26 Haziran 2019 Çarşamba 18:02
 
Öncekiler Sonrakiler

SİYASETİ ADALETİN ÖNÜNE KOYMAYACAĞIZ

Siyaseti adaletin önüne koymayacağız
11 Ocak 2019 Cuma 10:38

.

Seçim çalışmaları kapsamında Başiskele Erzurumlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek dernek başkanı Ekrem Kızıltaş ile yönetim ve üyeleri ile bir araya gelen Başkan Adayı Zafer Mutlu yönetimdeki en temel unsurun hakkaniyet olacağını ifade ederek “Siyaseti adaletin önüne koymayacağız, adil bir yönetim anlayışı ile hareket edeceğiz, belediye hizmetlerinden herkesin eşit bir şekilde faydalanmasını sağlayacağız” dedi.

KARDEŞLİĞİN SAĞLANMASI LAZIM
Ziyarette söz alan Başiskele Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Kızıltaş ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek “hep beraber kardeşliği, beraberliği sağlamamız lazım, herkesin farklı görüşlere saygı göstermeyi öğrenmesi lazım” diyerek Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak her görüşten insana kapılarının açık olduğunu ifade etti.

ÖNCE LİYAKAT, ÖNCE HİZMET
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette dernek üyeleri ile tek tek hasbihal eden Zafer Mutlu “Bu yörenin çocuğu olarak ilçemizin sorunlarını da bu sorunların çözümlerini de iyi biliyorum. Elbette ki siyasi görüşlerimiz önemli ama önümüzde bir yerel seçim var, insanların adayları tanıması lazım, bizleri tanıması lazım, kente en iyi hizmeti sunacak, kamunun kaynaklarını israf etmeyecek kişilere yetki vermesi lazım” diyerek “Bizim için yönetimde öncelik liyakat ve hizmet olacak” dedi.

Bu haber 618 defa okundu

ahh saadet ahh..

hüsnü beymen
11 Ocak 2019 Cuma 23:34

Reis duy sesimizi bu adam kaliteli adam bak kazanacak. biz yasini falan sahaya sürüyoruz. o bize selam vermezdi yasin efendi. şimdi oldu aday.. hey hey gidi hey

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

liyakatli adam

süleyman
11 Ocak 2019 Cuma 11:55

liyakatli kadro bulunabilinir mi acaba

1 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Ak

Arslan
11 Ocak 2019 Cuma 10:58

Adalet söylemini bir avukatın dilinden duymak güven verici. Zafer Bey'in liyakat sahibi olup olmadığını da göreceğiz galiba. Başiskele'de çok yol almış gibi duruyor.

1 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Adalet

Muhsin çakıroğlu
11 Ocak 2019 Cuma 10:55

Önceleri bir dava için sana gelmiştim. Ne olursa olsun davayı kazanmak için değil haklımı haksızmı olduğuma bakmıştın ilk önce. Siyasetin kirletemediği bir insansın. Başarılar

1 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ