19 Ağustos 2018 Pazar 01:02
 
  • 6,019 TL

  • 6,907 TL

  • 228,40 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

SARIBAY, ÇYDD’NİN HER ZAMAN DESTEKÇİSİYİZ

Sarıbay, ÇYDD’nin her zaman destekçisiyiz
26 Şubat 2018 Pazartesi 12:14

ATATÜRK’ÜN İZİNDE ÇALIŞMALAR YAPIYORSUNUZ

CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, Körfez Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Serap Baykurt ve yönetimini makamında ağırladı. Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette Baykurt ve yönetimi Sarıbay’a başarılar diledi.


ATATÜRK’ÜN İZİNDE ÇALIŞMALAR YAPIYORSUNUZ

Nazik ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “Ziyaretiniz bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. ÇYDD olarak Körfez de anlamlı, güzel çalışmalara imza atıyorsunuz. Türkan Saylan ÇYDD’yi kurarken kardelenlerin, eğitim alamayan kız çocuklarının sıkıntısını biliyordu. ÇYDD her zaman Atatürk’ün izinde çalışmalar yapan, çocukların eğitimi için büyük çaba sarf eden bir dernek. Bizde CHP İl Örgütü olarak her zaman destekçiniz olmaya devam edeceğiz “ diye konuştu.


AMACIMIZ TÜRKİYE’DE ÖNCÜ DÜNYADA ÖRNEK BİR STK OLMAK

Yeni dönemin hayırlı olmasını dileyerek sözlerine başlayan Körfez ÇYDD Başkanı Serap Baykurt, “Yönetiminiz ve size yeni dönem hayırlı olsun. Başarılı çalışmalar yapacağınızdan eminiz. Bizler de her daim CHP’nin desteğini hissediyoruz. Bizler çocuk, kadın ve insan haklarına saygılı demokratik ve laik bir toplum ve sosyal hukuk devleti düzeninin korunması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Derneğimiz partiler üstü bir dernektir. Amacımız Türkiye’de öncü, dünyada örnek bir sivil toplum örgütü olmaktır. Atatürk’e olan sevgimiz ve saygımız hiç eksilmeyecek” ifadelerini kullandı.

Bu haber 825 defa okundu

DİĞER HABERLER

Erdoğan yeniden Genel Başkan

Erdoğan yeniden Genel Başkan

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nde delegelere dağıtılan oy pusulasına göre parti Genel Başkanlığı için Recep Tayyip Erdoğan aday gösterildi.

A takımında Kocaeli gururu

A takımında Kocaeli gururu

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti'nin 6. Olağan Kongresi tamamlandı

İşte Erdoğan’ın A takımı

İşte Erdoğan’ın A takımı

AK Parti’nin 6. Olağan Kongresi'nde MKYK üyeleri değişti.

AK Kocaeliler'den görsel şov

AK Kocaeliler'den görsel şov

.

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Ak Parti'nin 6. olağan kongresinde vatandaşlar son günlerde değeri oldukça azalan Türk Lirası'na destek verdiklerini göstermek için, üzerinde TL sembolü olan tişörtler giydi.

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter adresinden 17 Ağustos depremine ilişkin bir mesaj yayınladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ