15 Ağustos 2018 Çarşamba 19:45
 
  • 6,013 TL

  • 6,823 TL

  • 224,85 TL

  • 90.263

Öncekiler Sonrakiler

SARIBAY, “GÜNDEM YARATIN YARATICI OLUN”

Sarıbay, “Gündem yaratın yaratıcı olun”
20 Şubat 2018 Salı 14:05

Sarıbay gençlerin toplantısına katıldı.

CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, Gençlik Kolları İl Örgütü’nün haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına katılarak hem gençlerle sohbet etti hem de yeni seçilen yönetime başarılar diledi. Gençlerden özellikle sosyal medya kullanımında dikkatli olmalarını isteyen Sarıbay, her zaman yanlarında olduğunu da özellikle belirtti. Toplantıya Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı MYK üyesi Gökhan Orhan’da katılarak kendisine verilen destekten dolayı teşekkür etti.

OMUZ OMUZA ÇALIŞMA ZAMANI

İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay ve Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı MYK üyesi Gökhan Orhan’ın ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, “Başkanımızı ve MYK üyemizi ağırlamaktan onur duyduk. Her zaman söylediğimiz gibi biz kongre süreçlerini kapattık. Artık birlik beraberlik içinde omuz omuza çalışma zamanı. Bir arada olduk mu neler yapabileceğimizi gösterdik. Bundan sonra da başarılı ve büyük projelere imza atacağız. Yakın bir tarihte üç büyük projemiz var. Çalışmaları başladı. Hedefimiz 2019’da başarılı olmak. CHP’li gençler olarak bunun mücadelesini veriyoruz “ diye konuştu.

MİZAH İÇİNDE ELEŞTİRİ YAPIN
Emre ve Gökhan kardeşlerimle daha önce birlikte çalıştım diyerek sözlerine başlayan İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “İki kardeşimle de birlikte başarılı çalışmalar yaptık. Gökhan kardeşim şimdi bir üst kurulda. Bizim için büyük bir sevinç. Emre’nin çalışkanlığını da biliyorum. Güzel bir ekip oldunuz. Ben başarılı işlere imza atacağınıza inanıyorum. Hepinize başarılar diliyorum” dedi. Zaman zaman  birbirimizi eleştirebiliriz diyen Sarıbay, “Ama bunlar hep yapıcı eleştiriler olur. Sizler benim kardeşim evlatlarımsınız. Birbirimizi tamamlamamız gerekir. Toplantıdan toplantıya gelen yönetici olmayın. Gündem yaratın, yaratıcı olun. Ve her türlü yanınızda olduğumu bilin “ diye konuştu. Sosyal medya kullanımı konusunda da gençlere uyarıda bulunan Sarıbay, “Siz artık sıradan bir vatandaş, üye değilsiniz. Kocaeli gençlik kolları yöneticilerisiniz. Sosyal medyayı doğru kullanın. Mizah içinde eleştirilerinizi yapın. Hakaret, küfür bizlere hiçbir zaman yakışmaz “ ifadelerini kullandı.

KAZANDIĞIMIZ KOLTUĞU KAYBETMEMEK İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ

İl Başkanım nezdinde tüm arkadaşlarıma verdikleri büyük destek için teşekkür ediyorum diyerek sözlerine başlayan Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı MYK üyesi Gökhan Orhan, “Güzel bir kongre süreci geçirdik. Genel merkeze güçlü bir şekilde gidince güzel bir sonuç elde ettik. Yıllardır kısır döngüler içinde dönüp durmuşuz. Bundan sonra birlik olmalıyız” dedi. Artık Kocaeli gençliğinin genel merkezde bir sözcüsü olduğunu dile getiren Orhan, “Verilen bu görevi en iyi şekilde yapmaya çalışacağım. Kazandığımız koltuğu kaybetmemek için mücadele edeceğiz” diye konuştu.

BİR ÇOCUĞUN ÇIKARAMADIĞI SES OLACAĞIZ
Göreve geldiklerinde beri sosyal olaylarda duyarlı olduklarını gösteren CHP Gençlik Kolları İl Örgütü, bu haftaki olağan yönetim toplantısında çocuk istismarına karşı tepki gösterdiler. Ellerinde “Bir çocuğun çıkaramadığı ses ol”, “Çocuk susar sen susma”, “Sessiz kalma” gibi yazıların olduğu döviz tutan gençler, “CHP Kocaeli Gençlik Kolları İl Örgütü olarak çocuk istismarına sessiz kalmayacağız. Ve bu tepkimizi her alanda her yerde haykırmaya devam edeceğiz. Bir çocuğun çıkaramadığı ses olacağız “ dediler.
Bu haber 695 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kent Konseyi'nden birlik çağrısı

Kent Konseyi'nden birlik çağrısı

Kocaeli Kent Konseyi Yürütme Kurulu, Türkiye’ye yönelik yapılan emperyalist ve finansal saldırılar ile ilgili yazılı açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Alınan tedbirlerle iyiye doğru gidiş başladı. Türkiye kimseyle bir ekonomik savaştan yana değildir. Fakat kendisine yönelik saldırı olduğunda da buna tepkisiz kalması beklenemez" dedi.

Deprem şehitlerini rahmetle andı

Deprem şehitlerini rahmetle andı

TBMM Başkanlık Divanı Katip üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, 17 Ağustos 1999 Gölcük Depremi’nin 19’uncu yılında yayınladığı mesajda Kocaeli’nin olası bir depremde en çok risk taşıyan kent olduğunu söyledi.

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, yarın seçim varmış gibi sokak sokak çalışmalarına devam ediyor.

MHP, Bahçeli'yi dinledi

MHP, Bahçeli'yi dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatı üzerine döviz hesaplarını bozdurdu.

Sonuç bildirgesi yayımlandı

Sonuç bildirgesi yayımlandı

Dün 'Değişim ve Umut' kurultayı için Ankara'da toplanan Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) parti içi muhalifler, oy birliği ile almış oldukları kararla birlikte, sonuç bildirgesini yayımladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ