21 Mart 2019 Perşembe 03:15
 
Öncekiler Sonrakiler

SELDA MİCAN ANKARA’DA BAŞVURUSUNU YAPTI

Selda Mican Ankara’da Başvurusunu Yaptı
06 Mayıs 2018 Pazar 13:55

Bu aday aylığım, şahsi değil, vatan millet meselesidir.

İyi Parti’nin Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Selda Mican, Milletvekiliği İçin İyi Parti Genel Merkezine dosyalarını teslim etti ve başvurusunu yaptı.
Gebze, Çayırova, Dilovası ve Darıca’da 50 yıldır esnaflık yapan Mican Ailesnin kızı Selda Mican,
Bilindiği gibi, İyi Partinin Kuruluşundan bu güne aktif rol oynamış, her toplantıya katılmış, katkı sunmuştu. İl yada ilçe yönetimlerinden görev almayan Mican, Erken secim kararıyla, Kocaeli’nden Milletvekilliği için ilk aday adaylığını açıklayan isim olmuştu.
Önceki gün İyi Parti Genel Merkezi dosyaların teslim eden Mican, Yaptığı açıklamada, Ben siyasi olarak nefsimi terbiye ettim, Daha önce Cumhuriyet Halk Partisinde ve birçok STK’da aktif görev aldım, bölgeme ve ülkeme hizmet etme imkânı buldum.
Ancak, Şu an ülkemizin içinde bulunduğu, konjektör,’’ ben görevimi yatım, bu yeterli’’ diyebileceğiz bir durum değildir, her zamankinden, daha çok çalışmaya, her zamankinden daha çok duyarlı olmaya, sahalarda olmaya, gelen tehlikeyi anlatmaya ihtiyaç var.
24 Haziran Genel seçimlerinde, Sayın Genel Başkanım Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapamazsak, parlamenter sisteme dönüş yapamazsak,  Bizi bekleyen Tablo, 1979 İran İslam Devlerimi, yada 80 yıllarda başlayan Yugoslavya'nın dağılışı süresidir.
Bu aday aylığım, şahsi değil, vatan millet meselesidir, Mustafa Kemal Atatürk’ ün 19 Mayıs 1919 başlatmış olduğu mili mücadele ruhu, bu gün İyi Parti ile başlamıştır.
24 Haziran Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Zaferi olacaktır. Dedi.Bu haber 810 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ