20 Nisan 2019 Cumartesi 04:22
 
Öncekiler Sonrakiler

SELMAN YILDIRIM’DAN SAADET PARTİSİNE ZİYARET

Selman Yıldırım’dan Saadet partisine Ziyaret
09 Nisan 2018 Pazartesi 16:30

Saadet Partisi İzmit İlçe başkanı, Yusuf Kaçar’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret esnasında Yıldırım’a İzmit İlçe başkan yardımcısı Arda Başaran, Kocaeli Büyükşehir belediyesi CHP’li meclis üyesi Özcan Özer, İzmit belediyesi Encümen üyesi Ersin Albayrak, Kocaeli Muhtarlar derneği başkanı Süleyman Şen eşlik etti. CHP’lileri ise İlçe sekreteri, Faruk Özgür, teşkilat başkan yardımcısı Ahmet Gökmen, Mali işlerden sorumlu başkan yardımcısı Fatih Salihoğlu, Milli gazete sorumlusu Hüseyin Toruk karşıladı.


“Halk Bizden Çözümler Bekliyor”.

Yıldırım, Siyasetin normalleşmesi gerektiğini, 60’lı yıllarda Liderler memleket meselelerini bir araya gelerek rahatlıkla yüz yüze konuşabiliyorlardı. Şuan bu durum böyle değil toplumu kutuplaştırıyorlar. Bizlerin amacı kutuplaştırılan toplumu normalleştirmeye çalışmak. Bunu başarabileceklerini ifade etti. Bakın bunu söylememin nedenini somut bir şekilde açıklayayım diyen Yıldırım İzmit’e çöp fabrikası yapmak istiyorlar. Kimlerin görüşünü alıyorlar kimsenin her şeyi oldu bitti ye getirmeye çalışıyorlar bu tutum yanlış. Bakın MİA projesi yine aynı şekilde yapılmak isteniyor. Fakat MİA projesinde kendi siyasi partisinde ki yöneticileri de karşı çıkıyor. Ben iktidarım ben istediğimi yaparım anlayışı ve tutumu doğru olmayan bir anlayıştır dedi.

Kentin STK’larının daha sonra ise Kentte bulunan Siyasi parti liderlerini söylemlerini ve hatta çöp fabrikasının yapılmasının istendiği yerde yaşayan vatandaşların görüşlerinin dikkate alınması gerektiğini ortak akılla harekat edilmesi gerektiğini vurguladı.

“Kentimizde Yönetim Zafiyatı var”.

Yıldırım Kentimizde yönetim zafiyatı var diyorum bunu söylerken de şu noktalara değinmek istiyorum. Bilgi birikimi olmayan kişileri eğer başa getirirseniz bu da sırf oy alma mantığına bürünürse kentimize fayda yerine zarar verir. Bakın kent Konut, Toki bu tür kuruluşlar istedikleri yere istedikleri yükseklikte binalar dikebiliyorlar ? Peki hangi vatandaş arsasına bu şekilde bina dikebiliyor ? Bizler diyoruz ki kentimizin dokusunu oldu bittiler ile bozmasınlar. Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Yıldırım “Kentimizi önemsiyorum, bu yüzden yaşadığımız yerin siyasi hayatı da bir o kadar önemli bizim için diyerek sözlerini sonlandırdı.

Saadet Partisi İzmit İlçe başkanı Yusuf Kaçar ise bizleri ziyarete gelen Selman Yıldırım ve meclis üyelerine teşekkür ediyorum. Bu ziyareti çok önemsiyorum çünkü bir araya gelmeler sonucu ortak akıldan güzel projeler çıkacaktır bu sayede de kentimiz yararlı çıkacaktır dedi.

Bu haber 796 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ