kbb 15 temmuz
fatma izmit kocaelispor
14 Temmuz 2020 Salı 14:15

SİYASETİN ÖZLEDİĞİ TABLO

SİYASETİN ÖZLEDİĞİ TABLO
15 Ocak 2019 Salı 14:03

.

Seçim dönemlerinde siyasetçilerin en aktif kullandığı iletişim ve propaganda mecralarının başında sosyal medya geliyor. Siyasetçilerin açıklama ve mesajları için aktif olarak kullandıkları sosyal medya mecralarında kendi aralarında atışmaları ve birbirlerini eleştirmeleri artık alışılagelmiş bir durum. Fakat Saadet Partisi Başkan Adayı Zafer Mutlu’nun dün akşam saatlerinde kendi sosyal medya hesabından yayınladığı tebrik mesajı okuyanların yüzünde hoş bir tebessüm bıraktı.

SİYASİ NEZAKET ÖRNEĞİ
Başiskele Belediyesi Başkanlığı için yarıştığı rakibini “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından partisinin Başiskele Belediye Başkan adayı olarak açıklanan sayın Yasin Özlü beyi tebrik ederim. Seviyeli bir yarış olacağına ve kazananın Başiskelemiz olacağına yürekten inanıyorum” ifadeleri ile tebrik eden Mutlu diğer adaylar için de örnek bir siyasi nezaket örneği gösterdi.

SİYASETİN ÖZLEDİĞİ TABLO
Zafer Mutlu’nun kişisel hesabından yaptığı paylaşıma ilgi gösteren takipçileri paylaşımdan duydukları mutlulukları ifade ederek “ İşte özlediğimiz yıllardır hasret kaldığımız siyaset anlayışı tebrik ediyorum, Zafer Bey sizi bu nezaketinizden dolayı tebrik ediyorum, siyasetin bir kavga, bir ayrışma olmadığını göstermiş oldunuz”, “Biz bu hoş sözleri rahmetli Erbakan’dan hatırlıyoruz, siyaset onlarla ayrı bir güzeldi, toprakları bol olsun”, “Siyasetin böyle insanlara ihtiyacı var, milleti kutuplaştırmayan birleştiren ifadeler bunlar” şeklinde yorumlar yaptılar.

Bu haber 1138 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Büyükakın; 15 Temmuz gecesi 251 şehit verdik, milyonlarca dirildik’

Başkan Büyükakın; 15 Temmuz gecesi 251 şehit verdik, milyonlarca dirildik’

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. yılında, ‘’Vatanını ve bayrağını canının ötesinde tutan, millî değerlerine ve özgürlüğüne sahip çıkan bir milletiz. Bunun en açık ispatını da 15 Temmuz gecesi milletçe gösterdik’’ dedi.

Yıldız 'Ayasofya'mızın yeniden ibadete açılmasına gayret gösteren tüm yetkilileri tebrik ediyoruz'

Yıldız 'Ayasofya'mızın  yeniden ibadete açılmasına gayret gösteren tüm yetkilileri tebrik ediyoruz'

İYİ Parti Kocaeli il başkanı Yıldız'dan Ayasofya açıklaması

Türel, Ayasofya’nın camiye döndürülmesini takdirle karşılıyorum

Türel, Ayasofya’nın camiye döndürülmesini  takdirle karşılıyorum

.

Haydar Akar'a büyük onur

Haydar Akar'a büyük onur

O artık Gazi meclisin başkan vekili

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ