23 Nisan 2019 Salı 09:55
 
Öncekiler Sonrakiler

SARIDOĞAN’DAN ESNAFA ZİYARET

Sarıdoğan’dan esnafa ziyaret
14 Mayıs 2018 Pazartesi 14:15

24 Haziran seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte çalışmalarını hızlandıran Saadet Partisi’nin milletvekili aday adayları sahaya indi.

Kocaeli’nin duayen iş adamı ve Saadet Partisi milletvekili aday adayı Recep Sarıdoğan, seçim çalışmalarına ikamet ettiği Kocaeli’nin Körfez ilçesinden başladı. Kocaeli’de geniş bir kesim tarafından tanınan Sarıdoğan, çarşı esnafını ziyaret ederek bir süre halkla sohbet etti.

Esnafın dertli olduğunu belirten Sarıdoğan, ”Artık Türkiye’de esnafımız para kazanamıyor. İflas eden esnaf girişimcileri de durduruyor. Piyasa kimseye umut vaat etmiyor. Kime dokunsak bin ah işitiyoruz. İnsanımız geçinemiyor. Mevcut iktidar insanları borca mahkum etti. Millet bir çıkış kapısı arıyor” dedi.

 

Recep Sarıdoğan kimdir?
1965 yılında Bolu’nun Göynük ilçesinde doğdu. İlkokulu Göynük’te, ortaokulu Kocaeli’nin Körfez ilçesinde okudu. Akabinde Gebze Mesleki ve Teknik Lisesinden mezun oldu. Bir süre özel alüminyum şirketlerinde çalıştı. Şu an Ensar Alüminyum Pazarlama Şirketinin sahibi olup, 14 inşaat şirketinde de ortaklığı bulunmaktadır. Aynı zamanda bu şirketlerin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır. Milli Görüş camiasının tanınan isimlerinden olan Sarıdoğan, Saadet Partisi Körfez ilçe Başkanlığı, Saadet Partisi Kocaeli il Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Şu anda Saadet Partisi Kocaeli İl Müfettişliği görevini yürüten Sarıdoğan aynı zamanda Saadet Partisi Genel İdare Kurulu üyesidir. Evli ve dört çocuk babasıdır.

Bu haber 933 defa okundu

DİĞER HABERLER

Vekillerden Hürriyet'e tebrik ziyareti

Vekillerden Hürriyet'e tebrik ziyareti

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e tebrik ziyaretleri devam ediyor.

TMMOB Kocaeli saldırıyı kınadı

TMMOB Kocaeli saldırıyı kınadı

CHP il örgütü protesto edecek

CHP il örgütü protesto edecek

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na alçak saldırı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na alçak saldırı

İmamoğlu varsa heyecan var!

İmamoğlu varsa heyecan var!

İmamoğlu’nun büyük mitingi için CHP Kocaeli 22 araç ile Maltepe’ye hareket etti

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ