15 Ağustos 2018 Çarşamba 04:07
 
  • 6,377 TL

  • 7,228 TL

  • 243,63 TL

  • 93.419

Öncekiler Sonrakiler

ŞEMSETTİN CEYHAN MAZBATASINI ALDI

Şemsettin Ceyhan mazbatasını aldı
27 Şubat 2018 Salı 23:01

.

15 Temmuz hain darbe teşebbüünün ardından AK Partide bazı başkanlar görevlerinden istifa etmek zorunda kalmıştı.


AKP'ye yakınlığı ile bilinen Twitter fenomeni Ankarakuşu, AK Parti Kocaeli il başkanı Şemsettin Ceyhan'ın da istifa edeceğini öne sürmesine rağmen geçtiğimiz hafta sonu AK Parti Kocaeli İl başkanı Ceyhan, Başbakan Yıldırım'da katıldığı kongrede tek aday oldu ve koltuğunu korudu.


MAZBATASINI ALDIAK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve yönetimi Kocaeli Adliyesi'ne gelerek İkinci Sulh Hukuk Hakimi Recep Akartaş’ın elinden mazbatalarını aldı. Mazbata töreninin ardından açıklama yapan İl Başkanı Ceyhan “AK Parti olarak Temmuz 2017’de başlayan kongre sürecimizi partimize yakışır şekilde sürdürdük. 2017 yılının sonuna kadar ilçe kongrelerimizi tamamladık. Organizasyonları büyük bir başarıyla gerçekleştirdik. 2018’de önce kadın kolları, sonra ise Cumhurbaşkanımızın katılımıyla gençlik kolları kongrelerimizi gerçekleştirdik. Son olarak Başbakanımızın katılımıyla coşkulu bir şekilde il kongremizi yaptık” ifadelerini kullandı.


'BİSMİLLAH' DİYORUZ

İl Başkanı Ceyhan son olarak “İkinci dönemimizi yaşıyoruz. Artık kongrelere enerji harcamadan hızlı bir şekilde çalışmalara başlayacağız. Hedef 2019, yeni dönemimize 'Bismillah' diyoruz. Elimizden gelen tüm gayreti göstermeye devam edeceğiz. Kongremizde tüm partililerimize gösterdikleri duruş ve sadakat için teşekkür ediyorum. Pazartesi günkü ilk yönetim kurulu toplantısında yürütme kurulunu belirleyeceğiz” dedi.
Bu haber 965 defa okundu

DİĞER HABERLER

Deprem şehitlerini rahmetle andı

Deprem şehitlerini rahmetle andı

TBMM Başkanlık Divanı Katip üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, 17 Ağustos 1999 Gölcük Depremi’nin 19’uncu yılında yayınladığı mesajda Kocaeli’nin olası bir depremde en çok risk taşıyan kent olduğunu söyledi.

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, yarın seçim varmış gibi sokak sokak çalışmalarına devam ediyor.

MHP, Bahçeli'yi dinledi

MHP, Bahçeli'yi dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatı üzerine döviz hesaplarını bozdurdu.

Sonuç bildirgesi yayımlandı

Sonuç bildirgesi yayımlandı

Dün 'Değişim ve Umut' kurultayı için Ankara'da toplanan Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) parti içi muhalifler, oy birliği ile almış oldukları kararla birlikte, sonuç bildirgesini yayımladı.

Doğan’dan Eryarsoy’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Doğan’dan Eryarsoy’a Hayırlı Olsun Ziyareti

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ