19 Eylül 2018 Çarşamba 18:44
 
  • 6,244 TL

  • 7,294 TL

  • 242,09 TL

  • 96.546

Öncekiler Sonrakiler

SARIBAY, BALTALARI GÖMELİM

Sarıbay, Baltaları gömelim
28 Aralık 2017 Perşembe 16:21

BAŞARININ ŞARTI 50+1

CHP Kocaeli İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, il yöneticileri Av. Hüseyin Acurman, Naim Keskin, Selim Yıldız, Gökhan Darcan, Sabriye Şahin ile birlikte 6 Aralık 2017 Çarşamba günü ilçe kongresini gerçekleştiren Kandıra İlçe Örgütüne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İlçe Başkanı Gülay Eyisabuncular ve yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Kandıra eski Belediye Başkanı Kenan Evin, Kandıra eski İlçe Başkanı Recep Şenol ve il delegeleri de yer aldı.ÇEŞİTLİ ZİYARETLER YAPTILAR

Kandıra İlçe Örgütüne hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Sarıbay ve yönetimi ziyaretin ardından Kandıra eski İlçe Başkanı Sevim Deren ve Kandıra eski Belediye Başkanı Kenan Evin’i ziyaret ettiler. Merkezde ki esnafı da gezen Sarıbay ve yönetimi esnafa hayırlı işler bol kazançlar diledi. Sarıbay ve yönetimi geçtiğimiz hafta vefat eden Kandıra eski İlçe Yöneticisi Ersin Çelebi’nin oğlu Gökhan Çelebi’ye taziye ziyareti yaptıktan sonra son olarak Kandıra’da oturan İl Yöneticisi Av. Hüseyin Acurman’ın annesi Rabiye Acurman’ı ziyaret ettiler.BAŞARININ  ŞARTI 50+1

Yeni seçilen İlçe Başkaı ve yönetimine hayırlı olsun diyerek sözlerine başlayan CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “Öncelikle sizlere yeni görevinizde başarılar diliyor hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Ayrıca iki yıl birlikte çalıştığım eski yönetimdeki arkadaşlara da gösterdikleri emekten dolayı teşekkür ediyorum “ dedi. Kandıra’nın kendileri için önemli bir bölge olduğunu dile getiren Sarıbay, “Kandıra İlçe Örgütümüz iki yıl boyunca yoğun bir çalışma örneği gösterdi. Özellikle referandumda en çok çalışan ilçelerimizdendi. Ben çalıştığım süre boyunca kendilerinden çok memnundum. Hiçbir sorunla karşıma gelmediler” diye konuştu. Önemli bir süreçten geçildiğini belirten Sarıbay, “Çok zorlu bir döneme giriyoruz. Bu süreçte yapmamız gereken birlik olup sadece çok çalışmak. Bu süreçte eleştirileri azaltalım, baltaları gömelim. Büyük CHP ailesinde kırgınlıkları gidermemiz lazım. Kimsenin partiye küsmeye hakkı yok. Bu süreçte herkes ödevli ve görevli. Başarının şartı 50+1. Bunun içinde herkese ihtiyacımız var “ ifadelerini kullandı.
OMUZ OMUZA ÇALIŞMAMIZ LAZIM

Sarıbay’ın ardından kendiside Kandıralı olan İl Sekreteri Av. Hüseyin Acurman söz aldı. Ben Kandıralıyım ve Kandıralı olmaktan da büyük onur ve gurur duyuyorum. Sevgili başkanımız Gülay hanım ve yönetimi alışık olmadığımız çalışma metodları gerçekleştirdi. Çok güzel bir çalışma yürüttüler. Emeklerinden dolayı kendilerinin şahsında eski yönetici arkadaşlarıma teşekkür ediyor, yeni yönetimdekilere de hayırlı olsun diyorum. Önümüzde 2019’da çok ciddi seçimlerimiz var. Önemli bir süreç. Bu yüzden birlik beraberlik içinde hazırlanmamız ve omuz omuza çalışmamız lazım” diye konuştu.
RKM GİBİ BİR OLUŞUM HER ZAMAN OLMALI
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren CHP Kandıra İlçe Başkanı Gülay Eyisabuncular, “Siz değerli başkanımız ve yönetimini burada ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Örgütümüz 21 ay boyunca her konuda Cengiz başkana yardımcı oldu, destek verdi. Kendileri de özellikle referandum sürecinde Kandıra’ya öncelik tanıdı, bizlere destek oldu” dedi. Eyisabuncular son olarak Başkan Sarıbay’dan referandum döneminde kurulan Referandum Koordinasyon Merkezi gibi bir oluşumun her zaman olması gerektiği konusunda dileklerini iletti.

Bu haber 997 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP Kocaeli’de büyük buluşma

CHP Kocaeli’de büyük buluşma

.

Bizi takip edin herkesden önce haberiniz olsun

Bizi takip edin herkesden önce haberiniz olsun

.

İYİ partili Lütfü Türkkan turlara edirne'den başladı

İYİ partili Lütfü Türkkan turlara edirne'den başladı

İyi parti mahalli idareler seçimleri için sahaya indi

Aksu;Çayırova bunu haketmiyor!

Aksu;Çayırova bunu haketmiyor!

Saadet Partisi Çayırova ilçe teşkilatı, Ağustos ayı aylık ilçe divan toplantısını gerçekleştirdi.

AK Kadın İcra’da Bayrak Değişimi

AK Kadın İcra’da Bayrak Değişimi

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları yönetimi yaptığı toplantıda icra kurulunda değişikliğe gitti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET