17 Ağustos 2018 Cuma 19:55
 
  • 6,077 TL

  • 6,956 TL

  • 231,72 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

SARIBAY’A İLK ZİYARET KÖRFEZ VE İZMİT İLÇE ÖRGÜTLERİNDEN

Sarıbay’a ilk ziyaret Körfez ve İzmit İlçe Örgütlerinden
18 Ocak 2018 Perşembe 10:07

.

7 Ocak 2018 Pazar günü gerçekleşen 36. Olağan Kongrede tekrar İl Başkanı seçilen Av. Cengiz Sarıbay’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Kongrede 12 ilçeden destek gören Sarıbay’a ilk ziyareti Körfez ve İzmit İlçe Örgütleri gerçekleştirdi.

HEDEF YÜZDE 60

Ziyaretlerden dolayı memnuniyetini dile getiren CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “Sandık, 7 Ocak geride kaldı. Seçim bitti. Kimseyi dışlamadan, adamcılık yapmadan çalışmalarımıza başlayacağız. Yapıcı, toparlayıcı olacağız. Bu partiyi hep beraber büyüteceğiz” dedi. Yolumuz uzun diyerek konuşmasına devam eden Sarıbay, “Önümüzde çok zorlu bir süreç var. İşimiz kolay değil. Ama biz çok çalışarak önce yerelde, sonra genelde bu patiyi iktidara taşıyacağız. Şimdiye kadar 50+1 almamız gerekir diyorduk. Genel Başkanımız hedef olarak yüzde 60 dedi. Çıtayı yükseltelim. Hedefimiz Kocaeli’de de yüzde 60. Ben 2019 da başarılı olacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

KÖTÜ SÖYLEMLERDEN UZAK DURALIM

Sarıbay ve yeni yönetime başarı dileklerini ileterek sözlerine başlayan CHP Körfez İlçe Başkanı Mehmet Kaçar, “Başarılı bir yönetim olacağına inanıyorum. Başarılı olmak için çok çalışmamız gerekiyor. Çok zorlu bir süreç bizleri bekliyor. Bu süreçte demokrasiye sahip çıkan insanlara ihtiyacımız var. Bizlerin birlik olma zamanı. Birbirimize kötü söylemlerde bulunmayalım. Eleştiri tabi ki olacaktır ama bu eleştiriler yol açan eleştiri olmalıdır “ diye konuştu.

TÜM YÖNETİCİ ARKADAŞLARA BÜYÜK İŞ DÜŞÜYOR
Hayırlı olsun dileklerini ileterek sözlerine başlayan İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, “Önümüzde zorlu bir süreç var. Özellikle yerel seçimler çok önemli. Bu anlamda tüm yönetici arkadaşlara büyük iş düşüyor. 2019 için Kandıra’dan Darıca’ya öyle güzel bir fotoğrafı halkın önüne sunmamız gerekiyor. Çünkü bu halk AKP iktidarından başka bir alternatif arıyor. Artık birlik olmalı bu partiye bir tane belediye nasıl getirebiliriz onun uğraşında olmalıyız. Topluma düzgün mesajlar verirsek sonuç almakta sıkıntı olacağına inanmıyorum. Önce Belsa’ya, sonra Büyükşehir’e son olarak Saray’a kadar omuz omuza CHP olarak, hayır bileşenleri olarak, adalet isteyenler olarak güzel bir yapı oluşturup başaracağımıza inanıyorum “ ifadelerini kullandı.

Bu haber 764 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter adresinden 17 Ağustos depremine ilişkin bir mesaj yayınladı.

'Büyük kongreye hazırız'

'Büyük kongreye hazırız'

AK Parti İzmit Kadın Kolları haftalık yönetim kurulu toplantısı parti binasında gerçekleştirildi.

'Hurafelerden gençlerimizden uzak tutacağız'

 'Hurafelerden gençlerimizden uzak tutacağız'

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Hasan Basri Öğrenci Yurdu’nda inceleme gerçekleştirdi.

Başkan Üzülmez; 'Diz çöktüremeyeceksiniz'

Başkan Üzülmez; 'Diz çöktüremeyeceksiniz'

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ev sahipliğinde Kartepe’de faaliyet gösteren STK’lar, spor kulüpleri ve kanaat önderleri Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde bir araya geldi.

A takımına eklenen yeni isimler oldu

A takımına eklenen yeni isimler oldu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener A Takımını belirledi.

Bahçeli’ye CHP’den destek geldi

Bahçeli’ye CHP’den destek geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli'nin köprü ve tüneller için ödenen garanti araç geçiş ücreti için dolar ödenmesine yönelik eleştirilerine bir destek de Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ