17 Temmuz 2019 Çarşamba 18:49
 
Öncekiler Sonrakiler

SAADETİN ADAYLARI VİTRİNE ÇIKTI

Saadetin adayları vitrine çıktı
24 Mayıs 2018 Perşembe 19:20

.

24 Haziran Genel Seçimleri’nde aday gösterilen Saadet Partisi 27’nci Dönem Kocaeli Milletvekili adaylarıgerçekleştirilen tanıtım toplantısıyla vitrine çıktı.


Haber: Burcu Nazlı

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanlığı’nın ev sahipliğinde LuxorGarden Otel’de düzenlenen toplantıya 13 milletvekili adaylarının yanısıra partili ilçe başkanları, il-ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.“25 Haziran sabahı bayram olacak”

13 milletvekili adayını kamuoyuna tanıtan Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik, “Bilge başkanımızın izinde yürüyeceğiz. Bizler her seçim döneminde yeni bir ışık yeni bir gelecek umuduyla bakıyoruz ve heyecanlanıyoruz. Bu seçim ayrı bir heyecan kattı bize. Tabi ki bütün siyasi partiler aday listelerini açıkladı. Artık her şey yeniliklerde yeniliğe dönüşten yana mutlu oluyor. Yeni yüzlere ihtiyaç var. Halkımız bunu istiyor artık. Biz bu ülkeye bu kente hizmet etmek istiyoruz. Seçimlerin,Ramazan Ayı’nda idrak edeceğimiz bayramımızla birlikte 24 Haziran seçiminin 25 Haziran sabahı bayram olacağını umut ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.


“Ağız tadında bir seçim diliyorum”

Yatırım ve Kalkınmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili 1’inci sıra Adayı Sinan Ejderoğlu, “Bu toplantıyı hem SKM olarak hem de basınla ilk tanıtım toplantımız olarak karşınıza çıkıyoruz. Bu bir tanışma toplanmasıdır. Teşkilatın içinden gelen, kendi bölgesini en iyi bilen aday kadrosuyla Kocaeli’nin huzuruna çıkmış bulunmaktayız. Türkiye’nin derdinin en iyi bilen kadrolarla buradayız. Türkiye çok kritik bir dönemden geçiyor. İnşallah bu kadro en güçlü şekilde meclise kendini dahil etme çalışmasında devam edecektir. Sloganımızda da olduğu gibi değişime ihtiyaç var. Biz hem ramazan dolayısıyla bu seçimin huzur içerisinde kardeşlik havasında geçmesini diliyoruz. Biz genel başkanımızın üslubuyla siyasetimizi yapacağız. En belirgin seçim çalışmasını yaparken, kardeşliğin ön planda olacağı bir seçim çalışması yapacağız. Kocaeli diğer şehirler gibi değil, her yıl şehir içine şehir alan bir şehirdir. Böyle önemli bir şehirde adaylık seçim çalışması yapacağız. Biz meclise hep birlikte gideceğiz. İnşallah mecliste de çok şey değiştireceğiz. Biz demokrasi adına, ülke adına, kardeşlik adına birçok şeyi yapabilirizi göstermiş olduk. Bu avantajla inşallah bu seçim sürecini gerçekleştirmiş olacağız. İnşallah ağız tadında bir seçim gerçekleşir. Hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. 


Konuşmaların ardından milletvekili adayları kamuoyuna tanıtıldı.


Saadet Partisi’nin 27’nci Dönem Milletvekili Adayları
Sinan Ejderoğlu
Recep Sarıdoğan
Reyhan Şengün
Volkan Gemiksiz
İbrahim Bıyıklı
Nihat Yıldız
Sinan Yolcu
Ömer Faruk Yıldırım
Sedat Uslu
Fahrettin Taşkaya
Fatma Betül Uludağ
Fatih Karaman

Latif Gökhan DurtaşBu haber 875 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ