24 Ekim 2018 Çarşamba 09:15
 
  • 5,746 TL

  • 6,600 TL

  • 229,82 TL

  • 93.469

Öncekiler Sonrakiler

SELMAN YILDIRIM İLE HAYDAR AKAR EL ELE

Selman Yıldırım ile Haydar Akar el ele
27 Eylül 2018 Perşembe 22:00

.

CHP eski İzmit ilçe Başkanı Selman Yıldırım'ın İzmit Belediye Başkanlığı hayali ile yanıp tutuştuğunu bilmeyen yok. Yıldırım, uzun zamandır sahalarda. İzmit'i kendisinin aday gösterilmesi halinde kazanılacağını yönünde kamuoyu baskısı oluşturmak için var gücü ile savaşıyor.BEN OLSAM SİZ OLMAZSINIZ DİYEREK VEKİLLERİN ÜZERİNİ ÇİZMİŞTİ


CHP eski İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım ilimizde yayın yapan bir dergiye verdiği roportajda oldukça ilginç konulara değişmiş, 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde isteseydim milletvekili olurdum. Ancak ben istemedim. Benim hayalim Belediye Başkanlığı diyerek yapılacak ilk seçimlerde İzmit Belediye Başkanlığına adaylığını ilan etmiş.


VEKİL LİSTESİ YANLIŞTI


Selman Yıldırım ropörtajında Milletvekili listesinin yanlış olduğunu savunarak 'Genel başkanımızın kadın aday isteği vardı. Ben olsam Sezer Komsuoğlu’nu ikna eder ve birinci sıraya koyardım. Yalçın Kuşkan’ın vekil olması için çalışırdım çünkü İzmit’in yüzde 47’si Manav-Macır.  Biz objektif olup böyle bir liste yapsaydık 4 milletvekili çıkartırdık.' diyerek halen CHP Milletvekilleri olan Fatma Kaplan Hürriyet ile Tahsin Tarhan'ın listeye konulmasını üstü kapalı olarak eleştirmişti.


SELMAN YILDIRIM HAYDAR AKAR EL ELE


Yerel seçimler yaklaştıkça saflar iyiden iyiye sıklaşmaya devam ediyor. Bir süre önce ben aday olsaydım diye başlayan cümlelerle kentin enbaşarılı milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet ile Tahsin Tarhan'ın üzerini çizen Yıldırım, Haydar Akar ile kol kola yürümeye devam ediyor. Yıldırım, Akar yakınlaşması CHP tabanından tepki çekmeye devam ederken İzmit için başka başka isimlerin ortaya çıkması bu ikiliyi oldukça tedirgin etmeye devam ediyor.

Bu haber 1379 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Ayaz’dan sıcak ve samimi sohbet

Başkan Ayaz’dan sıcak ve samimi sohbet

.

Flormar işçilerine desteğe gittiler

Flormar işçilerine desteğe gittiler

TMMOB, DİAK, KESK ve TTB başkanları Flormar işçilerini ziyaret etti.

'Mimar Sinan cazibenin merkezi olacak'

'Mimar  Sinan cazibenin merkezi olacak'

Körfez ilçe Mimar Sinan Mahalle Muhtar Adayı Fatih Kahrıman; 'Mimar Sinan cazibenin merkezi olacak'

Başkan Ayaz, Yenişehir Esnaflarıyla Buluştu

 Başkan Ayaz, Yenişehir Esnaflarıyla Buluştu

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Yenişehir Mahallesi’nde esnafları ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET