25 Mayıs 2019 Cumartesi 09:16
 
Öncekiler Sonrakiler

SARIBAY, HAZIRLIKLARA BAŞLAYIN

Sarıbay, Hazırlıklara başlayın
01 Eylül 2018 Cumartesi 17:35

.

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Darıca İlçe Örgütü’ne yaptığı ziyarette, “Eğer genel merkezden ön seçim kararı çıkarsa eylül ayı sonuna kadar adaylarımızı belirlememiz gerekiyor. Sizlerde bu yönde çalışmalarınıza başlayın” dedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İl Başkan Yardımcısı Ali Yapa ve İl Kadın Kolları Başkanvekili Selvi Beyhan partinin Darıca İlçe Örgütü’nü ziyaret etti. Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk, İlçe yöneticileri; Gürel Yıldırım, Erdal Durdu, Mustafa Yılmaz, Muhsin Yapa, Asuman Turna, Esin Arkan, Evrim Özcan, Yıldırım Yüksel, İlçe Gençlik Kolu Başkanı Aydın Işık ve parti üyeleri hazır bulundu.

EYLÜL SONUNA KADAR HAZIRLIKLAR BİTSİN
Ziyarette partililere hitap eden Sarıbay, “ Genel merkezin daha önceki tavrı adayları, il ve ilçelerin belirlemesi yönündeydi. Ancak geldiğimiz durum ön seçimin zorunlu olduğunu işaret ediyor. 8 Eylül’deki İl Başkanları Toplantısı’nda ısrarla bu talebimizi dile getireceğim.  Eğer genel merkezden ön seçim kararı çıkarsa eylül ayı sonuna kadar adaylarımızı belirlememiz gerekiyor. Sizlerde bu yönde çalışmalarınıza başlayın” dedi.

Bu haber 1148 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ