kbb 15 temmuz
bil anakolej
13 Temmuz 2020 Pazartesi 14:06

SERTİF GÖKÇE 'HİZMET GETİRMEYE ADAY OLDUK'

Sertif Gökçe 'Hizmet getirmeye aday olduk'
27 Ocak 2019 Pazar 14:10

Gökçe, Derince köylerindeydi

Seçim çalışmalarına Derince köylerinde devam eden CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, tüm gününü ayırdığı köylerde esnaf ve vatandaşlara konuk oldu, sorunlarını dinleyerek, projelerini anlattı. Gökçe, "Biz başkan olmaya değil ilçemize hizmet getirmeye aday olduk" dedi

CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, tüm gününü ayırdığı Derince köylerinde esnaf ve vatandaşlara konuk oldu, köylerdeki sorunları dinledi. Sabahın erken saatleriyle birlikte ziyaretlerine İshakçılar Köyü'nden başladı. Köy sakinlerinin dile getirdiği her bir sorunu dinleyerek not almayı ihmal etmeyen Gökçe, “Bizlere iletmiş olduğunuz her bir sorun için çözüm projelerimiz hazır. Tarım ve hayvancılığa ciddi destek sağlayacak olan projelerimiz var” dedi, projelerini anlattı.

"KÖYLERİMİZ BÖLGEYE ARTI DEĞER KATACAK"

Sadece köy esnafının değil Derince merkezindeki esnafların da adeta kan ağladığını söyleyen Gökçe, “Burada çiftçilikle, hayvancılıkla uğraşan veya esnaflık yapan hemşerilerimizin yaşadığı sorunların farkındayız. Önceden bu sorunlar hep dile getirildi. Ama görüyoruz ki çözümü noktasında hiçbir dönem adım atılmamış. Biz sorunlarınızın farkındayız. Derince köyleri, sadece Derince’ye değil bölgeye artı değer katacak güzelliklere ve potansiyele sahiptir. Biz istiyoruz ki sütümüzü, etimizi buralardan sağlayalım, en azından ne yediğimizi bilelim, hem de Derince’nin çiftçisi, esnafı kazansın” dedi. "İLÇE MERKEZİ İLE BAĞLANTIYI SAĞLAYACAĞIZ"
Köylerdeki ekonomik hayatı canlandıracak projelerini anlatan Gökçe, sorunlar hakkında kendisine iletilen soruları da yanıtladı. Derince’nin birlikte ayağa kalkacağını ve kalkınacağını söyleyen Gökçe, “Köylerimiz ile Derince arasındaki bağlantıyı sağlayacağız. Buralar Derince’nin adeta gizli saklı kalmış doğa harikası. Turizmden tutun, tarıma, ulaşıma, eğitime kadar projelerimiz hazır. Biz başkan olmaya değil, ilçemize hizmet getirmeye aday olduk" dedi. Köylerden sonra Gökçe'nin son durağı da Taşköprü Avcılar ve Atıcılar Derneği oldu. Tüm gün gezdiği köylerdeki sorunları ve bunlarla ilgili çözüm projelerini anlatan Gökçe, köy sakinlerine ilgi ve misafirperverlikleri için teşekkür etti.  


Bu haber 1223 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ