23 Mayıs 2018 Çarşamba 19:47
 
  • 4,861 TL

  • 5,691 TL

  • 200,52 TL

  • 101.892

Öncekiler Sonrakiler

ŞEMSETTİN CEYHAN MAZBATASINI ALDI

Şemsettin Ceyhan mazbatasını aldı
27 Şubat 2018 Salı 23:01

.

15 Temmuz hain darbe teşebbüünün ardından AK Partide bazı başkanlar görevlerinden istifa etmek zorunda kalmıştı.


AKP'ye yakınlığı ile bilinen Twitter fenomeni Ankarakuşu, AK Parti Kocaeli il başkanı Şemsettin Ceyhan'ın da istifa edeceğini öne sürmesine rağmen geçtiğimiz hafta sonu AK Parti Kocaeli İl başkanı Ceyhan, Başbakan Yıldırım'da katıldığı kongrede tek aday oldu ve koltuğunu korudu.


MAZBATASINI ALDIAK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve yönetimi Kocaeli Adliyesi'ne gelerek İkinci Sulh Hukuk Hakimi Recep Akartaş’ın elinden mazbatalarını aldı. Mazbata töreninin ardından açıklama yapan İl Başkanı Ceyhan “AK Parti olarak Temmuz 2017’de başlayan kongre sürecimizi partimize yakışır şekilde sürdürdük. 2017 yılının sonuna kadar ilçe kongrelerimizi tamamladık. Organizasyonları büyük bir başarıyla gerçekleştirdik. 2018’de önce kadın kolları, sonra ise Cumhurbaşkanımızın katılımıyla gençlik kolları kongrelerimizi gerçekleştirdik. Son olarak Başbakanımızın katılımıyla coşkulu bir şekilde il kongremizi yaptık” ifadelerini kullandı.


'BİSMİLLAH' DİYORUZ

İl Başkanı Ceyhan son olarak “İkinci dönemimizi yaşıyoruz. Artık kongrelere enerji harcamadan hızlı bir şekilde çalışmalara başlayacağız. Hedef 2019, yeni dönemimize 'Bismillah' diyoruz. Elimizden gelen tüm gayreti göstermeye devam edeceğiz. Kongremizde tüm partililerimize gösterdikleri duruş ve sadakat için teşekkür ediyorum. Pazartesi günkü ilk yönetim kurulu toplantısında yürütme kurulunu belirleyeceğiz” dedi.
Bu haber 935 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kanko'ya yoğun ilgi

Kanko'ya yoğun ilgi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili Adayı Prof. Dr. Muhip Kanko, seçim çalışmaları kapsamında Kartepe İlçe Örgütü’nün programına katıldı.

"Saffet Sancaklı ismi Türkiye’de marka isimdir"

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, parti binasında düzenledikleri basın toplantısında seçim süreci ve çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“Umudu gençler yeşertecek!”

“Umudu gençler yeşertecek!”

Erken seçimde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin Kocaeli’deki en genç adayı olan Avukat Orkun Utkubaş, Körfez’de vatandaşlarla ve esnafla bir araya geldi.

CHP'lilerden İnce'ye destek kampanyası

CHP'lilerden İnce'ye destek kampanyası

.

Yılmaz “AKP’nin DİLOVASI’nda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

Yılmaz “AKP’nin DİLOVASI’nda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

Dilovası İYİ PARTİ İlçe Başkanı Emin Yılmaz “AKP’nin Dilovasnda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET