21 Ocak 2019 Pazartesi 01:18
 
  • 5,332 TL

  • 6,066 TL

  • 220,47 TL

  • 98.455

Öncekiler Sonrakiler

ŞEMSETTİN CEYHAN MAZBATASINI ALDI

Şemsettin Ceyhan mazbatasını aldı
27 Şubat 2018 Salı 23:01

.

15 Temmuz hain darbe teşebbüünün ardından AK Partide bazı başkanlar görevlerinden istifa etmek zorunda kalmıştı.


AKP'ye yakınlığı ile bilinen Twitter fenomeni Ankarakuşu, AK Parti Kocaeli il başkanı Şemsettin Ceyhan'ın da istifa edeceğini öne sürmesine rağmen geçtiğimiz hafta sonu AK Parti Kocaeli İl başkanı Ceyhan, Başbakan Yıldırım'da katıldığı kongrede tek aday oldu ve koltuğunu korudu.


MAZBATASINI ALDIAK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve yönetimi Kocaeli Adliyesi'ne gelerek İkinci Sulh Hukuk Hakimi Recep Akartaş’ın elinden mazbatalarını aldı. Mazbata töreninin ardından açıklama yapan İl Başkanı Ceyhan “AK Parti olarak Temmuz 2017’de başlayan kongre sürecimizi partimize yakışır şekilde sürdürdük. 2017 yılının sonuna kadar ilçe kongrelerimizi tamamladık. Organizasyonları büyük bir başarıyla gerçekleştirdik. 2018’de önce kadın kolları, sonra ise Cumhurbaşkanımızın katılımıyla gençlik kolları kongrelerimizi gerçekleştirdik. Son olarak Başbakanımızın katılımıyla coşkulu bir şekilde il kongremizi yaptık” ifadelerini kullandı.


'BİSMİLLAH' DİYORUZ

İl Başkanı Ceyhan son olarak “İkinci dönemimizi yaşıyoruz. Artık kongrelere enerji harcamadan hızlı bir şekilde çalışmalara başlayacağız. Hedef 2019, yeni dönemimize 'Bismillah' diyoruz. Elimizden gelen tüm gayreti göstermeye devam edeceğiz. Kongremizde tüm partililerimize gösterdikleri duruş ve sadakat için teşekkür ediyorum. Pazartesi günkü ilk yönetim kurulu toplantısında yürütme kurulunu belirleyeceğiz” dedi.
Bu haber 1011 defa okundu

DİĞER HABERLER

Büyükakın davet etti

Büyükakın davet etti

Duyan oraya koştu

CHP siyasi parti ziyaretlerine BBP’den başladı

CHP siyasi parti ziyaretlerine BBP’den başladı

CHP PM üyesi Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ve CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay siyasi parti ziyaretlerine ilk olarak BBP İl Teşkilatı ile başladı, 31 Mart seçimlerini masaya yatırdı

Türkkan soruyor

Türkkan soruyor

Bu hain kim?

Hürriyet, Muhtarlarımızın sözü bizim için emirdir

Hürriyet, Muhtarlarımızın sözü bizim için emirdir

İzmitli muhtarlarla KYÖD’te düzenlenen kahvaltıda bir araya gelen CHP İzmit Belediye Başkanı Hürriyet, “Muhtarlarımızın sözü bizim için emirdir” dedi

Derince, Sertif Gökçe dedi

Derince, Sertif Gökçe dedi

.

'Kocaeli belediyeciliğin kitabını yazdı'

'Kocaeli belediyeciliğin kitabını yazdı'

DEĞİŞİMİ BİZ BAŞLATTIK

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ