23 Mayıs 2018 Çarşamba 19:46
 
  • 4,861 TL

  • 5,691 TL

  • 200,52 TL

  • 101.892

Öncekiler Sonrakiler

SARIBAY, ÇYDD’NİN HER ZAMAN DESTEKÇİSİYİZ

Sarıbay, ÇYDD’nin her zaman destekçisiyiz
26 Şubat 2018 Pazartesi 12:14

ATATÜRK’ÜN İZİNDE ÇALIŞMALAR YAPIYORSUNUZ

CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, Körfez Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Serap Baykurt ve yönetimini makamında ağırladı. Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette Baykurt ve yönetimi Sarıbay’a başarılar diledi.


ATATÜRK’ÜN İZİNDE ÇALIŞMALAR YAPIYORSUNUZ

Nazik ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “Ziyaretiniz bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. ÇYDD olarak Körfez de anlamlı, güzel çalışmalara imza atıyorsunuz. Türkan Saylan ÇYDD’yi kurarken kardelenlerin, eğitim alamayan kız çocuklarının sıkıntısını biliyordu. ÇYDD her zaman Atatürk’ün izinde çalışmalar yapan, çocukların eğitimi için büyük çaba sarf eden bir dernek. Bizde CHP İl Örgütü olarak her zaman destekçiniz olmaya devam edeceğiz “ diye konuştu.


AMACIMIZ TÜRKİYE’DE ÖNCÜ DÜNYADA ÖRNEK BİR STK OLMAK

Yeni dönemin hayırlı olmasını dileyerek sözlerine başlayan Körfez ÇYDD Başkanı Serap Baykurt, “Yönetiminiz ve size yeni dönem hayırlı olsun. Başarılı çalışmalar yapacağınızdan eminiz. Bizler de her daim CHP’nin desteğini hissediyoruz. Bizler çocuk, kadın ve insan haklarına saygılı demokratik ve laik bir toplum ve sosyal hukuk devleti düzeninin korunması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Derneğimiz partiler üstü bir dernektir. Amacımız Türkiye’de öncü, dünyada örnek bir sivil toplum örgütü olmaktır. Atatürk’e olan sevgimiz ve saygımız hiç eksilmeyecek” ifadelerini kullandı.

Bu haber 787 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kanko'ya yoğun ilgi

Kanko'ya yoğun ilgi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili Adayı Prof. Dr. Muhip Kanko, seçim çalışmaları kapsamında Kartepe İlçe Örgütü’nün programına katıldı.

"Saffet Sancaklı ismi Türkiye’de marka isimdir"

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, parti binasında düzenledikleri basın toplantısında seçim süreci ve çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“Umudu gençler yeşertecek!”

“Umudu gençler yeşertecek!”

Erken seçimde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin Kocaeli’deki en genç adayı olan Avukat Orkun Utkubaş, Körfez’de vatandaşlarla ve esnafla bir araya geldi.

CHP'lilerden İnce'ye destek kampanyası

CHP'lilerden İnce'ye destek kampanyası

.

Yılmaz “AKP’nin DİLOVASI’nda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

Yılmaz “AKP’nin DİLOVASI’nda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

Dilovası İYİ PARTİ İlçe Başkanı Emin Yılmaz “AKP’nin Dilovasnda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET