29 Mart 2020 Pazar 21:10

SEZER, HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ZİYARET ETTİ

Sezer, hemşehri derneklerini ziyaret etti
18 Ocak 2019 Cuma 11:15

AK Parti Gölcük Belediye Başkanı adayı Av. Ali Yıldırım Sezer, ilçede hizmet veren hemşehri dernekleriyle buluştuAK Parti Gölcük Belediye Başkanı adayı Av. Ali Yıldırım Sezer, SKM programları kapsamında İlçe Başkanı Çetin Seymen ile birlikte sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Ziyaretler kapsamında Sezer;  Gölcük İznikliler ve Batum Havalisi Derneği Başkanı Hasan Basri Başbay ve yönetimi, Kocaeli Akşemseddin Gençlik ve Düşünce Derneği Başkanı Mehmet Turan ve yönetimi, Bayburtlular Kültür ve Yaşam Derneği Başkanı Ümit Yaşar Bayrak ve yönetimi ve son olarakta Gölcük Giresunlular Dernek Başkanı Şinasi Dede ve yönetimini ziyaret etti.

YAŞANABİLİR BİR GÖLCÜK
Hemşehri dernekleri ziyaretlerinde konuşan Sezer, “STK’larımız ile stratejiler geliştirip ortak akılla hareket edeceğiz. İlçemiz bir biri ile kaynaşmış bir kent. 161 bin nüfuslu büyük bir ilçeyiz. Bir birini tamamlayan renkleriz. Biz tam anlamıyla bir ebru tablosunu andırıyoruz. Bu çok büyük zenginliktir. Biz Türkiye’nin neresine gitsek Gölcük ile bağlantılı mutlaka birileri ile karşılaşıyoruz. Adeta bütün Türkiye’nin kapısını da açıyor bu zenginlik. Burada önemli olan bir birilerimizin değerlerine, özelliklerine, varlığına saygı göstererek, el birliği ile yaşanabilir bir Gölcük’ü oluşturacağız. STK’ların kent yönetimine katılımını sağlayacağız” dedi.

STK’LARI ÇOK ÖNEMSİYORUZ
İlçe Başkanı Çetin Seymen ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda, “1994 yılında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesi sonrasında gelen başarılı süreç sonrasında AK Parti iktidarı doğdu ve bugünlere kadar başarıların üstüne koyarak geldik. Yeni dönemde de Ali Yıldırım Sezer başkanımız inşallah bu bayrağı devralacak. Biz STK’ları çok önemsiyoruz” dedi.

 
Bu haber 1815 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

Kongrelerin tamamı ertelendi

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

VURDUMDUYMAZLIK YAPMAYIN, EVDE KALIN!

TARHAN 'PAKETİN İÇİ BOŞ ÇIKTI'

TARHAN  'PAKETİN İÇİ BOŞ ÇIKTI'

İŞTEN ÇIKARMALAR ENGELLENMELİ

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ