24 Mart 2019 Pazar 00:44
 
Öncekiler Sonrakiler

SAADET PARTİSİNE ADAYLIK BAŞVURULARI BAŞLADI

Saadet Partisine Adaylık Başvuruları Başladı
24 Nisan 2018 Salı 15:12

Saadet Partisi Genel Merkezi Saadet Partisinden aday olmak isteyenler için gerekli evraklar ile şartları açıkladı.

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan baskın seçimlere Ülkemizde İlk milletvekili aday başvurusunu alan Saadet Partisine  aday adaylığı konusunda yoğun ilgi olduğu gözlemleniyor.


Elini taşın altına koyacak herkesi bekliyoruz

İl Seçim Karargah Başkanı Alaattin Çakmak Kocaeli ilinden 100’den fazla aday adayı beklediklerini belirterek “tüm kesimlerden aday adayı müracaatı var, resmi olarak başvuruların da başlamasıyla teveccühün artmasını bekliyoruz. Kocaeli ve Türkiye’nin geleceği için elini taşın altına koymak isteyen, üreten, adil, adaletli bir Türkiye için çalışmak isteyen tüm gönüldaşlarımızı aday adayı olmaya davet ediyorum” dedi


Son Gün 30 Nisan Pazartesi
Saadet Partisinden milletvekili aday adayı olmak isteyenler 30 Nisan Pazartesi gününe kadar müracaatlarını İl Başkanlıkları aracılığıyla genel merkeze yapmaları gerekiyor.
Aday adaylarının başvuru için; Genel Merkez hesabına yatırılacak katkı payını gösterir dekont ile Adli Sicil ve Arşiv Belgesi,  Askerlik Belgesi, Diploma Örneği, Nüfus Cüzdan Örneği, Bilgi Formu ve iki adet fotoğraf vermeleri gerekiyor.
Aday adaylığı katkı payı erkekler için 3000 TL, kadın ve 25 yaş altı gençler için 1500 TL ve engelli adaylar için 300 TL olarak belirlendi.


Bu haber 581 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ