Parti’nin Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar tarafından söylenen “Gönül Belediyeciliği” yapacağız sözüne gülsek mi ağlasak mı bilemediğini ifade eden Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz, her halde insanların aklı ile alay etmenin bu olduğunu söyledi.Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz, on beş yıl bir kentte iktidar olacaksınız ama şimdi gerçekleşecek olan seçimlere sanki sıfırdan girecekmiş gibi gönül belediyeciliği sloganıyla girilmesinin komikten öte bir durum olduğun altını çizdi.

“İNSANIN AKLIYLA ALAY EDİYORLAR”

Sanki ilk kez seçimlere giriyor ak parti sanki ilk kez halkın karşısına çıkıyormuş gibi yöneticilerin açıklama yapmaya hakkı olmadığını sözlerine ekleyen Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Korkmaz, “Buradan sayın İrfan Ayar’a soruyorum ve sesleniyorum inanıyorum ki cevabını kamuoyu da büyük bir merak içinde bekliyordur. Siz 2004 senesinden beri AK Parti olarak Gebze belediyesini yönetiyorsunuz 15 sene boyunca ne belediyeciliği yaptınız ki şimdi gönül belediyeciliği yapacağım diyorsunuz. 15 yıl boyunca Gebze’mize baktığımız zaman hizmet yok hizmet belediyeciliği yapmadınız gönül belediyeciliği yapacağız dediğinize göre Gebze de gönül belediyeciliği de yapmadınız. 15 yıl boyunca bu kentin imkanlarını neye aktardınız ben söyleyeyim 15 yıl boyunca Gebze’de dar kadro belediyeciliği yaptınız, rant belediyeciliği yaptınız, yandaşları kayırma belediyeciliği yaptınız, kazık dikme belediyeciliği yaptınız, bu şehrin imkanlarını bu şehre aktarmadınız. Gebze’nin imkanlarını belediyenin imkanlarını partinin elit takımlarına akıttınız. Öyle ya ortada hizmet yok gönül yok bunlar olmadığına göre ne hizmet belediyeciliği yaptınız ne gönül belediyeciliği yaptınız. Siz 15 yıl
boyunca büyük umutlar vererek halkımızdan teveccüh gördünüz oylarını aldınız lakin size oy veren halkın dertlerini dinlemeye gelince sorunlarını çözmeye gelince halkı kendinizden uzak tuttunuz ırak ettiniz. Bunlar adeta halkın aklıyla alay ediyor. Şimdi durumun tersine gittiğini görünce gönül belediyeciliği yapacağız diyorsunuz ancak artık halkımız 15 sene boyunca kendisini kandıran kendisine yalan söyleyen şehrine hizmet üretmeyen bu zihniyete bütün Türkiye de olduğu gibi Gebze’de de gerekli cevabı sandıkta verecektir. Hizmet belediyeciliğini de gönül belediyeciliğini de belediyelerde efsane hizmetleri de biz Saadet Partisi olarak halkımızın desteği Allah’ın izniyle beraber tüm Türkiye’de olduğu gibi 1 Nisandan itibaren Gebze’de de başlatmış olacağız. Bu işi yapacak kadro Saadet Partisi’ndedir bu işi organize edecek görüş Milli Görüş’tür” dedi.
Bu haber 789 defa okundu

DİĞER HABERLER

Taşdemir:Alçakça bir saldırı!

Taşdemir:Alçakça bir saldırı!

MADDİ ZARARA UĞRADIM

Saadet, Lastik-İş'e gitti

Saadet, Lastik-İş'e gitti

Saadet Partisi, Lastik İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı’yı ziyaret etti

İYİ PARTİ KANDIRA 2. OLAĞAN İLÇE KONGRESİ YAPILDI

İYİ PARTİ KANDIRA 2. OLAĞAN İLÇE KONGRESİ YAPILDI

Hilal Kübra Altınay güven tazeledi

YILDIZLI: PARTİMİZİN MAYASINDA ALIN TERİ VAR

YILDIZLI: PARTİMİZİN MAYASINDA ALIN TERİ VAR

EMEK MÜCADELESİNİN YANINDAYIZ

PELİN COŞTUR FİLİZ MAZBATASINI ALDI

PELİN COŞTUR FİLİZ MAZBATASINI ALDI

Filiz bugün mazbatasını alarak görevine resmen başladı

Büyükakın, Türkiye’nin geleceği gençlerdir

Büyükakın, Türkiye’nin geleceği gençlerdir

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Celalettin Yaylak, Gümüşhane Dernekler Federasyonu Başkanı Süleyman Olgun ve Kocaeli Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Erol Akalın ile birlikte yönetimlerini makamında konuk etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ