24 Mayıs 2018 Perşembe 12:47
 
  • 4,672 TL

  • 5,493 TL

  • 193,69 TL

  • 103.494

Öncekiler Sonrakiler

SARIDOĞAN’DAN ESNAFA ZİYARET

Sarıdoğan’dan esnafa ziyaret
14 Mayıs 2018 Pazartesi 14:15

24 Haziran seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte çalışmalarını hızlandıran Saadet Partisi’nin milletvekili aday adayları sahaya indi.

Kocaeli’nin duayen iş adamı ve Saadet Partisi milletvekili aday adayı Recep Sarıdoğan, seçim çalışmalarına ikamet ettiği Kocaeli’nin Körfez ilçesinden başladı. Kocaeli’de geniş bir kesim tarafından tanınan Sarıdoğan, çarşı esnafını ziyaret ederek bir süre halkla sohbet etti.

Esnafın dertli olduğunu belirten Sarıdoğan, ”Artık Türkiye’de esnafımız para kazanamıyor. İflas eden esnaf girişimcileri de durduruyor. Piyasa kimseye umut vaat etmiyor. Kime dokunsak bin ah işitiyoruz. İnsanımız geçinemiyor. Mevcut iktidar insanları borca mahkum etti. Millet bir çıkış kapısı arıyor” dedi.

 

Recep Sarıdoğan kimdir?
1965 yılında Bolu’nun Göynük ilçesinde doğdu. İlkokulu Göynük’te, ortaokulu Kocaeli’nin Körfez ilçesinde okudu. Akabinde Gebze Mesleki ve Teknik Lisesinden mezun oldu. Bir süre özel alüminyum şirketlerinde çalıştı. Şu an Ensar Alüminyum Pazarlama Şirketinin sahibi olup, 14 inşaat şirketinde de ortaklığı bulunmaktadır. Aynı zamanda bu şirketlerin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır. Milli Görüş camiasının tanınan isimlerinden olan Sarıdoğan, Saadet Partisi Körfez ilçe Başkanlığı, Saadet Partisi Kocaeli il Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Şu anda Saadet Partisi Kocaeli İl Müfettişliği görevini yürüten Sarıdoğan aynı zamanda Saadet Partisi Genel İdare Kurulu üyesidir. Evli ve dört çocuk babasıdır.

Bu haber 656 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kanko'ya yoğun ilgi

Kanko'ya yoğun ilgi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili Adayı Prof. Dr. Muhip Kanko, seçim çalışmaları kapsamında Kartepe İlçe Örgütü’nün programına katıldı.

MHP oy patlaması yapacak

MHP oy patlaması yapacak

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, parti binasında düzenledikleri basın toplantısında seçim süreci ve çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“Umudu gençler yeşertecek!”

“Umudu gençler yeşertecek!”

Erken seçimde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin Kocaeli’deki en genç adayı olan Avukat Orkun Utkubaş, Körfez’de vatandaşlarla ve esnafla bir araya geldi.

CHP'lilerden İnce'ye destek kampanyası

CHP'lilerden İnce'ye destek kampanyası

.

Yılmaz “AKP’nin DİLOVASI’nda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

Yılmaz “AKP’nin DİLOVASI’nda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

Dilovası İYİ PARTİ İlçe Başkanı Emin Yılmaz “AKP’nin Dilovasnda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET