19 Ocak 2019 Cumartesi 00:09
 
  • 5,322 TL

  • 6,047 TL

  • 221,22 TL

  • 98.455

Öncekiler Sonrakiler

SARIDOĞAN’DAN ESNAFA ZİYARET

Sarıdoğan’dan esnafa ziyaret
14 Mayıs 2018 Pazartesi 14:15

24 Haziran seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte çalışmalarını hızlandıran Saadet Partisi’nin milletvekili aday adayları sahaya indi.

Kocaeli’nin duayen iş adamı ve Saadet Partisi milletvekili aday adayı Recep Sarıdoğan, seçim çalışmalarına ikamet ettiği Kocaeli’nin Körfez ilçesinden başladı. Kocaeli’de geniş bir kesim tarafından tanınan Sarıdoğan, çarşı esnafını ziyaret ederek bir süre halkla sohbet etti.

Esnafın dertli olduğunu belirten Sarıdoğan, ”Artık Türkiye’de esnafımız para kazanamıyor. İflas eden esnaf girişimcileri de durduruyor. Piyasa kimseye umut vaat etmiyor. Kime dokunsak bin ah işitiyoruz. İnsanımız geçinemiyor. Mevcut iktidar insanları borca mahkum etti. Millet bir çıkış kapısı arıyor” dedi.

 

Recep Sarıdoğan kimdir?
1965 yılında Bolu’nun Göynük ilçesinde doğdu. İlkokulu Göynük’te, ortaokulu Kocaeli’nin Körfez ilçesinde okudu. Akabinde Gebze Mesleki ve Teknik Lisesinden mezun oldu. Bir süre özel alüminyum şirketlerinde çalıştı. Şu an Ensar Alüminyum Pazarlama Şirketinin sahibi olup, 14 inşaat şirketinde de ortaklığı bulunmaktadır. Aynı zamanda bu şirketlerin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır. Milli Görüş camiasının tanınan isimlerinden olan Sarıdoğan, Saadet Partisi Körfez ilçe Başkanlığı, Saadet Partisi Kocaeli il Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Şu anda Saadet Partisi Kocaeli İl Müfettişliği görevini yürüten Sarıdoğan aynı zamanda Saadet Partisi Genel İdare Kurulu üyesidir. Evli ve dört çocuk babasıdır.

Bu haber 848 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hürriyet meslek odalarını ziyaret etti

 Hürriyet meslek odalarını ziyaret etti

.

Sezer, hemşehri derneklerini ziyaret etti

Sezer, hemşehri derneklerini ziyaret etti

AK Parti Gölcük Belediye Başkanı adayı Av. Ali Yıldırım Sezer, ilçede hizmet veren hemşehri dernekleriyle buluştu

Partinin ne önemi var!

Partinin ne önemi var!

Ercan Dalkılıç bu sefer Saadet diyecek

'Gençleri geleceğin dünyasına hazırlayacağız'

'Gençleri geleceğin dünyasına hazırlayacağız'

Dünyanın teknoloji alanında büyük bir değişim geçirdiğini belirten Büyükakın, “Gençleri geleceğin dünyasına hazırlayacağız” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ