04 Haziran 2020 Perşembe 04:18

SEZER, HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ZİYARET ETTİ

Sezer, hemşehri derneklerini ziyaret etti
18 Ocak 2019 Cuma 11:15

AK Parti Gölcük Belediye Başkanı adayı Av. Ali Yıldırım Sezer, ilçede hizmet veren hemşehri dernekleriyle buluştuAK Parti Gölcük Belediye Başkanı adayı Av. Ali Yıldırım Sezer, SKM programları kapsamında İlçe Başkanı Çetin Seymen ile birlikte sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Ziyaretler kapsamında Sezer;  Gölcük İznikliler ve Batum Havalisi Derneği Başkanı Hasan Basri Başbay ve yönetimi, Kocaeli Akşemseddin Gençlik ve Düşünce Derneği Başkanı Mehmet Turan ve yönetimi, Bayburtlular Kültür ve Yaşam Derneği Başkanı Ümit Yaşar Bayrak ve yönetimi ve son olarakta Gölcük Giresunlular Dernek Başkanı Şinasi Dede ve yönetimini ziyaret etti.

YAŞANABİLİR BİR GÖLCÜK
Hemşehri dernekleri ziyaretlerinde konuşan Sezer, “STK’larımız ile stratejiler geliştirip ortak akılla hareket edeceğiz. İlçemiz bir biri ile kaynaşmış bir kent. 161 bin nüfuslu büyük bir ilçeyiz. Bir birini tamamlayan renkleriz. Biz tam anlamıyla bir ebru tablosunu andırıyoruz. Bu çok büyük zenginliktir. Biz Türkiye’nin neresine gitsek Gölcük ile bağlantılı mutlaka birileri ile karşılaşıyoruz. Adeta bütün Türkiye’nin kapısını da açıyor bu zenginlik. Burada önemli olan bir birilerimizin değerlerine, özelliklerine, varlığına saygı göstererek, el birliği ile yaşanabilir bir Gölcük’ü oluşturacağız. STK’ların kent yönetimine katılımını sağlayacağız” dedi.

STK’LARI ÇOK ÖNEMSİYORUZ
İlçe Başkanı Çetin Seymen ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda, “1994 yılında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesi sonrasında gelen başarılı süreç sonrasında AK Parti iktidarı doğdu ve bugünlere kadar başarıların üstüne koyarak geldik. Yeni dönemde de Ali Yıldırım Sezer başkanımız inşallah bu bayrağı devralacak. Biz STK’ları çok önemsiyoruz” dedi.

 
Bu haber 1852 defa okundu

DİĞER HABERLER

Türkkan, 'Sindirmek istiyorlar'

Türkkan, 'Sindirmek istiyorlar'

Devletin sırtına yapışmış keneleri ifaş etmeye devam edeceğim

AKP REKABETİ HALK FELAKETİ YAŞIYOR

AKP REKABETİ HALK FELAKETİ YAŞIYOR

MECLİSİN ASIL GÜNDEMİ HALKIN SORUNLARI OLMALI

LÜTFÜ TÜRKKAN’A YAPILAN SİYASİ VE KARALAMA KAMPANYASIDIR

LÜTFÜ TÜRKKAN’A YAPILAN SİYASİ VE KARALAMA KAMPANYASIDIR

Türkkan, İktidar partisinin yaptığı tüm yanlışları, haksızlıkları, hukuksuzlukları çekinmeden en sert şekilde ifade eden, soru önergesi veren ve halkı bilgilendiren bir milletvekilidir.

CHP'de görev dağılımı tamamlandı

CHP'de görev dağılımı tamamlandı

CHP Kocaeli'de işlem tamam

NORMALLEŞME SÜRECİMİZ ÜLKEMİZE VE KOCAELİ’MİZE HAYIRLI OLSUN

NORMALLEŞME SÜRECİMİZ ÜLKEMİZE VE KOCAELİ’MİZE HAYIRLI OLSUN

KURALLARA UYALIM

'ESNAFIMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ'

'ESNAFIMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ'

Şimdi sorumluluk üstlenme sırası yöneticilerde

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ