23 Mayıs 2019 Perşembe 13:09
 
Öncekiler Sonrakiler

SP GEBZE İLÇE DİVAN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

SP Gebze ilçe divan toplantısı gerçekleştirildi
21 Nisan 2018 Cumartesi 17:41

Saadet Partisi Gebze İlçe Teşkilatı ilçe divanı toplantısını ilçe binasında gerçekleştirdi.

 İlçe divan toplantısına Saadet Partisi İl Başkanı Nurettin Çelik İl başkan Yardımcısı Mehmet Tatlı Saadet Partisi Gebze İlçe yönetim kurulu üyeleri mahalle başkanları ve çok sayıda partililer katıldı. Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz açılış konuşmasında bizler ülkemizde kutuplaşma siyasetinin yapıldığı kardeşlerin dahi birbirlerine adeta düşmanca tavır takındığı bugünlerde siyaset sahnesine çıkarak
Durun kalabalıklar, bu cadde çıkmaz sokak,
Haykırsam, Kollarımı makas gibi açarak;
Durun, Durun bir dünya iniyor Tepemizden,
Çatırdadılar Geliyorlar karanlık kubbemizden
Diyerek herkesi kucaklayıcı, sevgi ve kardeşliğin tesis edilmesi gerektiğini haykıran Bilge Başkan Muhterem Genel Başkanımızın azim gayretini ve dik duruşunun mensuplarıyız.
Kardeşlerim birilerin erken seçim dediği fakat bizim baskın seçim diye adlandırdığımız bir seçim sattı mahalline girmiş bulunmaktayız. Onların düşünceleri taktikleri tuzakları ne olursa olsun biz inanıyoruz ki onların tuzakları varsa Allah’ında tuzağı vardır ve tuzak kuranların en büyüğü Allah’tır diyerek bu seçimlere en kısa sürede hanım kollarımız gençlik kollarımız mahalle yönetimlerimiz ile eksiklerimizi tamamlayıp ve bu seçimin galibi ve kazananı biz olacağız dedi. Kokmaz konuşmasının devamında arkadaşlar birilerine garip gelebilir ama bu seçimin en kilit partisi biziz; yorulanı, mağdur olanı, adalet arayanı, kardeşlik duyguları özleyen bütün seçmenin umudu biziz. Kimi aday gösterirsek gösterelim kendi partilerinden umudu kesmiş olanların ümidi biziz. Toplumun kafasında Saadet Partisi barajı geçemez olgusu yıkılmıştır dolayısıyla bu seçimin en büyük galibi biz olacağız bu duygu ve düşüncelerle zafer inanlarındır ve zafer yakındır diyerek sözlerini bir şiirle tamamladı.
Bu yol bahadırlar ermişler yolu
Kendini davaya vermişler yolu
Şeyh Mevlana Derviş Yunus Köroğlu
Susarsam hakkını helal etmesin
Allah rızasıdır arzum, emelim!
Bu necip milleti ondan severim
Hazreti Muhammed(S.A.V) gerçek rehberim,
Susarsam, hakkını helal etmesin!
Divan Toplantısının kapanış konuşmasını İl başkanı Nurettin Çelik yaptı. Çelik yaptığı konuşmada şuan bütün Türkiye’nin gözü Saadet Partisinde acaba saadet Partisinin adayı kim olacak diye saadet partisi seçimin en önemli partisi konumuna gelmiştir. Türkiye 7. Kez uzatılan ohal ile seçime giriyor. Türkiye deki adalet duygusu ortadan kaldırıldı bu atmosferde bir seçime gidiyoruz. Türkiye baskın bir seçimle karşı karşıya, oylarının güneşin karşısında ki buz gibi eridiğini gören ittifak baskın bir seçim kararı aldı. Bu seçimler Saadet Partimizin en büyük zaferiyle sonuçlanacak Kocaeli’nde genciyle yaşlısıyla kadını ve erkeğiyle tüm gücümüzle çalışacağız bütün teşkilat mensuplarımızla karargâhın emrinde gece gündüz demeden gayret edeceğiz ve bu seçiminde üstesinden geleceğiz. Biz bu ülkenin baba ocağıyız ve herkese karşılıksız elimizi uzatacağız bugünden itibaren Saadet Partisinde İzinler İptal seçimlere kadar aralıksız çalışacağız diyerek sözlerini tamamladı.  

Bu haber 637 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ