20 Nisan 2019 Cumartesi 04:23
 
Öncekiler Sonrakiler

ŞEHRİN ÇOCUKLARI SEVDANIN PEŞİNDE!

Şehrin çocukları sevdanın peşinde!
29 Ağustos 2018 Çarşamba 22:11

AK Parti İzmit Gençlik Kolları haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’ın katılımı ile gerçekleştirdi.

Gençlik alanında yoğun çalışmalarının ve faaliyetlerinin artarak devam ettiğini belirten İzmit Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan; “ Bu çalışmalarda Ankara’da yoğun mesai yapan ve bizlere bu çalışma ortamları oluşturan milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Bu hafta toplantımıza misafir olan milletvekilimiz Cemil Yaman’a teşekkür ediyorum, bayramlaşma programında toplantımız için sözleşmiştik. Bu toplantımızda misafir etmekten mutluluk duyuyoruz” dedi. 

“Gençlerimizi kutluyorum”
Toplantıda konuşan Milletvekili Cemil Yaman, “Varlığı sorgulanan, Apolitik olarak nitelendiren gençlik 15 Temmuz gecesi var olduğunu ve apolitik olmadığını göstermiştir. Dünyaya hükmetmiş ve gittiği her coğrafyada adaleti tesis etmiş ecdadımızın kanından, soyundan olduğunu göstermiştir. Gençlerimizi çalışmalarından dolayı kutluyorum. Güzel çalışmalarını her zaman takip ediyoruz, ama bilinmelidir ki daha çok çalışmalıyız” dedi. 

“Kocaelispor çocukluk sevdamız”
Milletvekili Cemil Yaman’ın katıldığı gençlik kolları yönetim kurulu toplantısında tüm yönetim Kocaelispor forması giyerek 1 Eylül’de oynanacak olan Kocaelispor biletlerini göstererek poz verdi. Gençlik kolları başkanı Aykut Çağlayan ise, “Bu sezonun ilk ve yeni stadımızın açılış maçında İzmit Gençleri olarak yerimizi alacağız. Gençlik kolları olarak yoğun katılım sağlayacağız. Kocaelispor bu şehrin markası ve bizlerinde çocukluk sevdasıdır. Bizler bu sevdanın peşini bırakmayacağız. Hazırız, 1 Eylül’de staddayız” diye konuştu. 

Bu haber 979 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ