18 Eylül 2018 Salı 19:28
 
  • 6,336 TL

  • 7,413 TL

  • 244,43 TL

  • 94.887

Öncekiler Sonrakiler

SELDA MİCAN BOŞ DURMUYOR.

Selda Mican Boş Durmuyor.
09 Mayıs 2018 Çarşamba 13:48

İyi Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Selda Mican, STK ve Teşkilat ziyaretlerini sürdürüyor.

Önceki gün İyi Parti Çayırova İlçe başkanı Beyler Sevindik ve yönetimini ziyaret eden İyi Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Selda Mican, ve il başkan yardımcısı Gültekin Şenel Çayırova’da partililerle buluştu.
Çayırova İlçe başkanlığının yönetim kurulu toplatışından sonra, ilçe yönetim kurulu üyeleri le bir araya gelen Mican, partililerle tek tek tanıştı, uzun uzun sohbet etti,

Mican, uzun yıllardır siyasetin içindeyim, koltuk sevdam yok, benim koltuğum işyerimdeki koltuğum,  tek hedefim Sayın Genel Başkanım Merak Akşener hanımefendiyi Cumhurbaşkanı yapmak ve parlamenter sisteme dönmek, meral hanım kazanırsa Türkiye Kazanır, ben kazanırım, siz kazanırsınız. Dedi.

Ziyaretlerini sürdüren İyi Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Selda Mican, Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu Başkanı Olgun Kandemir ve yönetimini ziyaret etti.

Anne tarafından Giresunlu olduğunu belirten Mican, bizim var olduğumuz yer Beylikbağı, ailemiz 40 yıllık burada esnaf ve bizim iş yerimiz beylik bağında,  kayıtlı 15 bine yakın müşterimiz var, STK, lar demokrasinin en önemli kurumlarından bir tanesi, gelişmiş toplumlarda STK’önemi acık ve net ortadadır, Organize olmuş, örgütlenmiş toplumlar mutlak başarıya ulaşmıştır. Bu bağlamda,  Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu, örgütlenmiş, varlığını hissettiren ciddi bir STK konumuna gelmiştir.Dedi.

Nöbet tutan polislere sürpriz ziyaret
Selda Mican, E5 Karayolu Çayırova McDonald's bölgesinde 3 yıldır güvenlik ve uygulama noktasında görev yapan Polis memurlarını ziyaret etti, bir süre yetkili polislerle sohbet eden Mican, Türk Polis Teşkilatı ve TSK bizim en önemli iki kurumumuzdur, Dünya üzerindeki coğrafi durumumuz ve Anadolu’da Türk milletinin varlığı, yedi düveli rahatsız etmektedir. Bu durumda dış iç tehditlerde şerefli Türk polisi, dış tehditlerde TSK 7/24 görevinin başında, bizlerde her zaman onların yanındayız Dedi.Bu haber 535 defa okundu

DİĞER HABERLER

İYİ partili Lütfü Türkkan turlara edirne'den başladı

İYİ partili Lütfü Türkkan turlara edirne'den başladı

İyi parti mahalli idareler seçimleri için sahaya indi

Aksu;Çayırova bunu haketmiyor!

Aksu;Çayırova bunu haketmiyor!

Saadet Partisi Çayırova ilçe teşkilatı, Ağustos ayı aylık ilçe divan toplantısını gerçekleştirdi.

AK Kadın İcra’da Bayrak Değişimi

AK Kadın İcra’da Bayrak Değişimi

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları yönetimi yaptığı toplantıda icra kurulunda değişikliğe gitti.

Sarıbay, 'Karma eğitim ile oynarsanız, kıyamet kopar'

Sarıbay, 'Karma eğitim ile oynarsanız, kıyamet kopar'

.

Serhat Duyar istifa etti

Serhat Duyar istifa etti

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET