24 Mayıs 2018 Perşembe 07:30
 
  • 4,587 TL

  • 5,377 TL

  • 200,52 TL

  • 101.892

Öncekiler Sonrakiler

SELDA MİCAN ANKARA’DA BAŞVURUSUNU YAPTI

Selda Mican Ankara’da Başvurusunu Yaptı
06 Mayıs 2018 Pazar 13:55

Bu aday aylığım, şahsi değil, vatan millet meselesidir.

İyi Parti’nin Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Selda Mican, Milletvekiliği İçin İyi Parti Genel Merkezine dosyalarını teslim etti ve başvurusunu yaptı.
Gebze, Çayırova, Dilovası ve Darıca’da 50 yıldır esnaflık yapan Mican Ailesnin kızı Selda Mican,
Bilindiği gibi, İyi Partinin Kuruluşundan bu güne aktif rol oynamış, her toplantıya katılmış, katkı sunmuştu. İl yada ilçe yönetimlerinden görev almayan Mican, Erken secim kararıyla, Kocaeli’nden Milletvekilliği için ilk aday adaylığını açıklayan isim olmuştu.
Önceki gün İyi Parti Genel Merkezi dosyaların teslim eden Mican, Yaptığı açıklamada, Ben siyasi olarak nefsimi terbiye ettim, Daha önce Cumhuriyet Halk Partisinde ve birçok STK’da aktif görev aldım, bölgeme ve ülkeme hizmet etme imkânı buldum.
Ancak, Şu an ülkemizin içinde bulunduğu, konjektör,’’ ben görevimi yatım, bu yeterli’’ diyebileceğiz bir durum değildir, her zamankinden, daha çok çalışmaya, her zamankinden daha çok duyarlı olmaya, sahalarda olmaya, gelen tehlikeyi anlatmaya ihtiyaç var.
24 Haziran Genel seçimlerinde, Sayın Genel Başkanım Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapamazsak, parlamenter sisteme dönüş yapamazsak,  Bizi bekleyen Tablo, 1979 İran İslam Devlerimi, yada 80 yıllarda başlayan Yugoslavya'nın dağılışı süresidir.
Bu aday aylığım, şahsi değil, vatan millet meselesidir, Mustafa Kemal Atatürk’ ün 19 Mayıs 1919 başlatmış olduğu mili mücadele ruhu, bu gün İyi Parti ile başlamıştır.
24 Haziran Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Zaferi olacaktır. Dedi.Bu haber 590 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kanko'ya yoğun ilgi

Kanko'ya yoğun ilgi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili Adayı Prof. Dr. Muhip Kanko, seçim çalışmaları kapsamında Kartepe İlçe Örgütü’nün programına katıldı.

MHP oy patlaması yapacak

MHP oy patlaması yapacak

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, parti binasında düzenledikleri basın toplantısında seçim süreci ve çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“Umudu gençler yeşertecek!”

“Umudu gençler yeşertecek!”

Erken seçimde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin Kocaeli’deki en genç adayı olan Avukat Orkun Utkubaş, Körfez’de vatandaşlarla ve esnafla bir araya geldi.

CHP'lilerden İnce'ye destek kampanyası

CHP'lilerden İnce'ye destek kampanyası

.

Yılmaz “AKP’nin DİLOVASI’nda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

Yılmaz “AKP’nin DİLOVASI’nda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

Dilovası İYİ PARTİ İlçe Başkanı Emin Yılmaz “AKP’nin Dilovasnda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET