17 Temmuz 2018 Salı 22:35
 
  • 4,802 TL

  • 5,601 TL

  • 191,03 TL

  • 91.630

Öncekiler Sonrakiler

SELDA MİCAN ANKARA’DA BAŞVURUSUNU YAPTI

Selda Mican Ankara’da Başvurusunu Yaptı
06 Mayıs 2018 Pazar 13:55

Bu aday aylığım, şahsi değil, vatan millet meselesidir.

İyi Parti’nin Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Selda Mican, Milletvekiliği İçin İyi Parti Genel Merkezine dosyalarını teslim etti ve başvurusunu yaptı.
Gebze, Çayırova, Dilovası ve Darıca’da 50 yıldır esnaflık yapan Mican Ailesnin kızı Selda Mican,
Bilindiği gibi, İyi Partinin Kuruluşundan bu güne aktif rol oynamış, her toplantıya katılmış, katkı sunmuştu. İl yada ilçe yönetimlerinden görev almayan Mican, Erken secim kararıyla, Kocaeli’nden Milletvekilliği için ilk aday adaylığını açıklayan isim olmuştu.
Önceki gün İyi Parti Genel Merkezi dosyaların teslim eden Mican, Yaptığı açıklamada, Ben siyasi olarak nefsimi terbiye ettim, Daha önce Cumhuriyet Halk Partisinde ve birçok STK’da aktif görev aldım, bölgeme ve ülkeme hizmet etme imkânı buldum.
Ancak, Şu an ülkemizin içinde bulunduğu, konjektör,’’ ben görevimi yatım, bu yeterli’’ diyebileceğiz bir durum değildir, her zamankinden, daha çok çalışmaya, her zamankinden daha çok duyarlı olmaya, sahalarda olmaya, gelen tehlikeyi anlatmaya ihtiyaç var.
24 Haziran Genel seçimlerinde, Sayın Genel Başkanım Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapamazsak, parlamenter sisteme dönüş yapamazsak,  Bizi bekleyen Tablo, 1979 İran İslam Devlerimi, yada 80 yıllarda başlayan Yugoslavya'nın dağılışı süresidir.
Bu aday aylığım, şahsi değil, vatan millet meselesidir, Mustafa Kemal Atatürk’ ün 19 Mayıs 1919 başlatmış olduğu mili mücadele ruhu, bu gün İyi Parti ile başlamıştır.
24 Haziran Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Zaferi olacaktır. Dedi.Bu haber 632 defa okundu

DİĞER HABERLER

AK Parti İzmit'te değişim

AK Parti İzmit'te değişim

.

Başkan Yazıcı, mahalle başkanlarını ağırladı

Başkan Yazıcı, mahalle başkanlarını ağırladı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, kadın kolları mahalle başkanları ile teşekkür programında bir araya geldi

Tarhan, Komisyon sözcüsü oldu

Tarhan, Komisyon sözcüsü oldu

.

Hasan Ayaz'dan Musa Yılmaz'a ağır sözler

Hasan Ayaz'dan Musa Yılmaz'a ağır sözler

Feto kimliğini gizlemeden 15 Temmuz Şehidlerimizi alçakça aşağılayan Musa Yılmaz denilen CHP Gebze İlçe başkanı! Haddini bil!!!.

OHAL sonrası için 27 maddelik düzenleme

OHAL sonrası için 27 maddelik düzenleme

OHAL sonrası için yeni düzenleme ile ilgili teklif Meclis Başkanlığı'na sunuldu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ