19 Aralık 2018 Çarşamba 11:31
 
  • 5,321 TL

  • 6,070 TL

  • 214,73 TL

  • 91.555

Öncekiler Sonrakiler

SARIBAY, HAZIRLIKLARA BAŞLAYIN

Sarıbay, Hazırlıklara başlayın
01 Eylül 2018 Cumartesi 17:35

.

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Darıca İlçe Örgütü’ne yaptığı ziyarette, “Eğer genel merkezden ön seçim kararı çıkarsa eylül ayı sonuna kadar adaylarımızı belirlememiz gerekiyor. Sizlerde bu yönde çalışmalarınıza başlayın” dedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İl Başkan Yardımcısı Ali Yapa ve İl Kadın Kolları Başkanvekili Selvi Beyhan partinin Darıca İlçe Örgütü’nü ziyaret etti. Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk, İlçe yöneticileri; Gürel Yıldırım, Erdal Durdu, Mustafa Yılmaz, Muhsin Yapa, Asuman Turna, Esin Arkan, Evrim Özcan, Yıldırım Yüksel, İlçe Gençlik Kolu Başkanı Aydın Işık ve parti üyeleri hazır bulundu.

EYLÜL SONUNA KADAR HAZIRLIKLAR BİTSİN
Ziyarette partililere hitap eden Sarıbay, “ Genel merkezin daha önceki tavrı adayları, il ve ilçelerin belirlemesi yönündeydi. Ancak geldiğimiz durum ön seçimin zorunlu olduğunu işaret ediyor. 8 Eylül’deki İl Başkanları Toplantısı’nda ısrarla bu talebimizi dile getireceğim.  Eğer genel merkezden ön seçim kararı çıkarsa eylül ayı sonuna kadar adaylarımızı belirlememiz gerekiyor. Sizlerde bu yönde çalışmalarınıza başlayın” dedi.

Bu haber 1077 defa okundu

DİĞER HABERLER

Büyükakın 'Şehri imar ederken nesli ihmal etmeyeceğiz'

Büyükakın 'Şehri imar ederken nesli ihmal etmeyeceğiz'

Büyükakın, Karamürsel’de STK temsilcilerinin katıldığı toplantıda bir şehri imar ederken, bir nesli asla ihmal edilemeyeceğini söyledi.

Orhan Coşkuner DP'den meclis üyesi adayı oldu

Orhan Coşkuner DP'den meclis üyesi adayı oldu

Demokrat Parti Başiskele de bir meclis üyesi adayı daha resmi başvurusunu yaptı.

Memur-Sen ziyaretlerine devam ediyor

Memur-Sen ziyaretlerine devam ediyor

Memur-Sen Hizmet Kollarının Şube başkanları, Şahin YAŞLIK Başkanlığında Ziyaretlerinin 2.Haftasında Bem Bir-Sen Kocaeli Şubesiyle devam ediyor.

Hürriyet, Taşeron sistemin sorumlusu AKP

Hürriyet, Taşeron sistemin sorumlusu AKP

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet mecliste yaptığı basın açıklamasında kadroya alınmayan taşeron işçilerin sorunlarını dile getirdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ