23 Mayıs 2019 Perşembe 13:13
 
Öncekiler Sonrakiler

SİYASETİN OKULU TEŞKİLATLARDIR

Siyasetin okulu teşkilatlardır
25 Mayıs 2018 Cuma 11:50

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Genç Kürsü Programı’nda Gebze’de gençlerle bir araya geldi

AK Parti Gebze İlçe Gençlik Kolları Seçim Koordinasyon Merkezi’nin Sultanorhan Mahalle Seçim İrtibat Bürosu’nda düzenlendiği ‘Genç Kürsü Programının’ konuğu AK Parti Kocaeli Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili adayı Cemil Yaman’dı. Programa ayrıca; AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar ve AK Parti Gebze Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Yılmaz ile gençlik kolları üniversite birimi ve yeni seçmen birimi katılım gösterdi.

EN ÖNEMLİ UNSUR SİZLERSİNİZ
Genç Kürsü’de gençlerin sorularını yanıtlayan Milletvekili Cemil Yaman, “Siyasetin öğrenilmesi gereken yer de teşkilatlardır. O yüzden gençlik kollarını siyaset okulu olarak görmelisiniz” diyerek gençlere altın değerinde öğütler verdi. Gençlik kollarının, parti teşkilatlarının okulu olduğunu hatırlatan AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, “AK Parti gibi milletin tertemiz vicdanında, milletin partisi olmayı hak etmiş bir teşkilatın en önemli unsurlarından birisi olduğunuz için sizleri kutluyorum.

TEŞKİLATLARDA ÖĞRENİLİR
Teşkilat, siyasetin okuludur. Siyaset belli pozisyonlar karşısında tutum geliştirme işidir. Siyasetin öğrenilmesi gereken yer de teşkilatlardır. O yüzden gençlik kollarını siyaset okulu olarak görmelisiniz” ifadelerine yer verdi. Program soru cevap şeklinde devam etti.


Bu haber 385 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ