26 Mayıs 2018 Cumartesi 03:11
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 197,88 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

SELDA MİCAN BOŞ DURMUYOR.

Selda Mican Boş Durmuyor.
09 Mayıs 2018 Çarşamba 13:48

İyi Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Selda Mican, STK ve Teşkilat ziyaretlerini sürdürüyor.

Önceki gün İyi Parti Çayırova İlçe başkanı Beyler Sevindik ve yönetimini ziyaret eden İyi Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Selda Mican, ve il başkan yardımcısı Gültekin Şenel Çayırova’da partililerle buluştu.
Çayırova İlçe başkanlığının yönetim kurulu toplatışından sonra, ilçe yönetim kurulu üyeleri le bir araya gelen Mican, partililerle tek tek tanıştı, uzun uzun sohbet etti,

Mican, uzun yıllardır siyasetin içindeyim, koltuk sevdam yok, benim koltuğum işyerimdeki koltuğum,  tek hedefim Sayın Genel Başkanım Merak Akşener hanımefendiyi Cumhurbaşkanı yapmak ve parlamenter sisteme dönmek, meral hanım kazanırsa Türkiye Kazanır, ben kazanırım, siz kazanırsınız. Dedi.

Ziyaretlerini sürdüren İyi Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Selda Mican, Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu Başkanı Olgun Kandemir ve yönetimini ziyaret etti.

Anne tarafından Giresunlu olduğunu belirten Mican, bizim var olduğumuz yer Beylikbağı, ailemiz 40 yıllık burada esnaf ve bizim iş yerimiz beylik bağında,  kayıtlı 15 bine yakın müşterimiz var, STK, lar demokrasinin en önemli kurumlarından bir tanesi, gelişmiş toplumlarda STK’önemi acık ve net ortadadır, Organize olmuş, örgütlenmiş toplumlar mutlak başarıya ulaşmıştır. Bu bağlamda,  Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu, örgütlenmiş, varlığını hissettiren ciddi bir STK konumuna gelmiştir.Dedi.

Nöbet tutan polislere sürpriz ziyaret
Selda Mican, E5 Karayolu Çayırova McDonald's bölgesinde 3 yıldır güvenlik ve uygulama noktasında görev yapan Polis memurlarını ziyaret etti, bir süre yetkili polislerle sohbet eden Mican, Türk Polis Teşkilatı ve TSK bizim en önemli iki kurumumuzdur, Dünya üzerindeki coğrafi durumumuz ve Anadolu’da Türk milletinin varlığı, yedi düveli rahatsız etmektedir. Bu durumda dış iç tehditlerde şerefli Türk polisi, dış tehditlerde TSK 7/24 görevinin başında, bizlerde her zaman onların yanındayız Dedi.Bu haber 457 defa okundu

DİĞER HABERLER

İyi Parti Gebze Yönetim Kurulu Toplantısı Yaptı

İyi Parti Gebze Yönetim Kurulu Toplantısı Yaptı

.

AK Parti’den dev iftar organizasyonu

AK Parti’den dev iftar organizasyonu

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’nın geleneksel teşkilat iftarı cumartesi (yarın) Kocaeli Büyükşehir Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. İftar öncesinde ise saat 18.00’de adaylar tanıtılacak.

Kandıralılar’dan SP’ye destek

Kandıralılar’dan SP’ye destek

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Adayı Sinan Yolcu, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Fatih Polat ve Saadet Partisi Kandıra İlçe Başkanı Ramazan Arslan; Kandıra’da kahvehaneleri ziyaret ederek Saadet Partisi için oy istedi.

CHP Kocaeli adaylarını tanıttı

CHP Kocaeli adaylarını tanıttı

.

Siyasetin okulu teşkilatlardır

Siyasetin okulu teşkilatlardır

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Genç Kürsü Programı’nda Gebze’de gençlerle bir araya geldi

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET