Öncekiler Sonrakiler

ŞENER İNCE'DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

Şener İnce'den gövde gösterisi
01 Mayıs 2018 Salı 15:02

Şener’e STK’lardan tam destek

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı binasına giderek, milletvekili aday adayı başvuru dosyasını Komisyon Başkanı Ahmet Berberoğlu’na teslim eden İzmit’in tanınmış din adamlarından Şener İnce, bugün Kandıra Çadır Sofrası’nda basın mensuplarıyla buluştu.Şener’e büyük destek

Toplantıya katılan sivil toplum örgütleri yaptığı yardımlarla adından söz ettiren Simitçi Erkan, Derince Çınarlı Dernek Başkanı İbrahim Karnıaçık, Kocaeli Taşköprüler Dernek Başkanı Yasin Sönmez, Kul Mahmut Horozum Derneği Başkanı Güray Oruç, TAVDER Başkanı Caner Öztürk, Çoban Köyü Derneği Başkanı Mehmet Çoban, Şahinler Derneği Başkanı Adem Acar, Genç Bekirpaşalılar Derneği Başkanı İsmail Ay, Genç Kandıralılar Derneği Başkanı Nurullah Özer, İZKANDER Başkanı Hüseyin Öz, Kandıra İzmitliler Derneği Başkanı Veysel Yiğit, Ahmethacılar Derneği Başkanı Engin Zümer, Ensar Başkanı Musa Taşçı, Kaynarca Derneği Başkanı Enver Çiçek, KİHMED Derneği Başkanı Sabahattin Yamak, Kocaeli Gazeteciler Cemiyet Başkanı Çetin Gürol, Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı, Kasaplar Odası Başkanı Rasim Öztürk, Pzarcılar Derneği Başkanı Ramazan Kumsar, Gebze Kandıralılar Derneği Başkanı Sedat Durmuş, Kırkarmut Derneği Başkanı Enes Aslan, Teksen Köyü Derneği Başkanı Soner yağız, Kocakaymaz Derneği Başkanı Bünyamin Eraslan, Kandıra Terziler Köy Derneği, Derince Terziler Köy Derneği, Yerel Halk Platformu, Türk Diyanet Vakıf Sen Şube Başkanı Mehmet Ali Kardaşlı ve 120 mahalle muhtarı katıldı.“Benim güvendiğim insanlar burada”

Toplantıda milletvekilliği aday adayı olması ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Şener İnce, “Bana neyine güvendim de aday oldun diyorlar. Benim güvendiğim insanlar buradalar. Ben sizlere güvenerek bir yere geleceğim. Buraya şeref verdiniz Allah sizden razı olsun. Dünyanın incisi Türkiye, Türkiye’nin incisi Kocaeli ve Kocaeli’nin incisi İzmit. Tüm ilçelerimizden gelen herkese, muhtarlarımıza, yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 2002 yılında Türkiye’nin dümenini eline alan AK kadrolar bu milleti sağa sola savrulmaktan kurtarıp yeniden büyük Türkiye hedefine kilitlenmiştir. Biz AK kadrolara sizlerin desteği ve kendi birikimimizle, destek olabileceğimize inanabileceğimiz için aday olduk. Daha önce 11’inci sıra olmamıza rağmen her yerde çalıştık. Biz yola etnikçilik ile çıkmadık. Bu dönem hakkımızı istiyoruz, bölgenin temsilini istiyoruz. Bu şehirde bunu söylemeye hakkımız var. Bu kadar geniş bir kitlenin temsil edilmesi gerekiyor. Kimseye baş kaldırmıyoruz. Devletimizin büyüklerinden bizim de neler başarabileceğimizi görmelerini istiyoruz. Sizleri Ankara’da Allah’a iman ederek, sizlerin hizmetkarı olarak en güzel şekilde temsil edeceğime söz veriyorum” dedi.


Bu haber 3131 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ