kg polis haftası
07 Nisan 2020 Salı 01:13

SİYASETİN ÖZLEDİĞİ TABLO

SİYASETİN ÖZLEDİĞİ TABLO
15 Ocak 2019 Salı 14:03

.

Seçim dönemlerinde siyasetçilerin en aktif kullandığı iletişim ve propaganda mecralarının başında sosyal medya geliyor. Siyasetçilerin açıklama ve mesajları için aktif olarak kullandıkları sosyal medya mecralarında kendi aralarında atışmaları ve birbirlerini eleştirmeleri artık alışılagelmiş bir durum. Fakat Saadet Partisi Başkan Adayı Zafer Mutlu’nun dün akşam saatlerinde kendi sosyal medya hesabından yayınladığı tebrik mesajı okuyanların yüzünde hoş bir tebessüm bıraktı.

SİYASİ NEZAKET ÖRNEĞİ
Başiskele Belediyesi Başkanlığı için yarıştığı rakibini “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından partisinin Başiskele Belediye Başkan adayı olarak açıklanan sayın Yasin Özlü beyi tebrik ederim. Seviyeli bir yarış olacağına ve kazananın Başiskelemiz olacağına yürekten inanıyorum” ifadeleri ile tebrik eden Mutlu diğer adaylar için de örnek bir siyasi nezaket örneği gösterdi.

SİYASETİN ÖZLEDİĞİ TABLO
Zafer Mutlu’nun kişisel hesabından yaptığı paylaşıma ilgi gösteren takipçileri paylaşımdan duydukları mutlulukları ifade ederek “ İşte özlediğimiz yıllardır hasret kaldığımız siyaset anlayışı tebrik ediyorum, Zafer Bey sizi bu nezaketinizden dolayı tebrik ediyorum, siyasetin bir kavga, bir ayrışma olmadığını göstermiş oldunuz”, “Biz bu hoş sözleri rahmetli Erbakan’dan hatırlıyoruz, siyaset onlarla ayrı bir güzeldi, toprakları bol olsun”, “Siyasetin böyle insanlara ihtiyacı var, milleti kutuplaştırmayan birleştiren ifadeler bunlar” şeklinde yorumlar yaptılar.

Bu haber 1091 defa okundu

DİĞER HABERLER

MHP'li vekilde yakalandı

MHP'li vekilde yakalandı

MHP'li vekiil Feti Yıldız koronavirüse yakalandı!

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

DEVA Partisi'nde görev dağılımları belli oldu

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

Kongrelerin tamamı ertelendi

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ