16 Ağustos 2018 Perşembe 16:51
 
  • 5,813 TL

  • 6,630 TL

  • 216,71 TL

  • 88.697

Öncekiler Sonrakiler

SAADET PARTİSİ KOCAELİ İL TEŞKİLATI ADLİYEDE TOPLANDI

Saadet Partisi Kocaeli İl Teşkilatı Adliyede toplandı
04 Mayıs 2018 Cuma 12:00

Saadet Partisi Kocaeli İl Yönetimi, sabahın erken saatlerinde Kocaeli Adliye Sarayı önüne gelerek gövde gösterisi yaptı.

Cumhurbaşkanı adayını belirleyen Saadet Partisi, bugün sabahın erken saatlerinde imza vermek için seçim kuruluna akın etti. Partinin İl Yönetim Kurulu üyeleri de, sabahın ilk saatlerinde Kocaeli Adliye Sarayı önünde toplanarak fotoğraf çektirdi. Burada açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik: “Bugün, değişimin ilk adımını atıyoruz. Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu için imzalarımızı atıyor ve özlenen Saadetli günlerin müjdesini veriyoruz. Milletimiz ne zaman dara düşmüşse imdadına Milli Görüş yetişmiştir. Yine öyle olacaktır. Allah’ın izniyle 25 Haziran sabahından sonra, hızlı bir şekilde normalleşeceğiz. Bize olan rağbet gösteriyor ki; bu seçimin galibi Saadet Partisi olacaktır.” dedi.

Bu haber 464 defa okundu

DİĞER HABERLER

A takımına eklenen yeni isimler oldu

A takımına eklenen yeni isimler oldu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener A Takımını belirledi.

Bahçeli’ye CHP’den destek geldi

Bahçeli’ye CHP’den destek geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli'nin köprü ve tüneller için ödenen garanti araç geçiş ücreti için dolar ödenmesine yönelik eleştirilerine bir destek de Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) geldi.

ABD’den flaş Brunson açıklaması!

ABD’den flaş Brunson açıklaması!

Beyaz Saray Sözcüsü Sanders, Erdoğan ve Türkiye'nin Rahip Brunson konusunda haksız davrandığını söyledi.

Kent Konseyi'nden birlik çağrısı

Kent Konseyi'nden birlik çağrısı

Kocaeli Kent Konseyi Yürütme Kurulu, Türkiye’ye yönelik yapılan emperyalist ve finansal saldırılar ile ilgili yazılı açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Alınan tedbirlerle iyiye doğru gidiş başladı. Türkiye kimseyle bir ekonomik savaştan yana değildir. Fakat kendisine yönelik saldırı olduğunda da buna tepkisiz kalması beklenemez" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ