17 Temmuz 2018 Salı 06:59
 
  • 4,853 TL

  • 5,683 TL

  • 193,24 TL

  • 89.744

Öncekiler Sonrakiler

SELDA MİCAN BOŞ DURMUYOR.

Selda Mican Boş Durmuyor.
09 Mayıs 2018 Çarşamba 13:48

İyi Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Selda Mican, STK ve Teşkilat ziyaretlerini sürdürüyor.

Önceki gün İyi Parti Çayırova İlçe başkanı Beyler Sevindik ve yönetimini ziyaret eden İyi Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Selda Mican, ve il başkan yardımcısı Gültekin Şenel Çayırova’da partililerle buluştu.
Çayırova İlçe başkanlığının yönetim kurulu toplatışından sonra, ilçe yönetim kurulu üyeleri le bir araya gelen Mican, partililerle tek tek tanıştı, uzun uzun sohbet etti,

Mican, uzun yıllardır siyasetin içindeyim, koltuk sevdam yok, benim koltuğum işyerimdeki koltuğum,  tek hedefim Sayın Genel Başkanım Merak Akşener hanımefendiyi Cumhurbaşkanı yapmak ve parlamenter sisteme dönmek, meral hanım kazanırsa Türkiye Kazanır, ben kazanırım, siz kazanırsınız. Dedi.

Ziyaretlerini sürdüren İyi Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Selda Mican, Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu Başkanı Olgun Kandemir ve yönetimini ziyaret etti.

Anne tarafından Giresunlu olduğunu belirten Mican, bizim var olduğumuz yer Beylikbağı, ailemiz 40 yıllık burada esnaf ve bizim iş yerimiz beylik bağında,  kayıtlı 15 bine yakın müşterimiz var, STK, lar demokrasinin en önemli kurumlarından bir tanesi, gelişmiş toplumlarda STK’önemi acık ve net ortadadır, Organize olmuş, örgütlenmiş toplumlar mutlak başarıya ulaşmıştır. Bu bağlamda,  Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu, örgütlenmiş, varlığını hissettiren ciddi bir STK konumuna gelmiştir.Dedi.

Nöbet tutan polislere sürpriz ziyaret
Selda Mican, E5 Karayolu Çayırova McDonald's bölgesinde 3 yıldır güvenlik ve uygulama noktasında görev yapan Polis memurlarını ziyaret etti, bir süre yetkili polislerle sohbet eden Mican, Türk Polis Teşkilatı ve TSK bizim en önemli iki kurumumuzdur, Dünya üzerindeki coğrafi durumumuz ve Anadolu’da Türk milletinin varlığı, yedi düveli rahatsız etmektedir. Bu durumda dış iç tehditlerde şerefli Türk polisi, dış tehditlerde TSK 7/24 görevinin başında, bizlerde her zaman onların yanındayız Dedi.Bu haber 508 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hasan Ayaz'dan Musa Yılmaz'a ağır sözler

Hasan Ayaz'dan Musa Yılmaz'a ağır sözler

Feto kimliğini gizlemeden 15 Temmuz Şehidlerimizi alçakça aşağılayan Musa Yılmaz denilen CHP Gebze İlçe başkanı! Haddini bil!!!.

OHAL sonrası için 27 maddelik düzenleme

OHAL sonrası için 27 maddelik düzenleme

OHAL sonrası için yeni düzenleme ile ilgili teklif Meclis Başkanlığı'na sunuldu.

Polise niyet, vekile kısmet

Polise niyet, vekile kısmet

Emekli polisler yine hüsrana uğradı.

Derince 15 Temmuz’da Tek Yürek Oldu

Derince 15 Temmuz’da Tek Yürek Oldu

Derince’de 15 Temmuz hain darbe girişiminin 2. yıldönümünde Kent Meydanı’nda düzenlenen Vatan Nöbeti ve Şehitlerimizi Anma Programı’na vatandaşlar yoğun katılım gösterdi.

CHP Darıca Bayramoğlu mahalle başkanını belirledi

CHP Darıca Bayramoğlu mahalle başkanını belirledi

Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanlığı genel seçimlerin hemen ardından mahalle çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ